hi <1 (Hensenlinq.nl familieberichten I 21 Mr. Albertus Abraham Jan Maat Jan Maat Familieberichten Mr. A.A.J. Maat Mr. A.A.J. Maat Marinus Manhave Rinus Rinus Manhave Miep Zonderland Maria Louisa Geertruida Rika Grada Lamphen Herman Joannes de Meijer Tini van Hoesel-Stokbroeks maandag 21 januari 2013 Jan blijft bij ons zoals hij was zo positief en met grote moed een pad gegaan waarvan het einde onbereikbaar bleek... Wij zullen onze geliefde man, vader en opa heel erg missen. Oud advocaat en procureur te Oostburg Zuidzande 5 oktober 1944 Oostburg 19 januari 2013 Groede: Jet Maat - van den Hoek 's-Heer Arendskerke: Roeland en Floor Femke en Meike Tilburg: Marieke en Stijn Maud*, Emma, Lieke en Bauke Arnhem: Cathelijne en Bertho Lucas en Kalle Correspondentieadres: Markt 6, 4503 AG Groede Op zaterdag 26 januari om 13.00 uur nemen wij afscheid van Jan in de Grote Kerk Groede. Hierna is er ruimte voor condoleance en samenzijn tot 15.30 uur. Jan zal daarna in besloten kring gecremeerd worden. Wilt u bloemen meenemen, dan het liefst een enfiele. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Jet van den Hoek in de leeftijd van 68 jaar Marlies van Staveren - Maat Rinus van Staveren Carla Maat Hans Maat Astrid Maat - Maas Irene Jobse - Maat Job Jobse (in herinnering) Neven en nichten Oostburg, 19 januari 2013 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze dierbare collega Jan Maat Jan had alle eigenschappen die je bij een collega hoopt te vinden. Jan was aimabel, collegiaal, erudiet en had gevoel voor humor. We zullen zijn warme persoonlijkheid enorm missen. We wensen Jet, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Brugge de Vleesschauwer van Hevele Advocaten Sjaak, Frank, Laurent, Joan, Janet, Peter, Linda en Annika Heden bereikte ons het droevige bericht dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan ons zeer gewaardeerde lid Albertus Abraham Jan Maat Wij verliezen in Jan een zeer aimabel, fijn en goed probuslid, die in de korte tijd dat hij, sedert 10 februari 2011, lid van onze club was zich heeftdoen kennen als iemand die de levenswijsheid in zich had met een ieder te kunnen accommoderen. Wij wensen Jet, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van de Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen: Jan I. Pleijte, voorzitter; Dick Doeze Jager, le secretaris. Oostburg, 19 januari 2013 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Jan was onze juridische adviseur, enthousiast vrijwilliger en vriend. Hij laat een leegte achter.1 Wij wensen Jet, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Het bestuur van de Stichting Grote Kerk Groede Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan is zesentwintig jaar onze voorzitter geweest. Al die jaren was hij met zijn innemende peroonlijkheid, humor en vriendschap de drijvende kracht achter onze vereniging, die hij ook een periode op landelijk niveau vertegenwoordigde. Wij zullen hem zeer .missen en wensen Jet, de kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Maatschappij tot het Nut van 't Algemeen Departement Groede Opgericht in 1841 Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Maria Suzanna Schippers in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Jack en Riet Terneuzen: Petra in herinnering en Peter Remco Hiddo en Fieke Terneuzen: André en Lotje Bas Wout Tom en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 januari 2013 Corr.adres: Vrijheidslaan 13 4533 AA Terneuzen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 22 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 25 januari om 10.30 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtigheid in het crematorium. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Terneuzen: Jaap en Corrie Manhave - Straub Terneuzen: Mariska en Werner Adinda en Renzo Sluiskil: Richard en Dunja Nena Zaterdag 19 Januari kregen we het bericht dat onze oud penningmeester Rinus Manhave is overleden, Hij heeft 15 jaar de penningen van het buurt huis bewaard. Was altijd positief ingesteld en was voor ons een persoon waar je van op aan kon. Rinus bedankt voor alle mooie jaren waarin je ons heb bijgestaan. Wij wensen de familie veel sterkte. Vrijwilligers Buurthuis de Kameleon Bedroefd geven wij u kennis dat na een voor haar moeizaam verlopen ziekbed, gesteund door de liefdevolle zorg van verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg en gesterkt door H. Sacrement der Zieken, in alle rust is overleden onze tante en vriendin 20 februari 1926 19 januari 2013 Fam. Zonderland Fam. Hamelink Fam. Scott Correspondentieadres: Herman Zonderland Kloosterkade 155 2628 HZ Delft De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in de kerk O.L. Vrouw ten Hemelopening, Koninginnestraat 7 4515 CH IJzendijke. Voorafgaande aan de 'uitvaartdienst is er gelegenheid van Miep afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Begraafplaats aan de Mauritsweg te IJzendijke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Enige en algemene kennisgeving Vandaag hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma weduwe van *22-09-1929 Blaricum t 18-01 -2013 Terneuzen Hulst: Harry en Ceciel f Angelique en André Middelburg: Ben en Hannie Wendy en Shariff, Ravi Haarlem: Fred en Johanna Thomas Julia Hengelo: Ron Sas van Gent: Marco Familie Lamphen Familie de Meijer Westdorpe, 18 j anuari 2013. Bernhardstraat 28, 4554 BD De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen zal plaatshebben op woensdag 23 januari om 14.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve buurvrouw Wij zullen haar erg missen en wensen Alouis, kinderen en verdere familieleden veel sterkte. Jan Riet en Anton Linda en Marten Marianne en Jos Goes, 18 januari 2013 Lucie en Ben Epke en Ilse Annelies en Henk Wil

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63