35 I familieberichten 0 IHens6nlinq.nl Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Theo Tazelaar Marina Wilhelmina Krina Flohil - de Jonge Marie Flohil - de Jonge Adriaan Theune Joost Jacobus Oranje Jos Jos Oranje Jos Oranje Sara Pieternella Scheele dinsdag 29 januari 2013 Net zo sociaal als jij Net zo lief en zorgzaam als jij En bovenal net zo'n doorzetter als jij Je bent en blijft ons grootste voorbeeld! We missen je... Intens verdrietig over zijn plotseling overlijden maar ongelooflijk dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn dierbare man, onze lieve papa en schoonvader 22 november 1953 IJzendijke 26 januari 2013 IJzendijke Annie Tazelaar-de Looff Breda Sander en Simone Utrecht Carianne en Jasper Correspondentieadres: Papenmuts 11,4515 AZ IJzendijke De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie aldaar te condoleren van 13.00 tot 13.45 uur. Aansluitend op de dienst zullen wij hem in besloten kring begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Voor altijd in ons hart" Moe de Looff Connie de Looff - Paul Oostdam Thomas en Emilie Simon Casper Geschokt en intens verdrietig zijn wij door het plotseling en veel te vroeg overlijden van onze broer, zwager en oom Theo blijft in onze herinnering een zorgzame echtgenoot en vader, actief en betrokken bij velen. Onze gedachten zijn bij Annie, Sander en Simone, Carianne en Jasper. Familie Tazelaar Wij ontvingen het droevige bericht dat ons oud teamlid, trainer, vriend, oud voorzitter van WC is overleden. Wij wensen Annie, Sander en Carianne en verder alle familieleden heel veel sterkte met het dragen van dit verlies. Bert Willy Bram Danny Jos Jeroen Ed Sjaak Eugene Piet Tot onze grote droefheid bereikte ons het bericht dat plotseling is overleden Jarenlang was hij medebestuurslid van de Stichting Zeeuws Voetbalelftal. Hij was de grote animator van de wedstrijden die gespeeld werden. Wij zijn hem zeer veel dank verschuldigd. In 't bijzonder zijn onze gedachten bij hen die achterblijven. Namens het bestuur en alle medewerkers van de Stichting Zeeuws Voetbalelftal Piet Koster, voorzitter Henk Groeneveldsecretaris Geschrokken en bedroefd zijn wij na het overlijden van ons erelid Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Leden en bestuur van Volleybalvereniging YVC "De tijd gaat voort, alleen in gedachten kun je terug Na een korte periode van ziek zijn, is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Gehuwd geweest met Job Flohil 3 februari 1930 t 25 januari 2013 Bruinisse: Tanny Simmelink-Flohil Haraïd Simmelink Job Jan Bruinisse Correspondentieadres: Rijksstraatweg 5 4311 RH Bruinisse De herdenkingsdienst wordt gehouden op vrijdag 1 februari om 14.00 uur in het Hervormd Verenigingsgebouw te Bruinisse, Deestraat 5. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Dorpsweg van Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd verenigingsgebouw. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere, op Zijn tijd, van ons heeft weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Sliedrecht: C.W. de Jonge - Schot Sint-Philipsland: W.E. Neele - de Jonge C. Neele Neven nichten Sliedrecht, januari 2013 Enige en algemene kennisgeving. Na een kortstondige ziekte is heden van ons heengegaan, mijn schoonvader en onze opa sinds 8 februari 2005 weduwnaar van Gerarda Francisca Stokx Arnemuiden, 4 maart 1922 Vlissingen, 23 januari 2013 in de leeftijd van ruim 90 jaar. Ab (in liefdevolle herinnering) Gera Roxanna Thierry Amanda Xamira Correspondentie-adres: Familie Theune Burgemeester Schefferhof 8 4247 GA Kedichem De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, heeft maandag 28 januari jl. plaatsgevonden in de N.H. Kerk te Kedichem, waarna Adrie is bijgezet in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Met dank aan de huisarts R. Mookhram en de doktoren L.G.M. Kerkhofsen M. Forouzanfar. 'We are one" Ilse DeLange In het bijzijn van zijn dierbaren is rustig ingeslapen echgenoot van Jeanny Wienbelt t 21-07-2007 Gapinge, 17 november 1930 Goes, 28 januari 2013 Lennard en Marja Levi, Loïs Richard en Annemarie Renée en Jeroen Eline en Erik Raghield en Martin Kirsten Dagmar en Rick Edward Tamar Ramses Correspondentieadres: Noordoordplaat 2, 4465 AV GOES De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 1 februari om 12.30 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Tot ons verdriet is overleden onze broer en zwager Jo Walhout-Oranje Tobi Walhout Wim Oranje Paula Oranje-Ambachtsheer Goes, 28 januari 2013 Bedroefd namen wij kennis van het onverwachts overlijden van onze buurman Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen "Goes De Here is mijn Herder Psalm 23 Op Zijn tijd heeft de Here uit ons midden tot Zich genomen onze lieve moeder en oma weduwe van Comelis Boeije geb. 18-7-1929 overl. 26-1-2013 Axel Ali Boeije Trudy en Jan Willem Adri Ovezande Elly Boeije Frans van Damme Axel Corné Boeije Rian Boeije-Dieleman Cris, Mariëlla, Robbert Ommen Jacqueline Hoogland-Boeije Feike Hoogland Correspondentieadres: Capellestraat 13 4571 PX Axel De samenkomst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden op donderdag 31 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Kerkdreef 19 te Axel. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35