OvarJa dsn woensdag 23 januari 2013 <1 fHensenltnq.nl Johanna Jacoba van den Ouden - van Leeuwen Joke Joke v.d. Ouden - van Leeuwen Maatje Jacomina Paulina de Wolf - van de Plassche Joke van den Ouden-van Leeuwen Joke van den Ouden - van Leeuwen Joke van den Ouden PIET DE JONG 36 Ifamilieberichten De Heer is mijn Herder Psalm 23 Intens verdrietig zijn wij na het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn allerliefste moeder, onze geliefde dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante *28 april 1952 f 21 januari 2013 Zierikzee, Leo van den Ouden Ilona G.W. van Leeuwen f E.P. van Leeuwen-de Putter T. van den Ouden f L. van den Ouden-Quant Schore, Cobi en Piet Coppoolse Gijs en Elisa Finn, Roan Sabina en Martijn Zara Gerwin en Leonie Tiel, Wim en Trix van Leeuwen Janneke en Bas Iris, Lente Gert Marina en Daan Levien Kabbelaarsbank 33 4301 XB Zierikzee Vrijdag 25 januari zal er om 11.00 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (Ingang via de Hoge Molenstraat) Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "De Proeverij", Kraanplein 12-14 te Zierikzee. Geen bezoek aan huis Joke hield van bloemen "Vrienden" Wat hebben we veel gelachen, maar ook gehuild. Het eb en vloed van het leven gedeeld, en het leven geleefd. Nu ging je in vertrouwen op jouw Heiland heen, op de vleugels van de wind. met liefs Jan en Tonnie Kostermans - Meerdink Arjan, Brenda, Romy en Esmee Vanaf nu ontbreekt er een schakel in onze kring De eerste van onze groep is ons ontvallen. Joke, we zullen je missen. Onze gedachten zijn bij Leo en Ilona. Janny en Gerrit, Maartje en Frans, Tonnie en Jan, Hennie en Mathé, Nelleke en Kees, Coby en Eddy Toch nog geheel onverwacht is onze lieve vriendin overleden. Joke van den Ouden-van Leeuwen We wensen Leo en Ilona veel sterkte voor de komende tijd. Kees en Sjaan Verwijs-Louwerse Zij mocht 102 jaar worden... Wij hebben afscheid genomen van onze liefhebbende, positieve en altijd belangstellende ma, oma, omama en ouwe oma sinds 6 juni 1988 weduwe van Pieter de Wolf Terneuzen, Oost- en West-Souburg 24 juli 1910 21 januari 2013 S.M.J.J. Comelisse - de Wolf A.P. Comelisse F.J.M. de Wolf J. de Wolf - Diesch Kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mamixplein 26, 4386 AB Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 26 januari om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij willen het team van zorgcentrum De Zoute Viever bedanken voor de goede zorg die ze ma hebben gegeven. Ook een speciaal woord van dank aan allen die ma zo trouw zijn blijven bezoeken. We zijn diep bedroefd door het overlijden van Moeder van onze lieve vriendin Ilona. We wensen Ilona, Leo, de oma's en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Aline, Mieke, Fay, Nico, Laura, Michel, Martijn, Gwen, Jochem, Nina, Patrick, Chantal, Ton Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Leo en Ilona veel sterkte toe. Bestuur en caravanbewoners CJV Kamp, Renesse Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw. Wij wensen Leo, Ilona en famillie veel sterkte toe bij dit verlies. de buurtjes Fam. v Doorn Fam. Stoutjesdijk Fam. vd Weele Fam. v Heukelom Fam. Moerland Fam. Hoekstra Fam. Heijboer Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden onze oud-rector van Het Goese Lyceum Piet de Jong In de jaren dat Piet als docent, conrector en rector aan Het Goese Lyceum was verbonden, hebben wij hem leren kennen als een warm mens die met hart en ziel verknocht was aan het onderwijs en de leerlingen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de medewerkers van Het Goese Lyceum Leo de Kraker Rector Het Goese Lyceum We zijn je zeer dankbaar voor je begeleiding met "STER" Leesgroep de Ster Annemarie, Elly, Else, Greet, Hananja, Hendrien, Marianne, Marjan, Marijke, Marjolijn, Mayke, Stella Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerlingen Vera en Fleur Visch, de heer Eddy Visch op 18 januari is overleden. Wij wensen Fleur en Vera en hun familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens personeel van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg A.A. de Gans, sectordirecteur vmbo 22 januari 2013 Vera, Wij zijn erg geschrokken van het bericht dat je vader de heer Eddy Visch op 18 januari is overleden. Wij wensen jou en je familie veel sterkte en we hopen dat we je kunnen steunen in de komende tijd. Je klasgenoten uit de Theaterklas Het Goese Lyceum, locatie Bergweg 22 januari 2013 Alles waar je echt van houdt, zal je warmte blijven geven ook al is het niet gebleven of geworden wat je wou. Het blijft altijd een deel van jou en een stukje van je leven. Met verslagenheid staan wij stil bij het overlijden van Eddy Visch Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Eddy is de vader van onze leerling Fleur en oud-leerling Vera. Onze gedachten en medeleven gaan ook uit naar de moeder van Fleur en Vera en naar zusje Joy en verdere naaste familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe voor nu en in de tijd die komen gaat. Docenten en mentoren van @(s)cool. klasgenootjes van lsa,l sb,2sa,2sb. Goese Lyceum,locatie Bergweg. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Eddy Visch vrijwilliger bij blusgroep Heinkenszand. Wij zullen hem herinneren als een enthousiast en gedreven brandweerman in hart en nieren. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw Mariëlle en de kinderen. Bestuur en directie Veiligheidsregio Zeeland, en alle medewerkers en vrijwilligers, namens deze, G.J.M. Ruijs, Directeur Regionaal Commandant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36