<1 H1ensenlinq.nl familieberichten I 31 Valentijn Oi/srJadïiii Wilhelmina Adriana Abrahamse-van Oosten Willy Suzanna Brasser - Verhage Jakobus Fierens Koos Machelina Pieternella Bal-de Visser Lina dinsdag 22 januari 2013 Hoera! We hebben een zoon geboren op 16 januari 2013 mama en papa Jessica de Putter en Willem in 't Anker broertjes Jasper en Pepijn Van der Baanstraat 28 4471 BR Wolphaarstdijk In alle rust is overleden mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 14-08-1931 Middelburg t 19-01-2013 Middelburg: Adri Abrahamse Domburg: AnneliesWillemse-Abrahamse Lou Willemse Roel, Sander, Jeanine Driebergen: Marijke Abrahamse Jos de Vries Sjoerd, Tessa Sluiskil: Thea Willems-Abrahamse Christ Willems Wesley, Michael Kats: Adri Abrahamse Lilian Abrahamse-Smolenaers Bas, Birgit Koudekerkseweg 157 4335 SN Middelburg De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 25 januari om 13.00 uur in Uitvaartcentrum Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren. Heden overleed op de leeftijd van 75 jaar onze schoonzuster Tannie Bentschap Knook-Deij Dien en Arie Adrie en Rinus Nellie en Kees Piet en Marrie Annie en Jan 19 januari 2013 Na een jarenlange vriendschap is overleden mijn lieve vriendin Middelburg: Mevrouw A. Verhage Dankbaar voor wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader, grootvader en overgrootvader sinds 12 februari 1997 weduwnaar van Adriana Fierens-Kastelein in de leeftijd van ruim 91 jaar. Ooltgensplaat, Cora en Anton Karin en Cock, Michelle Zierikzee, Paula en Kees Anita Leon en Janneke, Kevin, Leanne Paul en Monica, Keesjan, Mariëlle Burgh-Haamstede, Piet en Marion Jarko en Evelierif Lukas Jorick en Chantal, Dominique Burgh-Haamstede, Dick en Bea Jasper Jelmer Julia Goes, 19 januari 2013 Correspondentieadres: Appelmeet 22 4328 CK Burgh-Haamstede Vrijdag 25 januari zal er om 11.00 uur een herdenkingsdienst worden gehouden in de kerk van de Hervormde gemeente aan de Ring te Burgh-Haamstede. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk; Uiteraard kunt u, indien u dit wenst, de begrafenis bijwonen welke omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Pa hield van bloemen Ons levensschip is in Zijn hand en koerst naar 't Hemels Vaderland In dit vertrouwen is overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 2001 weduwe van Mattheus Adriaan Bal geboren 22 december 1920 overleden 19 januari 2013 We zijn verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend. Oosterland, Piet Bal Rian Bal-Rotte Dordrecht, Lenie Domburg-Bal Arie Domburg ~in herinnering- Lianne en Kees Kei, Soeta, Klaas Wageningen, Armath en Wieke Kaia Dordrecht, Rachèl en Gijsbert Hugo Oosterland, Adrie Bal Piet -in herinnering- Oosterland, De Saele 37 Correspondentieadres: Burg. van der Havestraat 8 4307 BD Oosterland De herdenkingsdienst zal gehouden worden donderdag 24 januari in de Jodocuskerk van de Hervormde gemeente, Torenplein 1 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.25 uur gelegenheid tot condoleren in de "Voorkerk". Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in de "Voorkerk". Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het geheel onverwachts overlijden van de heer Henk Geldof Henk was jaren onze zeer toegewijde jachtleider en voor beeld zo wel in als buiten onze jachtvelden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Jachtcombinatie "VEERE" Jachtcombinatie "GELDOF" en drijvers Veere, 19 januari 2013 Gelijk het gras is ons kortstondig leven, gelijk een bloem die op het veld verheven, wel sierlijk bloeit maar krachtloos is en teer: wanneer de wind zich over 't veld laat horen dan knakt haar steel, haar schoonheid gaat verloren; men kent en vindt haar standplaats zelfs niet meer. Psalm 103 vers 8 Met veel verdriet geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve en zorgzame broer Hendrik Geldof in de leeftijd van 70 jaar. Serooskerke: Rina Geldof Hoek: Co Geldof 19 januari 2013 Noordweg 113 4353 AV Serooskerke De rouwdienst zal gehouden worden op 25 januari om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 4353 AH Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petruskerk. Wij zijn verdrietig nu we na 45 jaar zo plotseling afscheid moeten nemen van onze geliefde en altijd zorgzame buurman Henk Geldof Wij wensen Rina en Co heel veel sterkte met dit grote verlies. A.J.Matthijsse J.Mathijsse-Dekker Anne-Marie Mathilde en Marcel 19 januari 2013, Serooskerke(W) Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-directeur Henk Geldof Henk was directeur van onze vestiging in Middelburg tot 2002 en een gewaardeerd persoon bij zowel zijn personeel als opdrachtgevers. Wij zijn hem dankbaar voor zijn jarenlange inzet binnen ons bedrijf. Directie en (oud)medewerkers Aannemingsbedrijf Geldof B.V. Middelburg, 21 januari 2013 Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid Henk Geldof ons is ontvallen. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 31