zeeland 119 Albert Heijn Goes stopt met zondags winkelen Tot het laatste uurtje Koperen spade Dak bedrijf verzakt door sneeuw en ijs Executieverkoop Diefstal lood en koper bij Spar en woonhuis Buschauffeur geslagen door lastige jongens Workshop omgaan met papegaaien maandag 28 januari 2013 Steendijk kreeg in Zwolle een met koper beklede spa de cadeau. „Koper zou makkelijk de grond in gaan, scherper blijven en geen storende invloed hebben op de aarde, zoals ijzer. Waar ik naar uitkijk is dat de klei er niet aan blijft hangen. Dat is me wat waard!" Kees en Connie Steendijk zijn trots op de erkenning van hun aanpak van biologische teelt. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst foto Willem Mieras HULST Onbekenden hebben in de nacht van zaterdag op zondag lood en ko per gestolen bij de Spar-supermakt in Hulst. De dieven sloopten lood van het dak en vernielden een ko peren buis. De koelsystemen van de winkel waren daardoor defect. Bij een woning in Hulst is zo'n tien meter koperen leiding gesto len. Toen de bewoner vrijdagmid dag thuiskwam ontdekte hij dat de leiding van de waterleiding, tien meter koperen buis, vanaf de me terkast tot aan de cv op zolder was afgeknipt en weggehaald. SINT-MAARTENSDIJK Een groepje jongens heeft een bus chauffeur mishandeld bij de bushal te van Sint-Maartensdijk. De chauf feur liep letsel op in zijn gezicht, maar kon wel zijn rit afmaken. De 33-jarige man uit de gemeente Tho- len kreeg donderdag tussen 18.00 en 18.30 uur klappen toen hij jon gens aansprak op hun gedrag. Zij vielen op de route van Bergen op Zoom naar Tholen meisjes lastig. Bij de de bushalte op de Provincia- leweg bij Sint Maartensdijk kwam het tot ruzie en een handgemeen. GOES Stichting Vrolijke Papegaai houdt zaterdag 2 februari een workshop 'Vrolijke papegaaien houden' in De De Paerdestal aan de Evertsen- straat 15 in Goes. Aan bod komen verzorging, spel, gedragsproblemen en praktijkoefe ningen, tussen 10.30 en 17.00 uur. Papegaaien zijn welkom. Lucy de Graaf geeft er workshops Pape gaaien schilderen, van 11.00 tot 15.00 uur voor twee euro per deel nemer. OUD-SABBINGE - Het allerlaatste uurtje natuurijs werd benut: zaterdaga vond werd er nog op het Westerschenge, bij gemaal De Piet nabij Oud-Sab- binge geschaatst bij opkomst van de bijna volle maan. Die lichtte, weer kaatst door de verse sneeuw, deze schaatsers net genoeg bij om de laatste slagen te maken. Voor voorlopig. foto Jan Koeman VLISSINGEN - Het dak van taxibe drijf Blaakman in Vlissingen is af gelopen weekeinde zo'n twintig centimenter verzakt door de last van sneeuw, ijs en smeltwater. De Vlissingse brandweer heeft zondag ochtend een inspectie uitgevoerd op het dak van het gebouw aan de Bedrijfsweg. Voor de veiligheid slo- te zij de hal en de directe omge ving tijdelijk af De brandweer heeft verder geen actie hoeven ondernemen omdat er geen direct instortingsgevaar dreigde. Een aannemer heeft met een pomp het water en ijs eraf ge haald. Het personeel kon in veilig heid doorwerken. door Claudia Sondervan GOES - Albert Heijn in Goes stopt als eerste supermarkt van de stad met de zondagsopenstelling van de winkel aan de Kolveniershof. Gisteren bleef de winkel dicht. „Het is gewoon niet rendabel", zegt vestigingsmanager Imke Goe- degebure. „Dit is een te klein ge bied om op zondag zoveel super markten open te hebben. Mis schien dat we tegen de zomer, als de toeristen komen, weer anders beslissen. De winter is altijd een lastige periode." Ze wijt het tekort aan klandizie niet aan het feit dat de mensen aan de Kolvceniershof ook op zon dag moeten betalen om te kunnen parkeren in de parkeergarage. „Als dat de reden is om weg te blijven, dan bleven mensen de andere zes dagen ook weg. En dat doen ze niet. Nee, er zijn gewoon te weinig mensen voor zoveel supermark ten." En de openingstijden pakken niet goed uit, merkt de vestigingsmana ger op. „Het is hier enkel avond openstelling, dat werkt ook niet mee." De gemeente Goes staat de super markten op zondag winkelope ning toe tussen 16.00 uur tot 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55