22 Ifamilieberichten maandag 28 januari 2013 <1 Hl9nsenlinq.nl ÜTdf\BÓBI\ Cornelia Johanna van der Maas ~Jo~ Adriaan Riemens A3 Adrie Riemens Adrie Riemens Dag lieve oom Adrie ADRIE ADRIE Lieve Ad, Adriana Catharina Platteeuw - van Wijngen Ouder worden Ouder worden is voor velen Eén beeld waar je niet graag naar kijkt Maar heus het valt best mee hoor 't Is niet zo erg als het wel lijkt Je hebt een boek volTierinneringen Waarin zoveel te lezen is Er waren zo veel mooie dingen En ach, er ging ook wel wat mis Er is veel om over na te denken Mijmerend over de tijd van toen Maar toch, al ga je ouder worderr Je wilt het niet meer over doen Telkens weer komt er een jaartje bij Je raakt er heus wel mee vertrouwd En met de jaren wordt je wijzer Ik kan het weten, ik ben al oud Er was een dag dat je bent gekomen En er is een dag dat je moet gaan Geloof me 't heeft allemaal z'n bekoring Kijk maar gerust tegen het einde aan Jo van der Maas 1916-2013 Ik ben gegaan maar de geur van zee en strand van mijn geboorteplaats zijn mij nabij.... Na een lang en rijk geschakeerd leven is toch nog onverwacht overleden onze moeder, schoonmoeder en oma 126 januari 2013 f 3 februari 1916 Scharendijke, Ouwerkerk, Noordgouwe, Elleke Hubregtse-Krijger Aad Hubregtse Arne en Corien Inge en Jan Mark en Kim Conny Schouten-Krijger Rinus Schouten Leontine en Martin Marjoke Clerx-Krijger Clemens Clerx Cristian en Jan-Reijer Sebastian en Michelle Zierikzee, Marie-Louise Kruijff-Krijger Frans Kruijff Timothy en Amber en achterkleinkinderen Haamstede, Allévo "Duinoord", kamer 190 Correspondentieadres: Zuidstraat 12 4305 AB Ouwerkerk Dinsdag 29 januari is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen op haar kamer in "Duinoord". We nemen in besloten kring afscheid in het crematorium te Middelburg. We zvillen alle medewerkenden van Allévo "Duinoord" dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. Mijn troost is dat je er ooit was. Ik zal je missen lieve moeder. Zal je braaf weze Conny Het heengaan hier, is thuiskomen aan gene zijde... Rinus Rust zacht lieve oma... Leontine en Martin Ouwerkerk, 26 januari 2013 Degene die ik liefheb heb ik verlaten, om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig geven wij u kennis, dat na een oneerlijke strijd, die hij moedig en dapper heeft gestreden veel te vroeg van ons is heengegaan, onze lieve pa en lieve trotse opa sinds 23 december 1999 weduwnaar van Louwerina Elizabeth Schoe 6 augustus 1954 Middelburg Oost - Souburg t 26 januari 2013 Corinda en Daryoush Ilona en Jona Jason Danisha Correspondentieadres Granaat 80 4337 MJ Middelburg Onze pa is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, hier is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 30 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden in de aula van voornoemd uitvaartcentrum op donderdag 31 januari om 13.30 uur. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.15 uur ook nog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Vrouwenpolder Lau en Dien Oostkapelle Toos en Hans f Piet f Serooskerke (W) Nelly en Simon Eede (Zld) Cathrien en Jil Leo f Veere Corry en Pim Neven en nichten 26 januari 2013 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Wij zullen zijn liefde en vriendelijkheid missen. Oostkapelle Domburg P. Schoe (in herinnering) C. Schoe - Jobse Oostkapelle Marja van Daatselaar - Schoe Bert van Daatselaar Daniëlle Dennis 26 januari 2013 Veere Middelburg Sylvia en Aijan Vera, Emma, Nick, Jesse Robin en Alenka Tamara, Sara Margreet en Andries Anna-Lynn We zijn stil en verslagen, omdat je niet meer bij ons bent Bijzonder en zo vertrouwd, wat zullen wij jouw aanwezigheid, belangstelling en humor enorm missen. Lianne Rob en Julia Annemieke en Erwin Karen Simone en Mare Met liefde hebben wij afscheid genomen van voor altijd in ons hart, Alice en Samantha. Al zo opgenomen in onze familie, we zullen hem missen. familie Jacobsen Je had een speciaal plekje in ons hart... En dat zal altijd zo blijven. We wensen Corinda en Daryoush, Ilona en Jona, Jason Danisha en verdere familie veel sterkte toe. t Leo Matty Susette Als je te moe bent om te leven is eeuwige rust een zegen Na een vitaal en gelukkig leven, waarin de beper kingen haar de laatste jaren zwaar vielen, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame ma, lieve oma, overgrootoma "lift" en mijn zus sinds 1988 weduwe van Johannes Jacobus Platteeuw In de leeftijd van 97 jaar. Goes: Jaap en Aas Conny en Peter Tim, Stijn Ingeborg en Eddy Daan en Debora Siem en Robbin Kloetinge: Piet en Jenny Goes: Hans en Betsy Kim en Wouter Biddinghuizen: Nel van de Linde - van Wijngen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ die altijd voor ma aanwezig waren. Goes, 26 januari 2013 Correspondentieadres Van Houtenstraat 10, 4463 TC GOES De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 31 januari om 12:00 uur in de aula van het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van het "Erasmuspark", Troelstralaan te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22