50°/< zeeland 23 100 korting tilroeoptiek brilmodeStco: Nieuwe winkel voor Bakker Boer Eerste matinee in 't Beest met documentaires Ondernemersplein Infoavond over indexbeleggen Inbrekers laten spoor achter in de sneeuw op de complete bril ongeacht de prijs Popkoor Eigenwijs in Maartenskerk 'Er zijn veel kinderen in Krabbendijke, het babyvoedingschap is daarom groot We gaan ook nooit op zondag open.' Polderfair presenteert actieve Coese Polder Dubbel-D covert De Dijk in soos De Klomp Rapalje in de Stenge met harten van staal Beamer voor cliënten van zorgboerderij Cursus aquarelleren in De Spinne C1000 verdwijnt modern en betaalbaar M wij kunnen declareren bij vele zorgverzekeraars^ waistraatSI vlissingen 0118-412370 www.titn dinsdag 22 januari 2013 BAARLAND Bert Slingerland, eigenaar Jumbo krabbendijke Mensen werken inmiddels bij de grootgrutter in Krabbendijke die van een C1000 wordt omgebouwd tot een Jumbo-winkel. Eigenaar Bert Slingerland is daarmee een van de grote werkgevers in Krabbendijke. GOES Vrijwilligers van het WIJK-café Goese Polder hebben voor zaterdag 26 januari een Polderfair op touw gezet. De klacht dat er zo weinig te doen is voor mensen tussen 23 en 55 jaar in de polder, wordt tijdens die fair gelogenstraft. Alle initiatie ven, verenigingen, kringen en orga nisaties die iets doen op welk ge bied dan ook, presenteren zich tus sen 13 en 17 uur in de Spinne. OVEZANDE De Zeeuwse band Dubbel-D geeft zaterdag 26 januari een optreden in soos De Klomp in Ovezande. Dub bel-D staat voor De Dijk, de Neder landse band van wie Dubbel-D de nummers covert. De band is al van af begin vorig jaar bezig het reper toire in te studeren. In het voorpro gramma speelt de band MOX. Die begint om 21 uur. Een halfuur eer der kun je al gratis naar binnen. Het popkoor Eigenwijs uit Terneu- zen treedt zaterdag 26 januari voor het eerst op in Zuid-Beveland. Het koor is al sinds 2004 bezig met het vertolken van de betere popsongs uit de jaren zestig en zeventig. Het koor heeft in heel Zeeuws-Vlaande- ren opgetreden, maar komt nu naar de Maartenskerk in Baarland, waar gitarist Piet Otte woont. Aan vang 19.30 uur, entree 8 euro. HEINKENSZAND Het Keltisch kwartet Rapalje doet vrijdag 25 januari De Stenge in Heinkenszand aan als onderdeel van de nieuwe theatertoer Hearts of Steel. De vier mannen van Rapal je en hun entourage brengen de sfeer van de Middeleeuwen in het theater met opzwepende muziek, ruige uitdossing en vuur-, licht- en rookeffecten. Het evenement be gint om 20.00 uur. NISSE De cliënten van zorgboerderij De Akkerwinde in Nisse kunnen voortaan een deel van hun werkin structies vernemen in de vorm van foto's en films. De werk- en leer- boerderij van de familie Boonman kreeg audiovisuele aparatuur, on der meer een beamer, ten geschen ke van de Rotaryclub Goes-Rei- merswaal. Die zamelde geld in met hun jaarlijkse mosselfeest. GOES Beginnende en gevorderde ama teurkunstenaars kunnen zich voor 24 januari nog inschrijven voor een cursus aquarelleren. Kees Hui- sen, die momenteel exposeert in het gemeentehuis van Kapelle, laat cursisten kennismaken met alle as pecten van het schilderen met wa terverf. De eerst les is op 31 januari van 19.30 tot 21.30 uur. Opgeven via 0118-634800. foto Dirk-Jan Gjeltema HEINKENSZAND - Bakker Boer opent morgen, woensdag, de nieu we winkel aan de Dorpstraat in Heinkenszand. Bakker Boer is een eind opgeschoven in de straat om plaats te maken voor een apparte mentencomplex. De nieuwe win kel is groter dan de vorige en je kunt er ook koffie drinken. Naast brood en banket verkoopt Boer er ook kaas, vleeswaren en noten. GOES - Podium 't Beest in Goes houdt voortaan enkele keren per seizoen een documentairemati nee. De eerste is op zondag 27 ja nuari. In de documentairematinees zul len telkens twee documentaires worden vertoond, die gekozen worden door de filmwerkgroep. Op zondag 27 januari is het eerst Wrong Place, Wrong Time, waarin John Appel laat zien hoezeer klei ne toevalligheden het verschil kun nen maken. Na een pauze met kof fie laat Joonas Berghall vooral man nen zien in Steam of Life. De mati nee begint om 14,30 uur. Een kaart je kost 10 euro, incusief koffie. Woensdag gaat de Jumbo in Krabbendijke open. Het verdwijnen van de C1000 brengt andere supermarkten naar de dorpen. In Goes is de C1000 al langer verdwenen. Daar kwam een Aldi voor in de plaats. De winkels in Kapelle, Tholen en Kamper land zullen worden omgevormd tot Albert Heijn-filialen. Behalve in Krabbendijke heeft Slin gerland in Sint-Annaland ook een C1000 winkel. Ook daar zal in gro te letters jumbo op de gevel van de nieuwe supermarkt prijken. GOES - Vermogensbeheerder In- dexus houdt vanavond (dinsdag) in samenwerking met de Vereni ging van Effectenbezitters een in formatieavond over indexbeleggen in de Goese Golf. Belangstellenden maken kennis met Trackers, een in strument dat wordt gebruikt bij de inrichting van beleggingsporte feuilles. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Toegang is gratis. MIDDELBURG - Drie mannen zijn betrokken bij een inbraak maandagochtend in een huis aan de Oude Koudekerkseweg in Mid delburg. Ze werden betrapt door de bewoner. Toen de bewoner langs de trap naar beneden keek, zag hij een man. De inbreker vluchtte naar buiten en ging er met nog twee mannen vandoor. Een agent heeft met een politie hond de sporen van de drie inbre kers in de sneeuw gevolg. De man nen zijn niet gevonden, maar vol gens de politie hebben zij - blij kens de sporen in de sneeuw - wel veel huizen 'bekeken'. UW BRIL IS MAATWERK DAAROM KIEST U VOOR TILROE OPTIEK topcollecties voor jong en oud

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 55