COl Of 0 familieberichten H1ensenlinq.nl ad familieberichten I 37 Jan Kortland Gelina Rewijk-van Rooijen donderdag 31 januari 2013 Ja, heil en goedertierenheid zullen mij volgen al de dagen van mijn leven; ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 vers 6 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Zuidweg-Joosen sinds 1995 weduwe van Jacob Zuidweg 4 oktober 1921 f 29 januari 2013 Sjaak en Anita Patty, Thuur Correspondentieadres: Sjaak en Anita Kroevenlaan 196 4707 BM Roosendaal De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 2 februari om 11.00 uur in de Dorpskerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Vooraf is er van 10.15 tot 10.40 uur in "de Rancke" gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "de Rancke" gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Rust nu maar uit. Je bent nu bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Rotterdam, 18 januari 1932 Vlissingen, 28 januari 2013 Inge Kortland-Krog Jonna en Bill Foote-Kortland Louise Edwin Westerscheldeplein 16 4335 NL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium van Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In plaats van bloemen graag een gift aan Alzheimer Nederland. Een collectebus zal hiervoor aanwezig zijn. Aldus stijgt men naar de sterren. Sicitur adastra. Vergilius Gisteren werden we opgeschrikt door het bericht dat na een kort en heftig ziekbed is overleden Karei Lockefeer, oud-docent Nederlands van het St. Willibrordcollege. Karei was een bevlogen mens, had een fijnzinnig gevoel voor taal en poëzie en bracht bekwaam en gedreven veel leerlingen de liefde voor de Nederlandse taal en literatuur bij. Hij heeft veel betekend voor het toneel en cabaret op het St. Willibrordcollege. Hij was gearticuleerd in zijn meningen en stellingname en stimuleerde anderen die eigenschap bij zichzelf te ontwikkelen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie en wij wensen hun Gods steun en troost toe in deze moeilijke dagen. Namens bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriend Karei (A.M.) Lockefeer Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club s Schoner nog dan de schoonste rozen is het klein vergeet mij niet Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, oma en 'kleine oma' sinds 30 maart 1985 weduwe van Willem Rewijk Westkapelle, 2 juli 1918 Domburg, 29 januari 2013 Serooskerke: Willy van de Ven-Rewijk Harry van de Veu (in herinnering) Westkapelle: Gerard Rewijk Karin Rewijk-Labruyère Linda en Johan Elise, Sander Petra Vlissingen: Miranda en Leander Correspondentieadres: Noordstraat 42 4361 BN Westkapelle De begrafenis vindt plaats op maandag 4 februari 2013 te Westkapelle omstreeks 14.00 uur. Samenkomst om 13.00 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt 65 te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in het Jeugdgebouw. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Simnia 'voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve, altijd meelevende zus, schoonzus, tante en nichtje is overleden Bep Zuidweg-Joosen ZaltbommeL Rinus en Rie Joosen-van Liere Krabbendijke: Piet t en Janny Joosen-Wiskerke Ko t en Jo Joosen-van Kruiningen Jan en Nely Joosen-van Kruiningen Kapelle: Janny en Hannes t Eversdijk-v/d Brink Neven en nichten Roosendaal, 29 januari 2013 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve tante Cathrina Janna Borns - Zuster Borns - in de ouderdom van 104 jaar. Namens alle neven en nichten: Cees Borns Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum 'Cederhof te Kapelle heeft mogen ontvangen. Kapelle, 29 januari 2013 Correspondentieadres: Magnolialaan 42 1834 KD Sint-Pancras De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op zaterdag 2 februari om 11.00 uur in een zaal van de 'Petrakerk', Goesestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. "Een geliefd mens is er niet meer. Maar hij is overal waar wij zijn en hem gedenken. Augustinus Slechts drie weken na het overlijden van zijn geliefde vrouw, delen wij u mede, dat is overleden mijn lieve vader, schoonvader en zwager Maarten Hoogvliet weduwnaar van Cornelia Pieternella Hoogvliet-van Weele Dordrecht, 9 maart 1930 Vlissingen, 26 januari 2013 We hadden hem zo graag nog een beetje tijd gegund. Stuttgart (Duitsland): Rudi Hoogvliet Barbara Karremann Vlissingen: W. van der Gaag-van Weele C. van der Gaag Correspondentieadres: Hoogvliet, Boulevard Bankert 452, 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag, 4 februari om 11.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Diep bedroefd zijn wij door het toch nog plotseling over lijden van onze grote vriend Karei Lockefeer Zijn vriendschap, gulle lach en altijd rake humoristische opmerkingen binnen onze Club zullen we missen. Agnes en de kinderen wensen we heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens de leden van Lions Club Borsele Alexander Edomskis, President De warmte en gulheid van jullie aandacht heeft ons laten zien, dat veel mensen Henk gewaardeerd hebben. Dank daarvoor. Wij hebben veel van Henk gehouden. Susan Heeren, Mirella en Ruud Simons. Siuittijden overlijdensadvertenties Per mailUaags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37