0 fllensenlinq.nl TV Evi Neeltje Gerrigje Maatje Simons - de Kam Lau Schreurs Maria Wilhelmina Johanna Doeleman-Sprangers Marijke Marinus Cornells de Vos Rinus Nicolaas Cornelis Ringelberg Nico vrijdag 25 januari 2013 I 31 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Zij is geboren op 22 januari 2013 Barry Francke LelinaBJörnmers Middelburgseweg 38 4364 TC Grijpske Nooit vragend, nooit klagend je lasten in stilte dragend. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder, oma en omi en oma "Maatje" in de leeftijd van 81 jaar. Middelburg: Jan Simons Cor en Joke Marcel en Nadia; Jamian, Jersey Danny en Linda Dennis en Margot Jordy Anita en Joop Tamara en Gerrie; Jesse, Finn Robert en Esther 22 januari 2013 Nieuwerkerckeplein 26 4335 ET Middelburg Maatje is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren vrijdag 25 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zullen je missen Tante Ma Familie N.C. de Klerk Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lau was een gedreven en enthousiast lid van de bridgevereniging Axel. Daarbij was hij een fantastische wedstrijdleider en een zeer betrokken lid van de technische commissie. We zullen hem zeer missen! Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Fransje, kinderen en familie. Bestuur en leden van Bridgeclub Axel. Axel, 24 januari 2013. Tot ons groot verdriet is overleden Breda, 17 september 1946 Zierikzee, 23 januari 2013 Joop Doeleman Hans en Jasmijn Doeleman-van Hees, Eline, Arthur Maarten Doeleman en Karen Wiegant De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 28 januari om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis in kleine kring plaatsvinden. Na de dienst en het afscheid op de begraafjplaats is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Grand Café de Werf, Vissersdijk 2a te Zierikzee. Correspondentieadres: Grachtweg 7 4301 KJ Zierikzee Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze dappere vriendin Marijke Doeleman-Sprangers en koesteren de vele herinneringen aan onze jarenlange gezamenlijke belevenissen. Joop, Hans en Maarten wensen wij veel sterkte, nu en in de toekomst. Willem en Willeke en de kinderen Burgh-Haamstede Ons bereikte het droevige bericht dat op 66-jarige leeftijd is overleden, de echtgenote van de heer J.M. Doeleman mevrouw M.W.J. Doeleman-Sprangers Wij herinneren haar als een uiterst toegewijde en zorgzame echtgenote met een grote liefde voor haar gezin. Wij wensen alle naasten veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 24 januari 2013 Het leven is overgegaan in herinnering Na een goed leven en een kort ziekbed nemen wij afscheid van onze lieve vader en opa Terneuzen, 14 mei 1924 t Bergen op Zoom, 23 januari 2013 weduwnaar van Mechelina Paulina de Vos - Boeije Diana Leen en Ryanne, Claudia Jan en Hannie, Tom, Inge Correspondentieadres: D. de Vos Rooseveltlaan 181 4624 DM Bergen op Zoom Maandag 28 januari van 13.30 uur tot 14.00 uur is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen in de familiekamer van uitvaartverzorging Jannie Hulsbergen, Melanendreef 31A, Bergen op Zoom. Aansluitend zal om 15.00 uur de afscheidsdienst gehouden worden in de aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, Bergen op Zoom. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleancekamer van het crematorium. Groot is de leegte die zij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn geweldige mama, onze dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Didi Peersman-Rossmadl echtgenote van Erik Peersman mama van fill Zij overleed in de leeftijd van 49 jaar. Vogelwaarde: Erik, Jill Hulst: Pa en Ma Hulst: Iness en Erik Lars en Anke, Frederique Hulst: Ma Familie Rossmadl Familie Peersman 22 januari 2013 Bossestraat 112 a, 4581 BH Vogelwaarde De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 januari om 09.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zo stil. Dat niets nog te bevatten en begrijpen is. yj Zo hard. Lieve Didi we zullen je zo erg missen, en wensen Erik, Jill familie veel sterkte. Miranda, Patrick en jade (Ik denk dat Didi nu een Engeltje is, net als de mama van Pippi Langkous) Ons bereikte het zeer droevige bericht dat Didi Peersman-Rossmadl de echtgenote van onze collega Erik Peersman door een verkeersongeval om het leven is gekomen. Wij wensen Erik, Jill en alle naasten van Didi heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. "Erik, we zijn er voor je! Namens alle medewerkers van het UWV Klantcontactcentrum te Goes, divisie Klant en Service, Ronald Kole Vestigingsmanager KCC Goes Na een moeizaam leven is zaterdagavond 19 januari 2013 overleden onze bijzondere broer, zwager en oom Hij is 66 jaar geworden. Pia en Jaap Berrevoets-Ringelberg Erica en Rolf, Nathalie en Graeme Arjanne en André, Liam en Melissa Fien en Hans de Waal-Ringelberg Kees en Andrea Ringelberg-van Veen Corry en Tonny Hendrikse-Ringelberg Niels Nico was vanaf 1994 bewoner van de Cornelia. Het was zijn thuis geworden. We danken alle medewerkers voor de goede zorg in al die jaren. Correspondentieadres: Brieskerkestraat 12 4321 AX Kerwerve We hebben Nico in kleine familiekring begraven op de begraafplaats in Kerkwerve.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31