Wii maken gehakt van de Priizen - xe\zen#/7/ Online-actie! AUééi aag: 10% extra korting op het hele reisaanbod! sport 33 schaduw Messi opnieuw trainer tweedeklasser Terneuzen Infoavond over Extreme Cycling ...of bel met 020 - 66 22 222 Bouwman trefzeker voor Inter Turku De Bruin coach bij Rotterdam Basketbal reizen «nl TERNEUZEN - Henk Ottens keert de ze zomer terug bij zondag-tweede klasser Terneuzen. De oefenmees- ter uit Aardenburg wordt bij de Zeeuws-Vlaamse voetbalclub de opvolger van Alexander van Keu len, wiens contract niet wordt ver lengd. Ottens was eerder al tussen 1994 en 1996 werkzaam bij Terneuzen. In zijn eerste seizoen promoveer de hij destijds naar de tweede klas se, in zijn tweede jaar greep hij met Terneuzen net naast promotie naar de eerste klasse. Daarna was hij als trainer werk zaam bij onder meer Aardenburg, Terneuzense Boys, Arnemuiden en Breskens. Vorig seizoen was Ottens tijdens de eerste seizoenshelft werkzaam als trainer van de Ai van Terneu zen. Begin januari werd hij na het vertrek van Diederik Hiensch naar Kloetinge als interim-trainer door geschoven naar de eerste selectie. Hij slaagde er niet in de ploeg te behouden voor de eerste klasse. Momenteel is hij trainer van zon- dag-vijfdeklasser Schoondijke, waar hij enige tijd geleden al zijn vertrek aankondigde. Henk Ottens Woensdag GEHAKTDAG! Mfi', 'voorwMintw de nortmi geldt utilwtend online reserveringen nis mwt stipieiMn.nl ap rageneemde poMtettoetangen wn Slip Keuen num. criraes mei rowel vertrw SCn Vr «h. «nkwnsl in*mu»erd»mer\ Poetungen die vu peitner?, var. Stip a(ce-.Tna?K wrroe-ia a PoiimpatVak*ntM.IWMMtreK(wintenip(ift)enAtnMeoMBkmMi«en!. Lionel Messi heeft gescoord in de kwartfinale van de beker tegen Malaga. Zondag scoorde hij liefst vier keer tegen Osasuna. foto Jorge Zapata/EPA de in 1909 25 keer in internationa le ontmoetingen met zijn clubs Tottenham en Chelsea en met de Engelse nationale ploeg. Messi deed hetzelfde met Barcelona en Argentinië. Er is nog een record dat steeds meer in het vizier komt. In de Champions League is Messi op ge lijke hoogte gekomen met Ruud van Nistelrooij. Hij maakte 56 goals in 75 duels. Alleen Raul (71) heeft er nog meer. Messi - die elf duels op rij scoorde en daarmee (de dikke) Ronaldo en Mariano Martin passeerde - blijft er alle- MIDDELBURC Pim Bouwman maakte dinsdag in een bekerduel zijn eerste treffer van het nieuwe Finse voetbalsei zoen. De uit Oost-Souburg afkom stige middenvelder benutte een strafschop in het met 2-3 verloren bekerduel met Jyvaskyla JK. Bouw man maakte na 78 minuten de 2-2, maar zes minuten later bezorgde Markkanen Jyvaskyla JK met zijn derde treffer de volle winst. Na drie bekerduels heeft Inter Turku pas één punt. De competitie in Fin land gaat op 13 april van start. maal heel nuchter onder. „Het be langrijkste is dat we wedstrijden winnen", zo reageerde hij. Dat geldt zeker voor de Clasico. Real won op basis van uitdoelpun- ten de Supercopa en speelde in de competitie met 2-2 gelijk in Camp Nou. Dat is de eer van Barcelona te na. Ronaldo, zo lekker op dreef tegen Barcelona, moet vanavond uitkijken. Krijgt hij geel - Barqa zal er zeker op speculeren - dan is hij geschorst voor de return. Het zou hem een kans ontnemen om weer eens even uit de schaduw van Mes si te treden. KORTCENE De in Kortgene woonachtige Arjan de Bruin is aangesteld als interim- coach van eredivisionist Rotter dam Basketbal. Hij neemt tot het einde van dit seizoen de taken over van trainer Randy Wiel, die donderdag met hartritmestoornis sen in het ziekenhuis werd opgeno men. Arjan de Bruin was de afgelo pen twee seizoenen trainer van de mannen van BC Vlissingen. Bij de Walcherse club hield hij zich nog bezig met het opleiden van het technische kader. woensdag 30 januari 2013 KRABBENDIJKE - Toerclub De Trap pers uit Krabbendijke organiseert ook dit jaar weer een infoavond. Als thema is deze keer gekozen voor fietsers die een uitzonderlijke prestatie hebben geleverd. Aan staande vrijdag komen twee atle ten die aan Extreme Cycling doen naar het Bevelandse dorp. De Belg Tim Veremans (33) komt uit Lichtaart en eindigde in 2012 op de vierde plaats in de Race Across America (Raam). De Raam is de zwaarste wielerwedstrijd ter wereld. Ruim 4800 kilometer, van de west- naar de oostkust van de VS, moeten de deelnemers afleg gen. Ze krijgen daarbij 55.000 hoogte meters voorgeschoteld, met ber gen tot 4.000 meter hoogte. Voor dit alles hebben de deelnemers maximaal twaalf dagen de tijd, waardoor ze per dag maximaal twee uur kunnen slapen. De tweede gast is de uit Heinkens- zand afkomstige Dig Zweedijk. Hij volbracht op zijn mountainbike twee keer de loodzware Crocodile Trophy, een wedstrijd over 2500 ki lometer dwars door Australië. Daarnaast heeft Zweedijk met zijn mountainbike deelgenomen aan raids op verschillende continen ten. De presentatie in Kruiningen is vrijdag in handen van wielerlief- hebber Piet Eversdijk. De avond in Ons Dorpshuis (Berghoekstraat 3 in Kruiningen) start om 19.30 uur. De zaal gaat om 19.00 uur open, de entree is gratis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49