A
televisie! 39
m
Hij geloofde in de waanzin in kunst. Hij vermoordde niet veertien studentes,
hij maakte kunst Ryan Hardy, de door Kevin Bacon gespeelde voormalig FBI-agent in The following
De gouden eeuw
Scam city: Las Vegas
Oorlog in het hotel!
Close up: Jean-Paul Gaultier
The Who treedt op in Ziggo Dome
OM: 200 uur werkstraf voor Barbie
Matthijs gaat door met DWLD
BUITENLAND
dinsdag 29 januari 2013
07:05 Een nieuw huis in
60 minuten 08:05 Tom-
my Teleshopping 13:05
Full house 13:35 Roseanne
14:10 Een nieuw huis in 60
minuten 15:10 Droomhuis
op het platteland 16:05
Little house on the Prairie
17:10 Huizenjacht
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
RTL Z Beursspel 09:40 RTL
Z Nieuws 11:20 De suc
cesfactor: De awards 2012
11:40 RTL Z Nieuws 13:20
Business-Channel.nl 13:40
RTL Z Nieuws 15:20 Weke
lijks gesprek met de minis
ter van Financiën 15:30 RTL
Z opening Wallstreet 15:35
RTL Z Nieuws 15:50 RTL Z
opening Wallstreet 16:00
RTL Z Nieuws
06:00 Dit is mijn toe
komst 06:31 RTLTelekids:
De Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, The Voi
ce Kids, Ernst, Bobbie en
de rest, Elias, Strawberry
shortcake, PipaPanda, Jo-
kie, TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Chloe's
closet, Bobo 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Hallo
K3I, TitaToverfeest, Marjo
lein en het geheim van het
slaapzand, De Schatkamer,
Jungleclub, Vipo, Burgers'
Zoo en Waarom 17:00 The
Voice Kids 17:11 Weetje
hooi hooi 17:15 The nan
ny 17:45 The bold and the
beautiful
06:55 Move that body
07:25 Bom2Cook 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Move that body 14:30
Born2Cook 15:05 Master-
Chef 16:15 Smaken ver
schillen 16:45 Everyday
gourmet with Justine Scho-
field 17:15 Road to Avonlea
06:01 Disney XD: American
dragon, Amazing spiez, Het
Speelplein, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Ran
ger dierenjournaal vanuit
Emmen, Phineas Ferb,
Amazing spiez, Davincibles,
Casper's griezelschool, Rek-
kit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Zeke Luther, Ranger die
renjournaal vanuit Emmen,
Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Ferb, Kic-
kin' it, Amazing spiez, Da
vincibles, Kick Buttowski,
Phineas Ferb, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it,
Lab Rats, The suite life on
deck, Pair of kings, Just kid
ding
18:00 Beschuldigd, Scrip- 18:00 Stop! Politie, Reali- 18:10 The Ellen DeGe-
18:10 MasterChef, Kook-
18:00 Veronica's fun
ted reality serie ty serie neres Show, Talk-
wedstrijd
niest videos, Amu
18:30 Politie Op Je Hie- show
sement
len, Serie repor-
18:10 According to Jim,
j tages
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
19:30 Helden Van 7:
Deadliest roads,
R ealityprogramma
19:05 Judge Hatchett,
Reality
19:35 Judge Maria Lo
pez, Reality
19:05 Achter gesloten
deuren, Scripted
reality
19:05 The big bang the
ory, Comedy
19:35 Rules of engage
ment, Comedy
20:00 Trauma centrum, 20:30 Naked gun 33
Realityprogramma 1/3: the final in-
20:30 Elementary, Mis- suit, Actiekomedie
daadserie
20:00 Two and a half
men, Comedy
21:30 The following,
Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
22:05 Virtuosity, Ac
tiefilm
22:35 Sex and the city,
Komische drama
serie
22:20 Say yes to the
dress, Reality
23:15 KNVB Beker.Sa
menvatting
23:25 Te dik: Opereren
voordat het te laat
is, Reportagepro
gramma
23:05 The Ellen DeCe-
neres Show, Talk
show
23:15 Achter gesloten
deuren (h), Scrip
ted reality
00:25 Smartlife: een
slimmer thuis
00:55 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:10 Destroyed in se
conds
00:40 Teleshop 7
00:41 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
00:00 Dr. Phil
00:55 Stoute meiden TV
01:55 Dollhouse
02:45 Tommy Teleshop-
05:30 (Wningwijs
00:05 Bondi rescue (h)
00:35 Road to Avon
lea (h)
01:35 Smaken verschil
len (h)
02:05 Astro TV
02:35 Say yes to the
dress (h)
00:05 The big bangthe-
00:30 Rufes of engage
ment (h)
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
O
O
20:00 Sex and the city, 20:00 Bondi rescue, Re-
Komische drama- ality
serie 20:30 Another Cinderel- 20:30 Rush hour l^Actie-
20:30 Saving Sarah Cain, la story, Romanti- komedie
Filmdrama sche komedie
22:20 Rush hour 3, Actie-
komedie
00
O
O
10
O
O
KJ
O
O
O
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
UJ
n
Biirips
EEEBNTV
In mei 1664 werd Elsje Christiaens (18) schul
dig bevonden aan de bijlmoord op haar hos
pita. Ze werd op de Dam gewurgd aan de
paal, waarna haar lijk werd opgehangen aan
de overkant van het IJ. Een terugblik.
Nederland 2, 20.25 uur
De uitbaters van de chique casino's en nacht
clubs van Las Vegas verdienen miljoenen aan
toeristen. Documentairemaker Conor Wood
man gaat langs bij minder bedeelde burgers,
en ontdekt hoe zij een graantje meepikken.
National Geographic Channel, 21.00 uur
Meesterkok Gordon Ramsay gaat aan de slag
met de hilarisch onkundige eigenaren van
een bankroet bed breakfast in Vermont.
RTL 4, 22.30 uur
In Jean-Paul Gaultier, de wereld op zijn kop, be
licht filmmaker Farida Khelfa de loopbaan
van het enfant terrible van de Franse mode.
Khelfa was zelf mannequin voor Gaultier.
Nederland 2, 23.00 uur
OVERIGE HEM
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:20 Het
Weer, Editie 2013, Regioned,
Trugkieke, Verzeeuwigd 07:55
Zeeland in vogelvlucht 08:00
Zeeland Nu 08:20 programme
ring zoals tussen 07:20 en
07:51 08:55 Zeeland in vogel
vlucht 09:00 Zeeland NU 09:20
programmering zoals tussen
07:20 en 07:51 09:55 Zeeland
in vogelvlucht 10:00 Zeeland
NU 10:20 programmering zoals
tussen 07:20 en 07:51 10:55
Zeeland in vogelvlucht 11:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU, Het Weer,
Boven water, Regioned, Ver
zeeuwigd 19:00 programme
ring zoals tussen 18:00 en
18:54
zie onze website: showentv
The Who strijkt op vrijdag 5 juli neer in Zig
go Dome in Amsterdam als onderdeel van
hun Europese tournee Quadrophenia and
more. De Britse band speelt het album Qua
drophenia in zijn geheel, plus enkele grote
hits. De rockopera Quadrophenia stamt uit
1973. De kaartverkoop begint komende vrij
dag om 10.00 uur.
Het OM eist 200 uur werkstraf tegen Saman-
tha 'Barbie' de Jong omdat ze klappen zou
hebben uitgedeeld. Daarnaast eiste het OM
een voorwaardelijke celstraf van vier weken,
met een proeftijd van twee jaar. Barbie zou
een meisje hebben geschopt, gekrabd en aan
de haren getrokken. Ook zou zij een jongen
een gebroken oogkas hebben geslagen.
Matthijs van Nieuwkerk blijft De wereld leert
door presenteren. Geruchten over dat hij met
de presentatie zou stoppen, kloppen niet.
Wel is het soms moeilijk te combineren met
DWDD. Dat zei hij maandag bij Giel Beelen.
Afgelopen vrijdag was er een screentest met
een vrouwelijke presentator.
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost-12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Kaat Sr Co 14:50
Wild at Heart 15:35 Kingdom
16:20 Meesterchef 17:20 Clips
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het Weer 18:15 Dage
lijkse kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 ledereen
beroemd 20:05 Het Weer
20:10 Thuis 20:40 Wolven
21:30 Het spiegelpaleis 22:15
Het journaal laat 22:30 Koppen
XL 23:01 Keno 23:02 Euromilli-
ons 23:05 Het Weer 23:10 Air
line USA: On the Fly 23:30 Da
gelijkse kost 23:45 ledereen
beroemd
België 2
09:00 TerZake 09:35 Reyers
Laat 10:15 Winterbeelden
12:30 Programmering Ketnet
14:07 Login 14:32 100" 14:35
Extra Time 15:25 100" 15:27
Britain's Secret Schindler 16:20
100" 16:22 Desperate House
wives 17:05 100" 17:07 Solar
Race 18:00 100" 18:02 Cheers
18:35 100" 18:37 How Earth
Made Us 19:30 100" 19:32 Lo
gin 20:00 TerZake 20:20 Spor-
za: De Cup Live 22:30 Reyers
Laat 23:10 Memotv
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
Down Under 11:00 Homes Un
der the Hammer 12:00 The
Sheriffs Are Coming 12:45
Cowboy Trap 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at,One
14:30 Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15
Moving On 16:00 Escape to the
Country 16:45 Perfection
17:30 Antiques Road Trip
18:15 Pointless 19:00 BBC
News at Six 19:30 Regional
News and Weather 20:00 The
One Show 20:30 EastEnders
21:00 Holby City 22:00 Death
in Paradise 23:00 BBC News at
Ten 23:25 Regional News and
Weather 23:35 The Richard
Dimbleby Lecture 2013
07:05 Homes Under the Ham
mer 08:05 The Sheriffs Are
Coming 08:50 Cowboy Trap
09:20 Don't Get Done Get
Dom 10:05 MasterChef: The
Professionals 11:05 Robbed,
Raided, Reunited 11:35 HARD-
talk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 The One Show
14:30 The Weakest Link 15:15
Classic Mastermind 15:45 Reel
History of Britain 16:15 Rick
Stein's Spain 17:15 Life on
Earth 18:15 Vintage Antiques
Roadshow 19:00 Eggheads
19:30 Great British Railway
Journeys 20:00 Welsh Railways:
Full Steam Ahead 20:30 Great
British Menu 21:00 The Mary
Berry Story 22:00 Locomotion:
Dan Snow's History of Railways
23:00 The Sarah Millican Televi
sion Programme 23:30 News-
night
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Sturm der Liebe
10:45 Brisant 11:00 Tagesschau
11:05 ARD-Buffet - Leben ge
nieten 12:00 Tagesschau 12:15
ARD-Buffet - Leben genieten
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Seehund, Puma
Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich -
Hauptstadtrevier 19:45 Wissen
vor 8 - Zukunft 19:50 Wetter
vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Urn
Himmels Willen 21:00 In aller
Freundschaft 21:45 FAKT
22:15 Tagesthemen 22:45
Menschen bei Maischberger
Duitsland 2
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO Köln
12:00 Heute 12:10 Drehschei-
be Deutschland 13:00 ARD-
Mittagsmagazin 14:00 heute -
in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 Heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 16:10 Soko Kitz-
bühel 17:00 heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosen-
heim-Cops 20:15 Typisch
Kölsch 22:45 Heute Journal
und Wetter 23:12 Wetter
23:15 Markus Lanz
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Rot ist die Liebe 09:45 hier und
heute 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Wolf,
Bar Co. 12:00 Panda, Gorilla
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby -180. Verleumderische
Comics 14:58 WDR aktuell
15:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde 21:00 Quarks Co: Ge-
heimnisvolle Faszien - Neues
vom Rücken 21:45 WDR aktu
ell 22:00 Mein Freund, das
Monster - Haie zum Anfassen
22:30 West ART 23:10 West
ART Meisterwerke: Silber-Dy-
namo von Heinz Mack, Stadti-
sches Museum Abteiberg in
Mönchengladbach 23:15 Ge-
fahrliches Gras
Discovery
07:20 American hotrod 08:10
Street customs 09:00 Fifth gear
09:50 Aircrash Confidential
10:40 American digger 11:30
Classic car rescue 12:20 Gold
rush 13:10 James May's Man
lab 14:00 How it's made 14:55
Extreme engineering 15:50 Riv
er monsters 16:45 Cafe racer
17:10 Ultimate car build-off
18:05 American digger 19:05
Extreme engineering 20:00 Ul
timate survival 21:00 Inside
West Coast Customs 22:00
How do they do it? with Joep
van Deudekom 23:00 Salvage
hunters
National Geographic
07:00 Megafactories 08:00 The
dog whisperer 09:00 Hooked
10:00 To catch a smuggler
11:00 Seconds from disaster
12:00 The dog whisperer 13:00
Hooked 14:00 World's tough
est fixes 15:00 Megafactories
16:00 To catch a smuggler
17:00 Seconds from disaster
18:00 The dog whisperer 19:00
Alaska state troopers 20:00
Megafactories 21:00 Scam city
22:00 Family guns 23:00 Scam
city
Animal Planet TLC
07:45 What not to wear 08:35
Kate plus 8 09:30 Toddlers ti
aras 10:20 One born every
minute USA 11:10 The amazing
race 12:00 Animal cops Phoe
nix 1 2:50 Bondi vet 13:15 Jeff
Corwin unleashed 14:05
Michaela's animal road trip
15:00 Oprah: Behind the
scenes 15:50 Extreme coupon
ing 16:15 I didn't know I was
pregnant 16:45 Say yes to the
dress 17:10 My extreme animal
phobia 18:00 The restorer guy
18:30 What not to wear 19:30
Rich bride, poor bride 20:30
Here comes Honey Boo Boo
22:00 Secret eaters 23:00 On
the case with Paula Zahn
Nickelodeon
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob 07:30 Big time rush
07:55 Fanboy Chum chum
08:20 Lucky Fred 08:30 Dora
08:55 Bubble Guppies 09:20
Timmy tijd 09:30 Tickety Toe
09:45 Struisvogel Olive 09:55
Peppa 10:05 Pirn Pom 10:15
Umizoomi 10:35 Dirk Scheele
10:50 Go Diego Go! 11:15 He
ter Post 11:30 Thomas de
Stoomlocomotief 11:40 Shaun
het schaap 11:45 My little pony
12:10 Victorious 12:35 Wingin'
it 12:55 iCarly 13:20 Sponge-
bob 13:55 Mr Bean 14:30 My
life as a teenage robot 14:55
Fairly odd parents 15:40 T.U.F.F.
Puppy 16:00 Pinguïns van Ma
dagascar 16:25 Spongebob
17:15 Victorieus 18:05 Big
time rush 18:25 Fred: The Show
18:40 Hotel 13 19:05 Cheeee-
se 19:15 Drake Josh 19:40
Ned's survivalgids 20:05 Spon-
gebob 21:00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Zoey 101 22:10
Het Huis Anubis 22:35 Degras-
si: The next generation 23:20
Big time rush 23:45 True Jack
son 00:10 Victorious 00:30
iCarly
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:10 Disaster date 13:30
Made 14:15 Teen mom 15:00
Degrassi: The next generation
15:25 Awkward 15:50 Plain
Jane 16:40 Made 17:30 Degras
si: The next generation 17:55
Awkward 18:20 Teen mom
19:10 Plain Jane 20:00 Under
employed 20:50 The inbe-
tweeners 21:15 Snooki
Jwoww 21:40 Geordie Shore
22:30 Ridiculousness 22:55
Mike Judge's Beavis Butt-
head 23:20 Punk'd 23:40 Guy
Code
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40
Afrik'art 09:05 Flash 09:10 Pa-
pilles 09:35 Fermier urbain
10:00 Flash 10:05 Télétourisme
10:30 Nec plus ultra 11:00
Flash 11:05 Foudre 11:30 Plus
belle la vie 12:00 Flash 12:05
Les escapades de Petitrenaud
12:30 Les grandes scènes pari-
siennes 13:30 Journal télévisé
de la RTBF 14:00 Des soucis et
des hommes 15:40 Flash 15:45
Sur mesures 16:00 TV5Monde,
le journal 16:30 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Temps présent 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 L'invi-
té 18:35 La loi de Murphy
20:00 Mollement un samedi
matin 20:30 Journal de France
2 21:00 Pour Djamila 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Faut
pas rêver
s~
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Spin city 10:35
American Dad! 12:35 Seinfeld
13:30 Spin city 14:20 American
Dad! 15:35 Psych 16:25 Com
munity 17:05 Dharma Greg
17:55 Family guy 18:20 Futura
ma 18:40 South Park 19:00
Psych 19:45 Family guy 20:05
Futurama 20:30 South Park
20:55 Community 21:40 Off
centre 22:00 Dharma St Greg
22:50 Seinfeld 23:40 Spin city
Eurosport
08:30 Eurogoals 09:00 Tennis:
Australian Open 10:00 Ski
springen: World Cup 11:15
Voetbal: Afrika Cup 12:45 Ski
springen: World Cup 14:00
Tennis: Australian Open 16:30
Mats point 17:00 Voetbal: Afri
ka Cup 21:00 Boksen: WBO
Wereldtitelgevecht 23:00
Auto/motorsport: GTA Race to
Dubai 23:15 Skispringen:
World Cup
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 Talk Asia
10:00 World Business Today
11:00 Amanpour 11:30 News
Special 12:00 World One 13:00
Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 Global Ex
change 18:00 World Sport
18:30 News Special 19:00 In
ternational Desk 20:00 Quest
Means Business 21:00 Aman
pour 21:30 CNN NewsCenter
22:00 Connect the World with
Becky Anderson 23:00 Aman
pour 23:30 World Sport