Colofon Jan Filius amilteberichten Suzanna Jacoba Clarisse-Philipse JAN FILIUS JAN FILIUS Johanna Gerritdina Christina Brugman - van Vlaardingen Jopie Pieter Cornelis Jeronimus 33ert <§>lof MsiüMna - Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed dan zeer, de man, vader en opa van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan zeggen we 'dank je wel, voor wat je hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons in het leven heeft meegegeven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze fijne vader, trotse opa en overopa Wissenkerke, 6 februari 1925 Goes, 26 januari 2013 Goes: M. Filius-de Looff Goes: Addie de Bel-Filius Jan de Bel Spakenburg: Ria Bos-Filius Lubbert Bos Heinkenszand: Jan Filius Annet Filius-van Stee Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn het team van zorgcentrum 'Ter Weel' en 'Sint Maarten in de Groe' en de vrijwilligers heel erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Laantje van Westdorp 1Kamer 209, 4462 AS Goes Jan is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 31 januari om 11.00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan deze dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance in het Jhr. Mr. De Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Geen bezoek aan huis. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên. Psalm 89 1 O.B In dit geloofsvertrouwen is, op de hoge leeftijd van 100 jaar, van ons heengegaan naar haar Heer en Heiland onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 26 november 1989 weduwe van Cornelis Clarisse Wij zijn dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen. Veere, 25 juli 1912 Goes, 27 januari 2013 Baarland: J. de Broekert-Clarisse, in herinnering C.J. de Broekert N. de Broekert-Koopman Finus en Karin Jacco en Hester Ronald, Florance Peter en Ellie Jeroen Mariska en Tony Sander, Ayco en Fleur Goes: P.A. Clarisse A.H.J. Clarisse-de Wild Sandra en Corrado Anne, Jonas en Marnix José en Ram Elisa en Suzanne Correspondentieadres: P.A. Clarisse, Valckeslotlaan 34, 4461 SE Goes De dankdienst voor haar leven zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 1 februari om 13.00 uur in de aula van zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Veere. Voorafgaande aan de dankdienst is er van 12.15 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Daarnaast is er ook gelegenheid om afscheid te nemen van moeder, op haar kamer 217, in zorgcentrum 'Gasthuis', dagelijks van 17.00 tot 18.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn in bovengenoemde aula. Wij hebben fijne herinneringen aan de lange tijd die hij als medewerker bij ons doorbracht. Wij zijn hem daar erg dankbaar voor. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Kamperland Fam. Remijnse Een markant persoon is van ons heen gegaan, iemand die hoorde bij ons landschap. De jacht was zijn grote passie. Hij zal lang in onze herinnering blijven. We wensen zijn echtgenote Marie, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Jachtcombinatie "Kamperland" Na een periode van afnemende gezondheid, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma in de leeftijd van 92 jaar. Ad en Marianne Michiel en Mariana Hedy Debby Bram Minggus Zardjano Gerrie Ad Kim Onze welgemeende dank gaat uit naar de doktoren en verplegend personeel van Zorgcentrum Ter Weel, voor de liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Goes, 22 januari 2013 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Mevr. H.M. Roos De Plaastraat 10 4365 AZ Meliskerke De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht, dat op 25 januari 2013, op 91 jarige leeftijd is overleden, mijn lieve broer en onze lieve zwager en oom echtgenoot van Bets Wardenaar Colijnsplaat: J.C.Nelisse-Jeronimus J.J.Nelisse GJeronimus-Jeronimus (in herinnering) P.C.Jeronimus neven en nichten BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt uw hand op mij. Psalm 139 5 Intens verdrietig, maar zeer dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, wij nu afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa in de leeftijd van 75 jaar. J.M. Slof - de Coninck Marjan en Kees Nadieh, Dyon In het bijzonder bedanken wij het personeel van Zorgstroom voor de goede verzorging, dr. Wielenga en dr. v/d Peppel voor de begeleiding. 26 januari 2013 Touwbaan 84 4331 VA Middelburg Wij nodigen u uit samen met ons afscheid te nemen tijdens de afscheidsdienst in de zaal van het Leger des Heils, Het Zwin 1 te Middelburg, op zaterdag 2 februari om 11.15 uur. Na de dienst is er. gelegenheid tot condoleren en samenzijn achterin de zaal, waarna de crematie plechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze geliefde moeder, groot-, overgroot- en betovergrootmoeder Wilhelmina Rooze-Hage betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen, klein-, achterklein en achter achterkleinkinderen Goes, januari 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37