Colofon w^m amilieherichten IDenseniinq.nl familieberichten I 37 Clara Antonia Johanna Maria den Boer-Oomes Abraham van Sluijs Leuntje Catharina Duyvelaar-Acda Krijn Adriaan Broekhoven woensdag 23 januari 2013 "Naar Ugaat mijn verlangen Heer. Heer, mijn God, ik ben zeker van U. Psalm 25 vers 1 In dit vertrouwen is, na gesterkt te zijn door de sacramenten van de Kerk, in de vrede van Christus overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 4 november 1991 weduwe van Franciscus den Boer *4 april 1914 f 21 januari 2013 te Oosterhout (N.Br.) te Goes Aerdenhout, Zr. Marie-Bernard den Boer (Christine) Heeswijk, Harry den Boer o. praem Oosterland, Nell Luyben-den Boer Jan Luyben f Amersfoort, Lia Goossens-den Boer Rob Goossens Bergen op Zoom, Marlies den Boer Rotterdam, Ben den Boer, m.h.m. kleinkinderen en achterkleinkinderen Havenpark 47 4301 JH Zierikzee De plechtige Eucharistieviering zal zaterdag 26 januari om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Voor de viering is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Omstreeks 11.45 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg (naast het busstation) te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 2 te Zierikzee. Onze dank gaat uit naar Allévo en het Admiraal de Ruyter ziekenhuis voor de liefdevolle zorg en aandacht. Geheel onverwacht is overleden onze buurman Wij wensen zijn zus Catie en de rest van de familie veel sterkte toe met dit verlies. Veere: Familie Buijs Familie Luijk Familie Louwerse Familie Marinissen Als golven van de zee was zij Onvermoeibaar Dankbaar voor de schoonheid van het leven Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en de vele andere blijken van deelneming zijn een grote steun bij het verwerken van dit verlies Jan en Marjo Eva Demian en Linda Juliette en Simon Remco en Milou Jeroen 2? UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonfijhe begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Op 18 januari 2013 heeft echtgenoot van Augusta Apolonia Leonarda Goethals het leven teruggegeven. Wim Ineke Axel Monique, Mike, Liza Manon Jack, Imke Annemieke Ranfar Abeltje, Ezra Barbara Remi, Lente*,Lieven, Arwen Cathalijne Otto, Joes, Pippijne Ingrid Nico Jolmer Mirthe Theye Meng Na Jerven Hwee Ing Nandy Albert Quinten Anneclaire Merle-Sophie Correspondentie adres: Van Halewijnstraat 6, 4571 DA Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37