Lena Schipper-Geene Lena Schipper-Geene O Hlensenlinq.nl dinsdag 22 januari 2013 familieberichten I 33 Anthonie fan van der Maale 'J. mr. A.A.|. Maat Jan Maat Mr. Jan Maat Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Wolphaartsdijk, 8 november 1928 Goes, 20 januari 2013 D.P. Schipper Lau en Anita Schipper-Goosens Ellis en Maarten, Sander Ferdy en Linda, Luuk Els en Bram de Blaeij-Schipper Vera en Gerben, Lars, Fenna Serge en Eline Brenda en Rikkert Ronny Schipper en Sandra Koriander 2, 4451 TA Heinkenszand De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 25 januari om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafe nis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. m'n oma, m'n oma, m'n oma in heel de wereld was er niemand zoals zij m'n oma, m'n oma, m'n oma niemand was zo dapper als zij Lieve oma we zullen je heel erg missen. Ellis 6t Maarten, Vera Gerben, Ferdy Linda, Serge Eline, Brenda Rikkert Dag "oude" oma. Lars, Sander, Fenna en Luuk Mr. A.A.J. (JAN) MAAT mr. Jan Maat Mr. Jan Maat Jan Maat Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zuster en tante Familie Geene Lena Schipper-Geene Flink was je je hele leven moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wilde je dat ook wij zouden zijn maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader Anton Kloetinge, 12 februari 1928 Goes, 19 januari 2013 Janny van der Maale-Dourlein Matty Tonny Correspondentieadres: ds. H. Boersmastraat 8 4481 CE Kloetinge Er is gelegenheid om afscheid van Anton te nemen op donderdag 24 januari om 10.30 tot 10.50 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal om 12.00 uur gehouden worden in de aula van het crema torium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condo leance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. loop dat Jan met zijr e bergetappe wel zc aas nu »s hij toch de Zo kort na ons we al afscheid prachtig avontuur in Georgië moeten en van ons aller 1 Wel en wilskrac overwinnen, maar finish gepasseerd. We leven mee met zijn vrouw Jet, kinderen, en de kleinkinderen en wensen hen heel veel toe om dit verlies te verwerken. De fietsvrienden van Tour de Georgië De Raad van Toezicht van de Orde van Advocaten Breda Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden op 19 januari 2013 van Mr Jan Maat was tussen 1972 en 2012 een gewaardeerd lid van de Zeeuwse balie; hij heeft vele jaren zitting gehad in de Raad van Discipline te 's-Gravenhage en later te s-Hertogenbosch Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie, vrienden en oud kantoorgenoten. E. van Empel, Deken Rotary is een serviceclub die dienstbaar en betrokken in onze samenleving staat. De onderlinge vriendschap maakt daar ook een groot deel van uit. Na enkele maanden ziek te zijn geweest is ons ontvallen We zijn verslagen door het overlijden van onze goede, altijd opgewekte en betrokken vriend en clublid Jan. De Rotaryclub Oostburg zal hem zeer missen. We leven mee met zijn vrouw Jet en hun kinderen, Roeland, Marieke en Cathalijne, hun partners en de kleinkinderen en wensen hen heel veel sterkte, wijsheid en vooral warmte toe om dit verlies te verwerken. Leden en partners van de Rotaryclub Oostburg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medestichter Wij zullen zijn wijsheid, opgewektheid en betrokkenheid missen. Wij wensen Jet, de kinderen en verdere familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Stichting Vuurtoren Breskens Mare, Guido, Tim en Adrie Haar stoel blijft leeg, haar stem blijft zwijgen, maar in ons hart zullen de herinneringen blijven. Psalm 121 vers 8 Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van in leven advocaat en procureur te Oostburg Wij zijn hem ontzettend veel dank verschuldigd. Hij is als advocaat patroon geweest over Jos Wouters en zijn zoon Rinus Wouters. Met dankbaarheid denken wij aan zijn adviezen en levenslessen. Zijn kennis, zowel van de advocatuur als van andere terreinen van het leven, leidden er toe dat een ontmoeting met Jan altijd goed was. Wij wensen Jet, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe en hopen dat ze moed ontvangen om hun wegen te vervolgen, in het voetspoor van een waardevol mens. Wouters Wouters Advocaten Namens alle medewerkers Middelburg, Mr. drs. Jos Wouters Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij hebben Jan gekend als een kundig advocaat en een vriendelijke en aimabele collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Burlet Van de Wijnckel Advocaten Jean, Bart, Daniëlle, Mieke, Elise, Linda, Saskia, Ayla, Loes, llona Zaterdag ontvingen wij het droevige bericht dat ons lid en tevens vicevoorzitter de heer was overleden. Onze muziekvereniging mist door zijn heengaan een steunpilaar. Jan was een bevlogen muzikant, een bemiddelaar, een rechtschapen en zeer aimabel mens. De stoel van Jan zal op maandagavond leeg blijven, maar de leegte in ons hart zal groter zijn. Wij wensen Jet, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en we zullen proberen voor hen in de komende tijd tot steun te zijn. Bestuur en leden van Muziekvereniging Breskens Groede Breskens, 20 januari 2013 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Jet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Versluijs makelaardij Brigit, Frank, Wendy en Kelly Leven is vast willen houden en toch moeten loslaten. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We zullen haar missen. Vlissingen: Piet Schipper (in herinnering) Mina Schipper-de Leeuw Kruiningen: Cees Bal (in herinnering) Jannie Bal-Schipper Colijnsplaat: Paul de Waal (in herinnering) Corrie de Waal-Schipper Oostkapelle: Jan Schipper (in herinnering) Ria Schipper-Jansen Goes: Nico Nieuwdorp Willy Nieuwdorp-Schipper Neven en nichten 20 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71