Ovsria dan Lucien Anthonius Ducheine lllensenlinq.nl Johanna Jacoba van den Ouden - van Leeuwen Joke Krijn Adriaan Broekhoven Annie Stephania Pleunis Riet van der Heyden Rosa Hayette -.36 Ifamilieberichten woensdag 23 januari 2013 De Heer is mijn Herder Psalm 23 Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn allerliefste moeder, onze geliefde dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante *28 april 1952 Zierikzee, Schore, Hel, 121 januari 2013 Leo van den Ouden Ilona G.W. van Leeuwen f E.P. van Leeuwen-de Putter T. van den Ouden t L. van den Ouden-Quant Cobi en Piet Coppoolse Gijs en Elisa FinnRoan Sabina en Martijn Zara Gerwin en Leonie Wim en Trix van Leeuwen Janneke en Bas Iris, Lente Gert Marina en Daan Levien Kabbelaarsbank 33 4301 XB Zierikzee Vrijdag 25 januari zal er om 11.00 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingang via de Hoge Molenstraat) Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "De Proeverij", Kraanplein 12-14 te Zierikzee. Geen bezoek aan huis Joke hield van bloemen i V. Op 18 januari 2013 heeft echtgenoot van Augusta Apolonia Leonarda Goethals het leven teruggegeven. Wim Ineke Axel Monique, Mike, Liza Manon Jack, Imke Anneraieke Ranfar Abeltje, Ezra Barbara Remi, Lente*,Lieven, Arwen Cathalijne Otto, Joes, Pippijne Ingrid Nico Jolmer Mirthe Theye Meng Na Jerven Hwee Ing Nandy Albert Quinten Anneclaire Merle-Sophie Correspondentie adres: Van Halewijnstraat 6, 4571 DA Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. «cv Vrees niet, ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij" Jesaja 43 vers»! In vrede is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Cornelia Margaretha de Vos-de Jonge -Cor- weduwe van Piet de Vos sinds 7 maart 2005 Zaamslag, 23-04-1922 Terneuzen, 21-01-2013 Nijmegen: Addie en Ab Corine en Victor Bram en Janneke Kees en Annelieke Laura en Stijn Middelburg: Annie en Wim f Peter en Magteld Anna en Menno Jos Zelzate: Gerda en Freddie Ires en Keivin Navarro Renée en Jack Jordi Terneuzen, 21 januari 2013 Ferd. Bolstraat 13 4532 HS Terneuzen De gedachtenisdienst zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari om 11.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen voor de dienst vanaf 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Goede Herderkerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Na een gelukkig leven, vervuld in liefde en zorg voor haar gezin £n haar warme belangstelling voor veel anderen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Charles Thompson Paddy in de leeftijd van 86 jaar. Axel: John Belfast: Peter en Kathleen Axel: Alphons en Chris Axel: Sophia en Wies Axel; Theresa en Willy Kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, 21 januari 2013 Bankertstraat 46 4571 BV De uitvaartdienst, vindt plaats op zaterdag 26 januari om 10.00 uur in de RK. kerk van Zuiddorpe. Aansluitend zullen we ma begraven naast Paddy op de Algemene begraafplaats aan de West Singel in Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in De Halle in Axel. Dankbaar zijn wij voor het leven van Maria Josephina Francisca echtgenote van Albert P.M. Goossens Riet werd geboren te Nieuw Namen op 21 augustus 1930 en is overleden te Oostburg op 20 januari 2013 haar echtgenoot haar kinderen en kleinkinderen Dit delen u mede: Bert Goossens Marianne en Kees Thomas Anna en Tim Sarah en Yves David Veronique en Charel Linde en Kevin Timon Bertje in herinnering Familie Goossens Familie van der Heyden De viering van de Eucharistie is in de Eligiuskerk te Oostburg op maandag 28 januari 2013 om 10.30 uur. Celebrant is emeritus-pastoor Jo van der Heyden, haar broer. Aansluitend zal de afscheidszegening plaatsvinden in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaande aan de Eucharistieviering is er in de Eligiuszaal van de kerk gelegenheid tot schriftelijke condoleance. "U zoekt mijn hart Uhangt het aan Uw hand zal mij vast blijven houden" (Uit: Psalm 63) Correspondentieadres: A.P.M. Goossens Quarles van Uffordweg 18, 4501 KW Oostburg maacgoossens@gmail.com Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij vinden geen woorden om het te zeggen hoe wij je zullen missen, allemaal. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader echtgenoot van in de leeftijd van 82 jaar. Zaamslag: Rosa Ducheine - Hayette Hulst: Mireille en Egbert Versprille-Ducheine Yannick Rinke Zaamslag: Alain Ducheine Terneuzen, 20 januari 2013 Poonstraat 1 4543 PZ Zaamslag De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, is op zaterdag 26 januari om 13.30 uur in de kerk van de H.H.Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 in Vogelwaarde Boschkapelle). Aansluitend volgt de crematieplechtigheid in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 25 januari in het uitvaartcentrum van Monuta naast het crematorium van 19.00 tot 20.00 uur. Alleen schriftelijke condoleance voor de uitvaartdienst in de kerk. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66