I OvarJa den Sjaak Debaere Sjaak Debaere Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Op vrijdag 25 januari bereikte ons het droevige nieuws dat Sjaak Debaere Zoon van J.J.Verplanke M.P.H.Debaere t Broer en schoonbroer van Ronnie en Gerda Debaere Oom van Michelle en Stephannie is overleden. Je zult altijd in onze herinnering blijven. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijde medewerker en collega Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden Medewerkers Site Logistics Plastics Dow Benelux B.V Terneuzen Terneuzen, 28 januari 2013 Met grote droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze collega Wij verliezen in hem een enthousiaste en zeer gewaardeerde collega en wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Axel, 29 januari 2013 Direktie en medewerkers Uitzendbureau de Pooter, Axel Net zo sociaal als jij Net zo lief en zorgzaam als jij En bovenal net zo'n doorzetter als jij Je bent en blijft ons grootste voorbeeld! We missen je... Intens verdrietig over zijn plotseling overlijden maar ongelooflijk dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn dierbare man, onze lieve papa en schoonvader 22 november 1953 IJzendijke 26 januari 2013 IJzendijke Annie Tazelaar-de Looff Breda Sander en Simone Utrecht Carianne en Jasper Correspondentieadres: Papenmuts 11, 4515 AZ IJzendijke De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie aldaar te condoleren van 13.00 tot 13.45 uur. Aansluitend op de dienst zullen wij hem in besloten kring begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondigingals zodanig beschouwen. "Voor altijd in ons hart" Moe de Looff Connie de Looff - Paul Oostdam Thomas en Emilie Simon Casper Geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling en veel te vroeg overlijden van onze broer, zwager en oom Theo blijft in onze herinnering een zorgzame echtgenoot en vader, actief en betrokken bij velen. Onze gedachten zijn bij Annie, Sander en Simone, Carianne en Jasper. Familie Tazelaar Weinig nemen en veel geven. Altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zoals jij was. Was de wereld niet arm. Een fijne buurman, een lieve vriend, een fantastische adviseur is van ons heengegaan. Wat zullen wij je missen. Theo Tazelaar Wij wensen Annie en de kinderen heel veel sterkte om met dit verlies om te gaan. Lieve mensen wij zijn er voor jullie. Charles en Joke de Smit-Boeye en kinderen Verbijsterd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-werkgever en compagnon Theo Tazelaar Wij wensen Annie, Sander en Simone, Carianne en Jasper en familie heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Oud medewerkers Assurantiën Versluijs B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Theo Tazelaar Theo was onze motor in het privatiseringsproces van de veldsportaccommodaties in onze gemeente. Een uniek resultaat is behaald door het samenwerkingsverband van 10 verenigingen die gezamenlijk het beheer en onderhoud van de sportaccommodaties van de gemeente hebben overgenomen. Afgelopen donderdag is deze samenwerking beklonken door de ondertekening van alle contracten. Vooral Theo is door zijn gedrevenheid, vasthoudendheid en geduld de man geweest die dit proces tot een goed einde heeft gebracht. Helaas heeft hij het functioneren van onze samenwerking niet meer mogen meemaken en dat zullen wij.zeker missen. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en de verdere familie veel sterkte toe in deze voor hen moeilijke tijd. De deelnemende verenigingen van de Coöperatie Beheer en Onderhoud Veldsportaccommodaties in de Gemeente Sluis U.A. VV Aardenburg; Korfbalvereniging B.K.C.; W Cadzand; SV Eede; W Groede; W Hoofdplaat; SV Oostburg; W Schoondijke; SV Sluis en W IJzendijke Wij ontvingen het droevige bericht dat ons oud teamlid, trainer, vriend, oud voorzitter van YVC is overleden. Wij wensen Annie, Sander en Carianne en verder alle familieleden heel veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bert Willy Bram Danny Jos Jeroen Ed Sjaak Eugene Piet Tot onze grote droefheid bereikte ons het bericht dat plotseling is overleden Theo Tazelaar Jarenlang was hij medebestuurslid van de Stichting Zeeuws Voetbalelftal. Hij was de grote animator van de wedstrijden die gespeeld werden. Wij zijn hem zeer veel dank verschuldigd. In 't bijzonder zijn onze gedachten bij hen die achterblijven. Namens het bestuur en alle medewerkers van de Stichting Zeeuws Voetbalelftal Piet Koster, voorzitter Henk Groeneveldsecretaris Geschrokken en bedroefd zijn wij na het overlijden van ons erelid Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Leden en bestuur van Volleybalvereniging YVC Bedroefd en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Theo Tazelaar de man van onze lieve collega Annie. Wij wensen Annie, haar kinderen en familie veel sterkte voor nu en de toekomst. Je collega's: Joke Krista Jane Ineke Liesbeth Cathrien Yvonne Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde relatie en vriend Theo Tazelaar Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Annie, zijn kinderen en familie en wensen hun veel sterkte toe met dit verlies. Namens: Beheer, mij. Bronneberg Oostburg B.V Erik-Olivia-Brian en Aaron Bronneberg Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van Theo Tazelaar Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Aardenburg, Selectie AVC 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 77