Suzanna Jacoba Clarisse-Philipse (I1ensenlinq.nl Elly van Drongelen Pa Richard Johannes Plasschaert Sara Pieternella Scheele Cornelis Boeije Christina Elisabeth Riemens jSife woensdag 28 januari 2013 - 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Psalm 89 1 (O.B.) In dit geloofsvertrouwen is, op de hoge leeftijd van 100 jaar, van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 26 november 1989 weduwe van Cornelis Clarisse Wij zijn dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen. Veere, 25 juli 1912 Goes, 27 januari 2013 Baarland: J. de Broekert-Clarisse, in herinnering C.J. de Broekert N. de Broekert-Koopman Finus en Karin Jacco en Hester Ronald, Florance Peter en Ellie Jeroen Mariska en Tony Sander, Ayco en Fleur Goes: P.A. Clarisse A.H.J. Clarisse-de Wild Sandra en Corrado Anne, Jonas en Marnix José en Ram Elisa en Suzanne Correspondentieadres: P.A. Clarisse, Valckeslotlaan 34, 4461 SE Goes De dankdienst voor haar leven zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 1 februari om 13.00 uur in de aula van zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Veere. Voorafgaande aan de dankdienst is er van 12.15 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Daarnaast is er ook gelegenheid om afscheid te nemen van moeder, op haar kamer 217, in zorgcentrum 'Gasthuis', dagelijks van 17.00 tot 18.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemde aula. IIk zal gereed zijn als komt, wat komen moet verdrietig wel om hen die achterbleven maar ik weet dat Hij aan hen zal geven vrede en troost en ook een goede moed A.L. Seij Bedroefd, maar dankbaar voor zijn leven delen wij mede dat rustig en vredig, te midden van ons is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en over opa Aloysius Ludovicus Seij echtgenoot van Anna Maria Apollonia Schuren Hontenisse, 30 -12-1914 t Hulst, 26 - 1 - 2013 Hulst: A.M.A. Seij-Schuren Culemborg: Jan en Ine Hulst: EllyenGuust Hulst: Ria en Gerard Arnhem: DinyenRob Klein- en achterkleinkinderen Hulst, 26 januari 2013 Correspondentieadressen: Leeuwerikstraat 7,4561 KM Hulst Janseniuslaan 53,4561 NL Hulst De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 1 februari 2013 om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk donderdag 31 januari van 19.00-20.00 uur in familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 (bij De Blaauwe Hoeve) te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Onze MMS-reünies zullen nooit meer hetzelfde zijn nu we te vroeg afscheid hebben moeten hemen van Nel van Doeselaar Meta Dieleman Fanja Kesbeke bedankt voor de fijne veertien jaren dat ik heb voor je mogen zorgen. Je dochter Marianne Verstraete-Plasschaert "Soli Deo Gloria" "God alleen zij de eer" Met alle mooie herinneringen aan de gelukkige jaren van samen zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Dina Cornelia Bareman-van Eijk - Diny weduwe van David Bareman Axel, 13 oktober 1923 f Temeuzen, 26 januari 2013 Toos Bareman Piet van Es Els Bareman in herinnering Wim Bareman Christian en Aneta David en Devina van Diemenstraat 23 4535 AP Terneuzèn Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c in Terneuzen, waar u nog afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 1 februari van 10.30 tot 10.50 uur. Aansluitend begint om 11.00 uur de afscheidsdienst in de aula naast het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis volgt op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het team van "ZorgSaam Thuiszorg" voor hun inzet en goede zorg. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Here is mijn Herder Psalm 23 Op Zijn tijd heeft de Here uit ons midden tot Zich genomen onze lieve moeder en oma weduwe van geb. 18-7-1929 overl. 26-1-2013 Axel Ali Boeije Trudy en Jan Willem Adri Ovezande Elly Boeije Frans van Damme Axel Corné Boeije Rian Boeije-Dieleman Cr/s, Mariëlla, Robbert Ommen Jacqueline Hoogland-Boeije Feike Hoogland Correspondentieadres: Capellestraat 13 4571 PX Axel De samenkomst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden op donderdag 31 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Kerkdreef 19 te Axel. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Van het concert des levens krijgt niemand een program Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben we na een langzaam achteruitgaande gezondheid afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma weduwe van Benignus Andries IJsebaert in de leeftijd van 89 jaar. Temeuzen Monnie en Addie IJsebaert-Witte Rianne en Paul - Thomas, Aniek Nathalie en Geert Temeuzen Wim en Corrie IJsebaert-Stoffels Bart en Kirsten - Anna Tom AxelMarian en Jan van Drongelen-IJsebaert Mario en Dianne Erwin en Marije - LucasV Temeuzen, 27 januari 2013 Oostelijk Bolwerk 348 Correspondentieadres: Bernard Zweerslaan 26 4536 EL Temeuzen De crematieplechtigheid wórdt gehouden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Donderdag 31 januari van 19.00 - 19.30 uur en vrijdag voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'de Veste' voor alle zorg. Als je in het licht bent vrij van last en blij van hart dan hebben wij er vrede mee. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma Martha Augusta Dobbelaar-de Cock weduwe van Eduard Dobbelaar Zij overleed op 27 januari 2013 in de leeftijd van 84 jaar. Temeuzen: WalterenRina Martijn Mireille en Jeroen Axel: Lydia Eindhoven: Astrid en Niels Correspondentieadres: DELA uitvaartcentrum Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Martha in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 1 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De üitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 2 februari om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 78