colofon amilieberichten O H1ensenlinq.nl familieberichten I 37* Sara Suzanna de Veij-Risseeuw Theo Tazelaar Theo Tazelaar Ik Karei Albert Marie Lockefeer Theo Tazelaar woensdag 30 januari 2013 Toen God zag Dat de weg te lang De berg te hoog En 't ademen te zwaar werd Legde hij Zijn armen om me heen En zei: "Het is goed zo". Dankbaar voor alle jaren die we met haar mochten delen, geven wij u kennis dat de Heer tot zich genomen heeft onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 23 juli 2002 weduwe van Hendrik de Veij In de gezegende leeftijd van 95 jaar Cadzand, 21 januari 1918 Oostburg, 28 januari 2013 Den Burg: S.C. de Groote-de Veij J.J. de Groote Hengelo: Peter en Anneke de Groote-van Dam Isabel, Lucas, Rosalie, David Wassenaar: Sabine en Peter Hubregtse-de Groote Zoë, Luna Goes: C. J. de Veij R. J. de Veij-de Ridder Tilburg: Miranda en Tjeerd van den Heuvel-de Veij Quinty Vlissingen: Chantal en Michel van Hofwegen-de Veij Randy, Lindy Correspondentieadres: Kokkelbank 5, 4465 AP Goes Wij danken de medewerkers van Verzorgingscentrum De Burght en Verpleeghuis De Stelle voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotselinge overlijden van Theo heeft zich samen met zijn gezin jarenlang op allerlei verschillende manieren ingezet voor Waterlandkerkje en was zeer begaan met het wel en wee van het dorp en zijn inwoners. We zullen zijn gedrevenheid en vooral zijn vriendschap missen. We wensen Annie, Sander, Simone, Carianne, Jasper en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Biljartclub De Pomerans Krulbolvereniging De Meermin Stichting Beheer Dorpshuis Waterlandkerkje Stichting Dorpsraad Waterlandkerkje Stichting Meerminnecomité Stichting Oude Zeeuwse Kerken, commissie Waterlandkerkje Waterlandkerkje, 28 januari 2013 Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze voorzitter Theo was voor onze vereniging een man van onschatbare waarde. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie dan ook heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Spelers, leden en vrijwilligers van de voetbalvereniging IJzendijke V V. IJZENDIJKE IV1B s UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonli}le begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelie tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Geboren als een droom in deze droom van een wereld die vervluchtigen zal als morgendauw. Ikkyu (Zenmeester, 15e eeuw) Na een kort en heftig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote schat, onze allerliefste papa. Naast verdrietig zijn wij vooral intens dankbaar voor alle liefde en zorg die hij ons heeft gegeven. Clinge, 6 juli 1936 Goes, 28 januari 2013 Goes: Agnes Lockefeer Utrecht: Quinten en Maaike Den Haag: Welmoed en Robert Kleine Kade 15,4461 AR GOES De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 2 februari om 15:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte. Vóór de crematie liever geen bezoek, aan huis. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid en penningmeester Wij wensen Annie, Sander en Simone, Carianne en Jasper en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Dankbaar denken wij terug aan zijn grote inzet voor onze vereniging. Leden en Bestuur van de Zeeuwse Vereniging van Kleine Kernen ZVKK lag» Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67