Lena Schipper-Geene Lena Schipper-Geene O lïlensenlinq.nl Lena Schipper-Geene Abraham van Sluijs Bram Oom Bram van Sluijs Abraham van Sluijs Piet Vermeulen Eddy Visch Eddy Visch Leendert Leunis Wouters - Leen - dinsdag 22 januari 2013 familieberichten I 33 Haar stoel blijft lees, haar stem blijft zwijgen, maar in ons hart zullen de herinneringen blijven. Psalm 121 vers 8 Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Wolphaartsdijk, 8 november 1928 Goes, 20 januari 2013 D.P. Schipper Lau en Anita Schipper-Goosens Ellis en Maarten, Sander Ferdy en Linda, Luuk Els en Bram de Blaeij-Schipper Vera en Gerben, Lars, Fenna Serge en Eline Brenda en Rikkert Ronny Schipper en Sandra Koriander 2, 4451 TA Heinkenszand De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 25 januari om 13.00 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafe nis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. m n oma, m n oma, m n oma in heel de wereld was er niemand zoals zij m'n oma, m'n oma, m'n oma niemand was zo dapper als zij Lieve oma we zullen je heel erg missen. Ellis Et Maarten, Vera Et Gerben, Ferdy Linda, Serge Et Eline, Brenda Et Rikkert Dag "oude" oma. Lars, Sander, Fenna en Luuk Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zuster en tante Familie Geene Leven is vast willen houden en toch moeten loslaten. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We zullen haar missen. Vlissingen: Kruiningen: Colijnsplaat: Oostkapelle: Goes: Piet Schipper (in herinnering) Mina Schipper-de Leeuw Cees Bal (in herinnering) Jannie Bal-Schipper Paul de Waal (in herinnering) Corrie de Waal-Schipper Jan Schipper (in herinnering) Ria Schipper-Jansen Nico Nieuwdorp Willy Nieuwdorp-Schipper Neven en nichten 20 januari 2013 Met grote droefheid geef ik u kennis van het overlijden van onze dierbare broer en zwager in de ouderdom van 93 jaar. Veere: C. Lezer - van Sluijs W. Lezer t Middelburg: J. C. Vader - van Sluijs t P. Vader t Veerseweg 91 4351 SC Veere, 19 januari 2013 Bram is thuis opgebaard alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 24 januari van 11.30 tot 12.15 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere Almere: Anneke en Wim Versloot - Lezer Mark en Mariene, Miranda en Daan Middelburg: Jan en Mary Vader - Teekens Paula, Madeleine, Anne Fleur Zwitserland: Cathrien Vader en Klaas Blankevoort Egmond a/d Hoef: Frans en Nienke Vader - van Putten Geke en Vincent, Pieter en Sandra Serooskerke (W): Bram en Magda Vader - Wattel Mirjam en Jeroen, Marcel Veere, 19 januari 2013 Op 19 januari ontvingen wij het droevige bericht dat onze goede vriend, buurman en oud-werkgever is overleden. Wij wensen zijn zus Cate en de rest van de familie veel sterkte toe met dit verlies. André, Marleen, Daniël en Helène Louwerse Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-lid Wij wensen zijn kinderen en overige familieleden veel sterkte toe. Bestuur en leden biljartvereniging RCS Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Lid van de brandweer van de uitrukpost Heinkenszand. Wij wensen Mariëlle, Vera, Pieter Jan, Fleur en Joy en verdere familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele Namens hen, E.J. Gelok, burgemeester J.P. van den Berge, secretaris We vragen allemaal "waarom Dan is 't stil omdat er geen antwoord is. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Vader van onze leerlinge Joy, Ons medeleven gaat uit naar Mariëlle, Vera, Fleur, Joy en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Team, directie, leerlingen, Schoolcommissie, MR en Oudervereniging van de Jan van Scherrgenschool te Heinkenszand. Bedroefd delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Aagtekerke, t Halsteren, 2 april 1943 19 januari 2013 Middelburg: C. Wouters Vrouwenpolder: W. Wouters J. Wouters-Harpe Kamperland: A. Wouters P.E. Wouters-Ludikhuize Vrouwenpolder: J.S.C. Kroon-Wouters H. Kroon Wij bedanken het verplegend personeel van GGZ WNB te Halsteren voor de goede verzorging. Correspondentieadres: W. Wouters Nieuwstraat 21 4354 AV Vrouwenpolder De begrafenis zal op D.V. vrijdag 25 januari plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente, Noordweg 34 te Oostkapelle. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33