I11ensenlinq.nl OyarJadsi] Wim Fraanje - Willem Leendert - Theo van Belleghem Willem Leendert Fraanje Richard Plasschaert Remi Cerillus Mathilde de Cock Geke Schoemaker "36 I familieberichten woensdag 30 januari 2013 Dat ik er was staat eenmaal op een steen Dat ik er zijn zal staat bij God geschreven Gedragen op de vleugels van Gods liefde Bedroefd om zijn heengaan, intens dankbaar voor wie hij was en wat hij achterlaat, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze geweldige papa, onze lieve, onvergetelijke opa en zorgzame broer 11 februari 1946 t 26 januari 2013 Breda Janny Fraanje-van der Graaft Wassenaar Izet en Martijn Maximilian, Alexander, Sebastian Breda Thijske en Sander Anna, Natan, Naomi Goes Janny en Sas Koppe-Fraanje Waterlelie 11 4823 MT Breda U bent van harte welkom bij de afscheidsdienst op vrijdag 1 februari om 11.30 uur in de Lucaskerk, Tweeschaar 125jn Breda. Voorafgaand aan de dienst, vanaf 10.30 uur, ontmoeten we u graag in de kerk. Na afloop van de dienst wordt Wim door zijn gezin naar begraafplaats Haagveld begeleid. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk, en o zo onterecht, Je wilde graag leven, maar verloor dit gevecht. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van partner van Teresa Lewandowska Sas van Gent, 20-3-1956 t Antwerpen, 28-1 -2013 T. Lewandowska Julian en Marzena Amelia en Michalina Daria en Klaudia Katarzyna en Tomasz Naomi Zusters en broers met familie Vrij straat 16 4541 HK Sas van Gent De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 februari om 10.30 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op begraafplaats St.Janschorre te Sas van Gent. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in familiehuis 'De Geslootene Boom', Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Donderdag 31 januari is er gelegenheid om afscheid te nemen om 19.00-19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder' aan de Hughersluys te Temeuzen. ....dan draagt mij uw muziek.... Liedboek Gezang 446 6 en 7 Intens verdrietig, met grote bewondering voor het aanvaarden van en het omgaan met zijn ziekte, nemen wij afscheid van mijn lieve zorgzame broer, mijn altijd behulpzame goede zwager en onze lieve oom Wim in de leeftijd van 66 jaar. Goes Janny Koppe-Fraanje Sas Koppe Yerseke Matty en Piet Verwijs-Koppe Pieter-Sas, Robbert Tholen Annemarie en Hans Folles-Koppe Evie Goes, 26 januari 2013 Liefde zou als een boom moeten zijn, waarvan de wortels diep in de aarde en de takken tot ver in de hemel reiken Lieve Wim We zullen je missen. Cor en Willie Verlinde Zaamslag, 26 januari 2013 De Heer is mijn herder. Psalm 23 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Douwina Hendrika Bos-Knigge Winy echtgenote van Jan Bos Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Oost-Souburg: Jan Bos Goes: Klaas en Judith Bos Jedidja Stefan Joshua en Marjolein David Jeremy 29 januari 2013 Zeèlandiaplein 14388 BD Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 februari om 13.00 uur in het kerkgebouw Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Molenweg 2 aldaar. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid om van Winy afscheid te nemen in voornoemde kerk van 12.15 tot 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in bovengenoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. En telkens weer zal ik je tegenkomen we zeggen veel te gauw: het is voorbij Hij heeft alleen je lichaam weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei. Toon Hermans Wim, dokter Fraanje we zullen je nooit vergeten, bedankt voor alles wat je voor ieder van ons betekend hebt. We wensen Janny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Huisartsenpraktijk Zaamslag Petra, Willie, Cindy, Janke, Michaël, Tanny Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gildebroeder/eredeken Gedurende vijftig jaar lidmaatschap heeft hij vele jaren een bestuursfunctie gehad en zich vol overgave ingezet voor het gilde. In hem verliezen wij een geliefd en gewaardeerd Gildebroeder. Wij wensen zijn familie veel strekte met dit verlies. Schuttersgilde "Willem Teil" Sluis, 25 januari 2013 Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Martha M.C. Boerjan Overslag, 13 december 1927 Oostburg, 28 januari 2013 Oostburg: Martha de Cock-Boerjan Philippine: Lia de Smet-de Cock Bert de Smet Philippine: Chiel de Smet Breda: MiljadeSmet Sander de Bruin Pastoor van Genklaan 2-52 4501 AH Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 2 februari om 10.30 uur in de Sint Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend vindt de crematie van pa in stilte plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat gaan we jou ongelooflijk missen.... Lieve Jos, lieve pa, opa en schoonpa, we hebben je los moeten laten. joseph Gijsbertus de Rijk Jos ft Boschkapelle t Vogelwaarde 13 februari 1945 27 januari 2013 Vogelwaarde: Agnes de Rijk-Boogaart IJzendijke: Emmie en Frans Hallegraeff-de Rijk Terneuzen: Ellen de Rijk en Marc van Es Levi, Elke Julianastraat 15,4581 AN Vogelwaarde Het afscheid zal met een crematieplechtigheid plaats vinden op zaterdag 2 februari om 12.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c 4532 CP te Terneuzen. Na afloop nodigen wij u uit om hier samen met ons een bakje koffie te drinken. Ik sla mijn ogen op naar de bergen, van waar komt mijn hulp? Mijn hulp komt van de HEER die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121: 1 en 2 De Here nam op Zijn tijd tot Zich mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onvergetelijke oma echtgenote van Tjalling Norder sinds 28-5-2000 weduwe van Jaap Goossen 28-1-1946 t 28-1-2013 AxelTjalling Norder Middelburg Piet en Marianne Goossen-van Boven Melanie, DanielleDimitri Terneuzen Thijs en Talitha Goossen-Koppelaar Arnoud, Maurice AxelRemco en Evie Goossen-van den Brink Tamara, Jessica, Debora AxelCarla en Richard van Putten-Goossen Simone, Astrid, Monica, Fiona BarendrechtRoelien en Chris Groenenboom-Goossen Lennart, Niels, Joanne Karei Doormanlaan 11 4571 TV Axel Zaterdag 2 februari is er van 9.30 - 10.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in het verenigingsgebouw van de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel; waarna om 10.30 uur de samenkomst van Woord en gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66