Colotorj mens6niinq.nl Geertruida Romeijnsen Jacobus Verlinde Jannetje Pauwelina Visser - Hirdes Jo Catharina Suzanna Verplanke 36 Ifamilieberichten dinsdag 22 januari 2013 Ziet toe voor uzelf, dat wij niet verliezen hetgeen wij gearbeid hebben, maar een vol loon mogen ontvangen. 2 Johannes vers 8 Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur is, te midden van zijn dierbaren, vredig van ons heengegaan mijn geliefde, zorgzame man en onze lieve vader, opa en overgrootvader Foort-Jan Tolhoek in de leeftijd van 88 jaar. Krabbendijke: J. Tolhoek-Kole Krabbendijke: Catrien Minderhoud-Tolhoek Jack Minderhoud Angelique en Dennis Waarde: Kees Tolhoek Annella Tolhoek-Huissen Jessica en Jeroen Cynthia en Teeuw Davey Middelburg: Rianne Tolhoek Michel Zitvast Deborah, Lateesha Rebecca Delilah, Denzei Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die hij in zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke heeft ontvangen. Krabbendijke, 19 januari 2013 De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal D.V. worden gehouden op donderdag 24 januari om 10.15 uur in de 'Ichthuskerk', Clercqswegje 12 te Kruiningen. Vooraf gaand aan deze dienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 11.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen toespraken. Doch Gij zijt Heer' mijn troost geheel mijn Borg, mijn Toevlucht, mijn Erfdeel. (Psalm 73:13 Datheen) Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen, mijn innig geliefde man, onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Gerard Andries Murre echtgenoot van Christina Huissen in de leeftijd van 86 jaar. Goes: C. Murre-Huissen 's-Gravenpolder: Els Nieuwdorp-Murre Wim Nieuwdorp Tuitjenhorn: Chris Murre Marie-Louise Murre-Haefeli 's-Gravenpolder: Nettie Neels-Murre Jan Neels 's-Gravenpolder: Huib Murre Anneke Murre-Janse 's-Gravenpolder: Andre Murre Paula Murre-Pieper 's-Gravenpolder: Sjaak Murre 's-Gravenpolder: Johan Murre Elma Murre-Schrijver (in liefdevolle herinnering) 's-Gravenpolder: Gerard Murre Jacqueline Murre-van Mourik Nieuwerkerk: Marian Bij de Vaate-Murre Bart Bij de Vaate 's-Gravenpolder: Erik Murre Nienke Murre-Hubregtse Klein- en achterkleinkinderen Goes, 20 januari 2013 Correspondentieadres: Verzorgingscentrum Rehoböth, Bergweg 1kamer 122,4461 LX Goes. Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 23 januari van 19.30 - 20.30. uur in een zaal van de Elimkerk te 's-Gravenpolder, Langeweg 61 De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden D.V. vrijdag 25 januari om 13.00 uur in de boven genoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Elimkerk. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van in de leeftijd van 80 jaar. Oosterhout: Ingeborg en Tonny Sander en Liesbeth Gwenda en Ed Hulst: Simon Oostburg, 19 januari 2013 't Schuttebocht 25 4501 AA De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd is op vrijdag 25 januari om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een liefdevolle verzorging in Ter Weel is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder sinds 29 mei 1990 weduwe van Francois Visser in de leeftijd van 91 jaar. Goes: Cees en Conny Visser - Antonisse Elma en Pascal, Julya, Dyanne Mare Wemeldinge: Rita en Rinus Visser - Schouwenaar Annemarie en Bram Frank en Ilona, Jayden, Mauro Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel, unit 1, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. 20 januari 2013 Correspondentieadres: Abelenstraat 2,4462 BR Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 24 januari om 16:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Voorafgaand is er van 16:00 tot 16:10 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'De Stelle' is rustig ingeslapen sinds 16 januari 1993 weduwe van Jacobus Jan de Putter in de leeftijd van 89 jaar. Namens de familie: J.C. Verplanke Oostburg, 21 januari 2013 Correspondentieadres: Kruisweg 1,4513 KH Hoofdplaat De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 24 januari om 14.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkstraat 6 te Biervliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Palinghuis Baron, Weststraat 1 te Biervliet. Woensdag 23 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. In liefdevolle herinnering Gré Geervliet-de Rover 28 september 1931 t 22 januari 2012 En altijd zullen er sporen van je leven zijn zij zullen ons altijd aan jou doen herinneren ons doen glimlachen of bedroefd maken en zorgen dat we je nooit vergeten. Petra en Rick Otte-Geervliet Lieve OMA We missen je gezelligheid, aandacht en liefde. Voor altijd in ons hart. Kimberley en Jeffrey 22-01-2011 22-01-2013 Maatje de Jonge-van der Schraaf Er is niets wat voorgoed verdwijnt als je de herinnering bewaart. Ine i*T*X mi li t "Jr< l f t fi-f #_4 f l 1 i lfc. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen, iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36