Hendrik Geldof Fons de Koek Fons de Koek Wilhelmina Adriana Abrahamse-van Oosten Willy Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem die op het veld verheven, wel sierlijk bloeit maar krachtloos is en teer: wanneer de wind zich over 't veld laat horen dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Psalm 103 vers 8 Met veel verdriet geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve en zorgzame broer in de leeftijd van 70 jaar. Serooskerke; Rina Geldof Hoek: Co Geldof 19 januari 2013 Noordweg 113 4353 AV Serooskerke De rouwdienst zal gehouden worden op 25 januari om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 4353 AH Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-directeur Henk Geldof Henk was directeur van onze vestiging in Middelburg tot 2002 en een gewaardeerd persoon bij zowel zijn personeel als opdrachtgevers. Wij zijn hem dankbaar voor zijn jarenlange inzet binnen ons bedrijf. Directie en (oud)medewerkers Aannemingsbedrijf Geldof B.V. Middelburg, 21 januari 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwachts overlijden van de heer Henk Geldof Henk was jaren onze zeer toegewijde jachtleider en voor beeld zo wel in als buiten onze jachtvelden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Jachtcombinatie "VEERE" Jachtcombinatie "GELDOF" en drijvers Veere, 19 januari 2013 Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Willem Pieter van Leuven VVim - echtgenoot van Hendrika Catharina Wieland in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: Riek van Leuven-Wieland Berkel en Rodenrijs: Hans van Leuven Nelleke van Leuven-Smid Rotterdam: Koen van Leuven Susanne Nieuwdorp Berkel eh Rodenrijs: Bart van Leuven Debbie Sandifort Zorgcentrum "Bachten Dieke" K.202 Koninginnelaan 2 4532 BP Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 24 januari om 16.30 uur in het crema torium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Met grote droefheid delen wij u mede dat toch nog vrij plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en opa Piet Pieter Jan de Jong 28 mei 1931 - 20januari 2013 Norma de Jong-Wage Joost en Antje Aukje en Maarten, Sanne, Jasmijn Sytske en Marcel Rinke Eelco Lilian en Giel Guy en Myrthe Dimara Fatiha, Aziz, Yassira Thierry en Mandy Ellen en George Sam Puk Krabbendijke, Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres Dorpsstraat 614424 CW Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 25 januari om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.20 uur daar aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg gelegenheid om een moment samen te zijn. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. wat is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd wanneer de vloed de grens verplaatst tussen zee en strand Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan mijn lieve man, vader en schoonvader echtgenoot van Josefien Sturms in de leeftijd van 69 jaar. J.M.J. de Kock-Sturms Marina en Rudi van Dommelen-de Koek 20 januari 2013 van der Maelstedeweg 36 4561 GT Hulst Donderdag 24 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 25 januari om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter den Ouden, Stichting Thuiszorg en het personeel van Hospice'Ve Meander" voor alle zorg en aandacht. Verdrietig namen we kennis var> het overlijden van mijn tweelingbroer, zwager en oom Piet en Lidi de Kock-Provoost Patrick Terhole, 20 januari 2013 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Fons de Koek Wij zijn trots op zijn onuitwisbare inzet en grote betrokken heid bij onze vereniging. 46 jaar lid, 25 jaar bestuurslid, 30 jaar lid jeugdcommissie en 30 jaar lotusslachtoffer. Een geweldige staat van dienst, waarvoor wij Fons zeer dankbaar zijn. Wij wensen Josefien, Marina, Rudie en de familie veel sterkte toe Leden, Bestuur, Jeugdcommissie en Opleidingsteam EHBO-vereniging St. Bernardus - Clinge In alle rust is overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 14-08-1931 Middelburg t 19-01-2013 Middelburg: Adri Abrahamse Domburg: AnneliesWillemse-Abrahamse Lou Willemse Roel, Sander, Jeanine Driebergen: Marijke Abrahamse Jos de Vries- Sjoerd, Tessa Sluiskil: Thea Willems-Abrahamse Christ Willems Wesley, Michael Kats: Adri Abrahamse Lilian Abrahamse-Smolenaers Bas, Birgit Koudekerkseweg 157 4335 SN Middelburg De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari om 13.00 uur in Uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 7 is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe, maar op n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Na een prachtig leven, moedig tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt, is vredig ingeslapen onze vader, schoon vader en opa Jan Gelijn Markusse sinds 29 november 2000 weduwnaar van Maria Margaretha Hoogenboom in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: André en Miranda Markusse-van Waas Koewacht: Elly en Hans Lucasse-Markusse Raimon Esmée Eede: Jan en Annemie Markusse-Rammelaere Niek en Evelien Sander Terneuzen: Hansen Rachel Markusse-Nieuwelink Orlando Terneuzen: Marc en "Joyce Markusse-de Maat Mikai Luca Terneuzen, 20 januari 2013 van Diemenstraat 15 Correspondentieadres: Lemenstraat 7 4576 DC Koewacht Orize vader en opa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 in Terneuzen, alwaar u op vrijdag 25 januari van 13.30 tot 13.50 uur nog persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. Aansluitend begint om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum de afscheidsplechtigheid, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op zondag 20 januari 2013 is onze lieve broer, zwager en oom Jan Gelijn Markusse overleden. Middelburg: Corrie vd Boomgaard-Markusse Jan vd Boomgaard t Goes: Jennie Paauwe-Markusse t Ko Paauwe Middelburg: Leo en Ria Markusse Amsterdam: AzimA Markusse en Matthijs vd Stroom nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 70