3 6 I familieberichten 0 dlensenlinq.nl Wim Fraanje - Willem Leendert - Willem Leendert Fraanje Sara Suzanna de Veij-Risseeuw Theo Tazelaar Theo Tazelaar woensdag 30 januari 2013 Dat ik er was staat eenmaal op een steen Dat ik er zijn zal staat bij God geschreven Gedragen op de vleugels van Gods liefde Bedroefd om zijn heengaan, intens dankbaar voor wie hij was en wat hij achterlaat, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze geweldige papa, onze lieve, onvergetelijke opa en zorgzame broer 11 februari 1946 t 26 januari 2013 Breda Janny Fraanje-van der Graaft Wassenaar Izet en Martijn Maximilian, AlexanderSebastian Breda Thijske en Sander Anna, Na tan, Naomi Goes Janny en Sas Koppe-Fraanje Waterlelie 11 4823 MT Breda U bent van harte welkom bij de afscheidsdienst op vrijdag 1 februari om 11.30 uur in de Lucaskerk, Tweeschaar 125 in Breda. Voorafgaand aan de dienst, vanaf 10.30 uur, ontmoeten we u graag in de kerk. Na afloop van de dienst wordt Wim door zijn gezin naar begraafplaats Haagveld begeleid. ....dan draagt mij uw muziek.... Liedboek Gezang 446 6 en 7 Intens verdrietig, met grote bewondering voor het aanvaarden van en het omgaan met zijn ziekte, nemen wij afscheid van mijn lieve zorgzame broer, mijn altijd behulpzame goede zwager en onze lieve oom Wim in de leeftijd van 66 jaar. Goes Janny Koppe-Fraanje Sas Koppe Yerseke Matty en Piet Verwijs-Koppe Pieter-Sas, Robbert Tholen Annemarie en Hans Folles-Koppe Evie Goes, 26 januari 2013 Liefde zou als een boom moeten zijn, waarvan de wortels diep in de aarde en de takken tot ver in de hemel reiken Lieve Wim We zullen je missen. Cor en Willie Verlinde Zaamslag, 26 januari 2013 En telkens weer zal ik je tegenkomen we zeggen veel te gauw: het is voorbij Hij heeft alleen je lichaam weggenomen niet wie je was en ook niet wat je zei. Toon Hermans Wim, dokter Fraanje we zullen je nooit vergeten, bedankt voor alles wat je voor ieder van ons betekend hebt We wensen fanny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Huisartsenpraktijk Zaamslag Petra, Willie, Cindy, Janke, Michaël, Tanny Toen God zag Dat de weg te lang De berg te hoog En 't ademen te zwaar werd Legde hij Zijn armen om me heen En zei: "Het is goed zo". Dankbaar voor alle jaren die we met haar mochten delen, geven wij u kennis dat de Heer tot zich genomen heeft onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 23 juli 2002 weduwe van Hendrik de Veij In de gezegende leeftijd van 95 jaar Cadzand, 21 januari 1918 Oostburg, 28 januari 2013 Den Burg: S.C. de Groote-de Veij J.J. de Groote Hengelo: Peter en Anneke de Groote-van Dam Isabel, Lucas, Rosalie, David Wassenaar: Sabine en Peter Hubregtse-de Groote Zoë, Luna Goes: C. J. de Veij R. J. de Veij-de Ridder Tilburg: Miranda en Tjeerd van den Heuvel-de Veij Quinty Vlissingen: Chantal en Michel van Hofwegen-de Veij Randy, Lindy Correspondentieadres: Kokkelbank 5, 4465 AP Goes Wij danken de medewerkers van Verzorgingscentrum De Burght en Verpleeghuis De Stelle voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze medewerker en collega Adrie Riemens Vanaf 1 april 2002 was hij bij ons in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaardeerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers Orionis Walcheren Middelburg, 29 januari 2013 De Heer is mijn herder. Psalm 23 Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Douwina Hendrika Bos-Knigge Winy echtgenote van Jan Bos Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Oost-Souburg: fan Bos Goes: Klaas en Judith Bos fedidja t Stefan Joshua en Marjolein David Jeremy 29 januari 2013 Zeelandiaplein 14388 BD Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 februari om 13.00 uur in het kerkgebouw Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Molenweg 2 aldaar. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid om van Winy afscheid te nemen in voornoemde kerk van 12.15 tot 12.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in bovengenoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid en penningmeester Wij wensen Annie, Sander en Simone, Carianne en Jasper en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Dankbaar denken wij terug aan zijn grote inzet voor onze vereniging. Leden en Bestuur van de Zeeuwse Vereniging van Kleine Kernen ZVKK Wij zijn geschokt en verdrietig door het plotselinge overlijden van Theo heeft zich samen met zijn gezin jarenlang op allerlei verschillende manieren ingezet voor Waterlandkerkje en was zeer begaan met het wel en wee van het dorp en zijn inwoners. We zullen zijn gedrevenheid en vooral zijn vriendschap missen. We wensen Annie, Sander, Simone, Carianne, Jasper en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Biljartclub De Pomerans Krulbolvereniging De Meermin Stichting Beheer Dorpshuis Waterlandkerkje Stichting Dorpsraad Waterlandkerkje Stichting Meerminnecomité Stichting Oude Zeeuwse Kerken, commissie Waterlandkerkje Waterlandkerkje, 28 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36