de emotie... O PP familieberichten Fons de Koek Wat blijft is fH Hlensenlinq.nl woensdag 23 januari 2013 I 37 Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Intens bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze lieve mama, dochter en vriendin Natasja Maria Celina de Bruijn mama van Dean en Maxine Zij overleed in de leeftijd van 43 jaar. Dean Maxine Frans Paula Herman 17 januari 2013 Lindenstraat 10,4561 BN Vogelwaarde Zoals Natasja het zelf wilde, heeft de begrafenis in besloten kring plaats gevonden. We zijn verdrietig dat op veel te jonge leeftijd is Overleden onze medewerker Henry Groothaert We verliezen in hem een gewaardeerde en vriendelijk collega en hebben veel bewondering voor de moedige manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. We wensen zijn zus en verdere familie veel sterkte om dit verlies te verwerken. Bestuur, directie en medewerkers Dethon We wisten al lange tijd dat hij ernstig ziek was, maar hoopten toch dat hem nog een langere tijd gegeven zou worden. Dit omdat hij iedere keer weer vocht voor zijn herstel en het ook steeds voor elkaar kreeg om terug naar zijn werk en collega's te komen. In de laatste maanden werd duidelijk dat hij de strijd toch moest gaan opgeven. Hij werd slechts 53 jaar. We zijn verdrietig en aangeslagen door het overlijden van onze collega Henry Groothaert Henry werkte vanaf 1991 bij Dethon. Sinds deze tijd hebben we hem leren kennen als een vriendelijke sociale man. Wij verliezen met Henry een gewaardeerde mede werker, die we nooit zullen vergeten. We wensen zijn zus Jenny en verdere familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's van de afdeling Inpak en Montage Dethon Terneuzen Wat onvermijdelijk was, is nu gebeurd. Fons de Koek is overleden en dat heeft ons getroffen. Hij was voor onze vereniging jarenlang een bevlogen examinator bij de Jeugd Eerste Hulp op de school in Graauw en Lotusslachtoffer tijdens de lessen en oefeningen van onze leden. Wij wensen ieder die hem lief was en liefhad, alle sterkte toe. Namens donateurs, leden, bestuur van EHBO-vereniging Graauw Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies Bestuur en leden van Lotuskring 033 Oost-Zeeuws-Vlaanderen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Mr. Jan Maat Voor Red onze Polders was hij de juridische specialist en zijn adviezen waren doordacht en realistisch. Het verlies is voor Jet en (klein)kinderen onnoemelijk groter en wij wensen hen daarbij veel sterkte toe. Stichting Red onze Polders Actiecomité Red onze Polders Na een trouw lidmaatschap van onze club nemen wij afscheid van ons lid Rinus Manhave "Het gaat niet meer" Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van kaartclub "Zeur Niet" L. van de Zande secretaris Vvïfi,:'. j ^jgf UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een periooniijbe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67