Albert Fokkema - Appie Adrie den Hartog Jan Maat 32 Ifamiiiebarichteit dinsdag 22 januari 2013 HlGflSGlllinq fll Enige en algemene kennisgeving. Een bijzonder mens is van ons heengegaan.... Toch nog onverwachts is op 79-jarige leeftijd overleden, onze geliefde buurman en vriend weduwnaar van Octavia Huren zijn buren en vrienden Vlissingen, 20 januari 2013 We bedanken de medewerkers van Thuiszorg en dr.Hamelink voorde goede verzorging. Er is gelegenheid om afscheid van Appie te nemen op vrijdag 25 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we hem om 12.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid zullen we naar café "De Dwaes", Kleine Markt 11 te Vlissingen gaan, om daar samen nog wat te drinken, wat na te praten en wellicht mooie herinneringen op te halen. Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze bijzondere broer, zwager en oom familie den Hartog Halsteren, 18 januari 2013 Met grote droefheid delen wij u mede dat toch nog vrij plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en opa Piet Pieter fan de Jong 28 mei 1931 20 januari 2013 Norma de Jong-Wage Joost en Antje Aukje en Maarten, Sanne, Jasmijn Sytske en Marcel Rinke Eelco Lilian en Giel Guy en Myrthe Dimara Fatiha, Aziz, Yassira Thierry en Mandy Ellen en George Sam Puk Krabbendijke, Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Dorpsstraat 614424 CW Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 25 januari om 14.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.20 uur daar aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er' in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg gelegenheid om een moment samen te zijn. Wanneer u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij hebben kennisgenomen van het overlijden.van Mr. A.A.J. (JAN) MAAT in leven advocaat en procureur te Oostburg Wij zijn hem ontzettend veel dank verschuldigd. Hij is als advocaat patroon geweest over Jos Wouters en zijn zoon Rinus Wouters. Met dankbaarheid denken wij aan zijn adviezen en levenslessen. Zijn kennis, zowel van de advocatuur als van andere terreinen van het leven, leidden er toe dat een ontmoeting met Jan altijd goed was. Wij wensen Jet, kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe en hopen dat ze moed ontvangen om hun wegen te vervolgen, in het voetspoor van een waardevol mens. Wouters Wouters Advocaten Namens alle medewerkers Middelburg, Mr. drs. Jos Wouters Rotary is een serviceclub die dienstbaar en betrokken in onze samenleving staat. De onderlinge vriendschap maakt daar ook een groot deel van uit. Na enkele maanden ziek te zijn geweest is ons ontvallen We zijn verslagen door het overlijden van onze goede, altijd opgewekte en betrokken vriend en clublid Jan. De Rotaryclub Oostburg zal hem zeer missen. We leven mee met zijn vrouw Jet en hun kinderen, Roeland, Marieke en Cathalijne, hun partners en de kleinkinderen en wensen hen heel veel sterkte, wijsheid en vooral warmte toe om dit verlies te verwerken. Leden en partners van de Rotaryclub Oostburg De Raad van Toezicht van de Orde van Advocaten Breda Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden op 19 januari 2013 van mr. A.A.J. Maat Mr Jan Maat was tussen 1972 en 2012 een gewaardeerd lid van de Zeeuwse balie; hij heeft vele jaren zitting gehad in de Raad van Discipline te 's-Gravenhage en later te 's-Hertogenbosch. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie, vrienden en oud kantoorgenoten. E. van Empel, Deken Flink was je je hele leven moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wilde je dat ook wij zouden zijn maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Geschokt omdat het zo snel ging en intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader Anthonie Jan van der Maale Anton Kloetinge, 12 februari 1928 Goes, 19 januari 2013 Janny van der Maale-Dourlein Matty Tonny Correspondentieadres: ds. H. Boersmastraat 8 4481 CE Kloetinge Er is gelegenheid om afscheid van Anton te nemen op donderdag 24 januari om 10.30 tot 10.50 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal om 12.00 uur gehouden worden in de aula van het crema torium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condo leance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf "t is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt, ik ben wat moe, maar op'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Na een prachtig leven, moedig tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt, is vredig ingeslapen onze vader, schoon vader en opa Jan Gelijn Markusse sinds 29 november 2000 weduwnaar van Maria Margaretha Hoogenboom in de leeftijd van 77 jaar. Terneuzen: André en Miranda Markusse-van Waas Koewacht: Elly en Hans Lucasse-Markusse Raimon Esmée Eede: Jan en Annemie Markusse-Rammelaere Niek en Evelien Sander Temeuzen: Hans en Rachel Markusse-Nieuwelink Orlando Terneuzen: Marc en Joyce Markusse-de Maat Mikai Luca Terneuzen, 20 januari 2013 van Diemenstraat 15 Correspondentieadres: Lemenstraat 7 4576 DC Koewacht Onze vader en opa ligt opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys 22 in Terneuzen, alwaar u op vrijdag 25 januari van 13.30 tot 13.50 uur nog persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. Aansluitend begint om 14.00 uur in de aula van het uitvaart centrum de afscheidsplechtigheid, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op zondag 20 januari 2013 is onze lieve broer, zwager en oom Jan Gelijn Markusse overleden. Middelburg: Corrie vd Boomgaard-Markusse Jan vd Boomgaard f Goes: Jennie Paauwe-Markusse t Ko Paauwe Middelburg: Leo en Ria Markusse Amsterdam: AzimA Markusse en Matthijs vd Stroom nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32