Geerard Dingemanse Jan W. Scheffers Rie Vermaire - Braam Piet Schaar Heel verdrietig om hem te moeten missen, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa weduwnaar van Nel Mauer in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Johan en Anneke Dingemanse-Schat Luuk en Ylona Bennie en Kirsten Oost-Souburg: Jolanda en Danker Verduijn-Dingemanse Vlissingen, 27 januari 2013 Correspondentieadres: Anna Blamanlaan 32 4385 KK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 1 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium van Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Tot onze diepe droefheid is na een ernstige ziekte, door de HEERE, op Zijn tijd van ons weggenomen, mijn lieve, zeer zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Posthuma-Wisse Jannie echtgenote van Simon August Posthuma in de leeftijd van 53 jaar. Oost-Souburg: S.A. Posthuma Oost-Souburg: Gertjan Posthuma Goes: Wim en Pauline Posthuma-Knoop Thirza Mirthe Sybe Oost-Souburg: Simon Posthuma 28 januari 2013 Padweg 1 bis 4388 EL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. vrijdag 1 februari van 19.30 uur tot 20.30 uur in de "Marnixkerk", Marnixplein 41West-Souburg. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 2 februari om 10.00 uur in de "Marnixkerk". Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Oost- Souburg. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de "Marnixkerk". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Tot onze droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve zus en tante Jannie Posthuma-Wisse in de leeftijdvan 53 jaar Wij bidden Simon en de kinderen Gods hulp toe in deze moeilijke en zware weg. fan en Carina Wisse-Schrijver William en Lydia Renate en Anthony Maureen Rinco Meliskerke, 28 januari 2013 Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe medewerkster en gewaardeerde collega Jannie Posthuma moeder van onze collega's Wim en Pauline We wensen Simon, Wim Pauline en de kinderen, Gert-Jan en Simon de troost en nabijheid van de Heere toe in dit grote verdriet. Directie en medewerkers Bouman KantoorTotaal B.V. Goes I Terneuzen I Vlissingen Bedroefd zijn we door het overlijden van onze buurman. Dankbaar kijken we terug op wat hij voor ieder van ons heeft betekend op ons pleintje van 't Jan van Hoofkwartier. We wensen Martine veel kracht en sterkte toe. Mark, Hélène, Mirna en Lina Bakker Jan en Netty van Gilst Elly Menco Niek, Agaath, Thomas en Menno Meijer Marco, Stéphanie, Paolo, Christiaan en Manuel Saija Maarten, Maaike, Jens, Siebe, Romme en Floortje Ingelse Sjaak, Ineke en Emiel de Smidt Jos, Leanne, Marnix, Lisette, Eline, Matthijs, Lennard en Patrick Geuze Addie, Leonie, Maarten en Veerle Coomans Piet en Joke Roelse Jeanne Koens Nog onverwacht is overleden onze lieve schoonzuster en tante Ons medeleven gaat uit naar onze broer en oom Adrie, de kinderen, klein - en achterkleinkinderen. JJ. Vermaire in herinnering M. Vermaire C.A. Vermaire - Meijaard Ella en Rens Janet en Sjaak en kinderen Marjan Goes, 27 januari 2013 Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Met pijn in ons hart nemen wij, samen met u, afscheid van Amsterdam, Krabbendijke, 11 januari 1948 27 januari 2013 Annie Schaar-van der Heijde Diane en Phil Ryan Brenda en Bert Storm, Lorenzo, Megan Connie en Jack Chris, Elise Johan en Anita Agnes, Thomas Danny en Wendy Correspondentieadres: Baanstraat 5 4413 BD Krabbendijke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, donderdag 31 januari om 12.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Je hebt je strijd gestreden rust nu maar uit. We verliezen aan A3 een goede vriend. Corinda Darius, Ilona Jona en kinderen, heel veel sterkte Rien, Ina en familie st. Laurens Verdrietig zijn wij nu mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is overleden Jacoba Janna Jilleba-Eekman Cobie echtgenote van Henk Jilleba A 4 maart 1940 t 27 januari 2013 Henk Jilleba Anita en Kees Liseth Harold en kleinkinderen Pablo Picassoplein 47 4382 KB Vlissingen U kunt afscheid nemen van Cobie op woensdag 30 januari van 18.30 tot 19.00 uur in Uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 31 januari om 13.30 uur in de aula op bovengenoemd adres gevolgd door de begrafenis op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van boven genoemde aula. Wij danken de medewerkers van SVRZ en Weyevliet voor hun goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36