PZC Big Five in Afrika Luxe ALL INCLUSIVE Donaucruise 53 KRAS.NL 15-daagse verrassende rondreis Zuid-Afrika 35 Vertrekdata en prijzen www.pzc.nl/webwinkel Dagprogramma MS Vista Explorer***** Meer informatie en boeken pzc.nl/webwinkel Deze prachtige reis is inclusief: Mondial Tours donderdag 31 januari 2013 Vertrek op 8 april 2013. Lezersprijs 9 dagen 2-persoons buitenhut hoofddek vanaf 719 9 dagen 2-persoons buitenshut middendek superior vanaf 819 9 dagen 2-persoons buitenhut bovendek deluxe vanaf 949 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vervoer Nederland-Passau v.v. per comfortabele touringcar, hotel overnachting op de heen- en terugreis incl. ontbijt en diner, 6 nachten aan boord van het MS Vista Explorer***** o.b.v. All Inclusive (ontbijtbuffet, lunch, meergangen diner en van 08.00 tot 24.00 uur koffie/thee, mineraalwater, frisdrank, bier en huiswijn) en het beschreven vaarprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursies en entreegelden, stads- gidsen, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Op-/uitstapschema: Rotterdam, Utrecht, Eindhoven en Asten. Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR91055 categorie reizen cruises 9-daagse reis incl. busreis, hotelnachten, cruise én alle maaltijden en vele dranken aan boord v.a. 719! Cruise dit voorjaar over de prachtige blauwe Donau met het luxe 4-sterren-plus schip MS Vista Explorer! Muziekstad Wenen, lichtstad Boedapest, historisch Bratislava en het mooie Dürnstein komen allemaal aan bod. Al uw maaltijden en vele dranken aan boord zijn al bij de prijs inbegrepen! En... alleen als lezer van deze krant, kunt deze aanbieding exclusief boeken t/m 8 februari... Boek snel en cruise mee! Dag 1: busreis naar Passau incl. overnachting in Duitsland. Dag 2: inscheping in Passau, de trossen los en de Donau op! Dag 3: keizerstad Wenen, waar u o.a. Schönbrunn kunt bezoeken. Dag 4: van Esztergom via de Donauknie, naar Boedapest. Dag 5: Boedapest, met de bekende bruggen over de Donau. Dag 6: we zien de mooie Altstadt van het Slowaakse Bratislava. Dag 7: de omgeving van Wachau met wijnstad Dünstein. Dag 8: ontscheping in Passau en terugreis naar Nederland, inclusief hotelnacht in Duitsland. Dag 9: terug in Nederland. Dit moderne 4-sterren-plus schip met een exclusieve uitstraling staat garant voor een heerlijke, super-de-luxe riviercruise. Het schip is o.a. voorzien van gedeeltelijk overdekt zonnedek met ligstoelen, panorama-salon met bar, restaurant en fitness. Zuid-Afrika is een smeltkroes van culturen met fascinerende landschappen en een ongeëvenaarde rijke cultuur. Heeft u dit afwisselende land ook altijd al eens willen bezoeken? Wij bieden u een onvergetelijke rondreis langs de hoogtepunten van Zuid-Afrika; van het uiterste noordoosten tot aan Kaap de Goede Hoop. Vervolgens vliegt u van Johannesburg naar Port Elisabeth. U reist via de beroemde Garden Route en door de Kleine Karoo naar Paarl, het centrum van de Zuid-Afrikaanse wijn, om te eindigen in Kaapstad. Daar bezoekt u o.a. de Tafelberg en Kaap de Goede Hoop. Reisperiode: 8 april t/m 22 april 2013 Lezersprijs per persoon 2.995,-* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 300,- Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. categorie reizen rondreizen j IJ g f Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.vlv. reisnummer LR91055 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 8 februari 2013. 1 m waarom zou je meer betalen Vlucht Amsterdam-Johannesburg-Amsterdam Binnenlandse vluchten volgens programma Rondreis per comfortabele touringcar 11 overnachtingen in prima 3- en 4-sterrenhotels in tweepersoonskamer met bad/wc en 1 overnachting in een Restcamp in het Krüger Park in een "rondaval" met douche/wc en airco 12 x Zuid-Afrikaans ontbijt, 11 x lunch en 12 x avondeten Safari in het Krüger Park Kabelbaan Tafelberg Alle entreegelden volgens programma Lokale reisleiding Nederlandse sprekende reisbegeleiding gedurende de hele reis Bon LEZERSREIZEN - BIG FIVE IN AFRIKA Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERS VOORNAAM NAAMOMOV adres POSTCODEZPLAATS TELEFOON mobiel E-MAIL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35