De dierenambulance bsrco voordeel Groencheques voor wijken Feestelijke opening nieuw sportcomplex Kom naar onze open dagen op 25 en 26 januari 2013 Statenlaan e.o. Baggeren van aantal waterlopen begonnen Kijk voor het laatste nieuws ook op: www.pzc.nl Beroepsonderwijs zoals het moet zijn. Middelburg rr Herdenkingsdienst ramp 1953 Team Nehalennia eindigt als achtste lange vorststraat - goes Prijzen vanaf 107.100,- k.k. woensdag 23 januari 2013 Wij nodigen u van harte uit de verschillende apparte menten vrijdag 25 januari te komen beki|ken tussen 15:30 uur en 16:30 uur! U kunt zich melden aan de Pieter Boddaertstraat 24 en van daaruit de andere appartementen bekijken. Kijk voor meer info op www.jeStek.ni. 'We brengen nu drie slachtoffers van één kat; twee lijsters en een kramsvogel waren door dezelfde poes gevangen. Daar hebben we er veel van. Maar verder hebben we het nog niet heel druk. Dat begint pas echt als het nog een paar dagen blijft vriezen'. VLISSINGEN De steenuil is een van de tijdelijke bewoners van De Mikke. ig[[iaii]iiiiiiiifiiiiiinrfgiFii'iriiTT"[irriiTin[ii[i[[[iii[iBi[imiiifliiii[[iir[iii[[fiiiff[ri'i!'i[i''rirfT"r"ir-f-'-[[r>niH[iia]!ii[ii«[ii[[MmTiwiiiiBi[MM^^^^M»M MIDDELBURG - De gemeente Mid delburg stelt per wijk vijfhonderd euro beschikbaar voor wijkbewo ners die zelf openbaar groen wil len onderhouden. Deze zogeheten Groencheques worden via de wijk- heergroepen en de wijkmanagers verdeeld aan' mensen die groen wil len onderhouden of aanleggen. Toen bekend werd dat de gemeen te fors ging bezuinigingen op groenonderhoud, kwamen burgers met het aanbod om zelf bloemper ken en hagen te onderhouden. Dit was aanleiding voor het instellen van de Groencheques. MIDDELBURG - T\veede Kamerlid Al- bert de Vries zal vrijdag vanwege zijn verleden als wethouder van sportzaken een bouwsteen onthul len bij de opening van het sport complex De Sprong in Middel burg. De Sprong is aangelegd op het oude sportpark De Voorborch. Vanaf 16.00 uur vinden de ope ningsfestiviteiten plaats. Naast een officieel gedeelte, met toespraken van wethouders Ed de Graaf en Saskia Szarafmski, zijn er demonstraties van de verschillen de sportverenigingen die van het nieuwe sportcomplex gebruik gaan maken. tÊKÊKtKÊBBKKKKBSÊÊKÊKKHÊKKÊKHKÊÊÊKÊÊÊKHKHIKKKBBSBMKBÊtÊ Nieuwsgierig? Kijk op www.getijdecollege.nl KIJKDAG 25 JAN A.5 foto's Lex de Meester Het Waterschap Scheldestromen is samen met de gemeente Vlissin- gen gestart met baggeren van een aantal waterlopen. Die waterlopen waar gewerkt wordt liggen in Lam- merenburg, West-Souburg, Pape gaaienburg, Buitenhaven en Rit- them. Per locatie wordt gekeken welke machines het beste kunnen worden ingezet, aldus de gemeente Vlissingen die via haar website aan geeft waar gebaggerd wordt. www.vlissingen.nl/baggeren MIDDELBURG Op zondag 3 februari wordt in de Doopsgezinde kerk aan de Lange Noordstraat in Middelburg om 10.00 uur een herdenkingsdienst gehouden over de Ramp van 1953. Voorganger is dominee Leuny de Kam, predikante van de Doopsge zinde Gemeente Walcheren. Het thema is van de dienst is 'Waar was God in de Ramp?' Aan de dienst wordt muzikale me dewerking verleend door Theo de Jonge, cornet, en Bert Geleijnse, or gel. MIDDELBURG Het debatteam van Nehalennia SSG (Sjoerd Stikvoort, Chaim Schorpion en Stijn Goossens) heeft afgelopen zaterdag op de finaledag van het Nederlands Kampioen schap in Leiden een prachtige 8e plek veroverd. Op de finaledag de den 34 scholen uit heel Nederland mee die de voorrondes hadden overleefd. Aan de voorrondes de den 115 scholen mee. De winnaar van het Nederlands Kampioen schap Debatteren is het Johan de Witt Gymnasium uit Dordrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23