<1 mensenlinq.nl OysrJada n Sietske Schijf-van Poelje Alida Johanna Krijger Janna Margaretha Weijland - de Wit 20 I maandag 21 januari 2013 t Dankbaar voor alles wat zij voor-ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van de Sacramenten van de Zieken, is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Dimphna Gerarda Maria Breugelmans echtgenote van Gerardus Karei Lodewijk Hagenaar 2 november 1924 - f 19 januari 2013 G.K.L. Hagenaar Kinderen en (achter-)ldeinkinderen Kievitlaan 62 4461 RB Goes De gezongèn uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in de Parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Verder van de wereld weg elke dageen beetje dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje Toon Hermans Oma Hagenaar Rust zacht lieve oma, de laatste stap is gezet. Eddie, Pei, Sophie Femke Rosalinde Jurgen Lauran Jasper Gaby Bas, Linda, Tess Evy Luuk Ruud Sharon Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom. De herinnering aan een markant persoon is geboren. Job de Smidt Borssele, 4 september 1933 - 1 Goes, 18 januari 2013 Eede: Piet de Smidt in herinnering Edith de Smidt-de Coster Michel en Kelly, Ka to Heinkenszand: Kees de Smidt Cobie de Smidt-Bazen Lianne en Kees, Jeffrey, Marvin Marco en Marja, Mark, Kimmy Gorinchem: Ria de Smidt Kaaiweg 22,4454 PN Borssele Dinsdag 22 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Job in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 24 januari om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in rouwcentrum Van der Hooft te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van onze beste neef |ob de Smidt Wij wensen Ria, Cobie, Kees, Edith, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. 18 januari 2013 Corrie en Piet Corrie en Henk Zofia en Piet Nellie Corrie Jouw sterven is moeilijk te begrijpen, afscheid nemen ging niet meer. te weten jou voorgoed te moeten missen, dat doet zo verschrikkelijk zeer. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was zij er niet meer. onze lieve moeder, oma en dochter sinds 12 juni 2011 weduwe van Cees Schijf in de leeftijd van 67 jaar. Hans weert: Ronny Schijf Goes: Sandra Schijf-Paauwe Dennis Paauwe Jeroen Jordy Hansweert: C.C. van Poelje-Sanders 17 januari 2013 Eendracht 24,4417 CB Hansweert Sietske is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 22 januari van 16.30 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 januari om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om het afscheid, geven wij u kennis van het overlijden van onze tante in de leeftijd van 92 jaar. Lucie Giel en Hetty Diny Cobie en Frans Achterneven en -nichten Oost-Souburg, 11 januari 2013 Correspondentieadres: Joke Smitlaan 16,4385 JJ Vlissingen De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. ==Sï Psalm 121 (onberijmd) Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma Tannetje Bentschap Knook-Deij sinds 29 juni 2012 weduwe van Jan Pieter Bentschap Knook 23-12-1937 t 19-1-2013 Wemeldinge: Sjaak en Jenny Angelique en Marco Natasja Driewegen: Elja en Chris Martin en Ursula, Sanne, Lara Carien en Willem, nOx Wemeldinge: Jeannet en Arno Jan en Rosan Anne en Dirk Wemeldinge: Marianne en Emiel Leonie, Nanda, Merel, Jorrit, Marit, Sigrid, Jelle Correspondentieadres: Spoorlaan 23 4424 CJ Wemeldinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 januari van 14.00 tot 14.30 uur in de bovenzaal van Cederhof, Ceder laan 9 te Kapelle. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die zich voor onze ouders hebben ingezet. In het bijzonder denken we aan de mensen van Allévo, alle medewerkers van de dyaliseafdeling van hetADRZ te Goes en de medewerkers van Cederhof te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, altijd meelevend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma, overoma en zus sinds 4 mei 2002 weduwe van Karei Weijland Gorinchem, 25 augustus 1915 Terneuzen, 15 jauari 2013 Hulst: Janna Weijland Frank Rammeloo (in herinnering) Gwendolyn en Jaimy Simon en Victor Digna Wesley Shabuj en Marinka Aydan Kruiningen: Karei Weijland Netty Weijland - Ie Bleu Mariëlla en Pascal Niels en Demi Janine en Albert Kyra en Jordy Renesse: Joop de Wit Coos de Wit - Dorreman Terneuzen, 15 januari 2013 Correspondentieadres: Albert Zweitzerstraat 36 4416 CX Kruiningen Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van De Veste, en het verpleeghuis Ter Schorre A-31beiden in Terneuzen. Zatedag 19 januari, hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Lieve Oma Neuzen, Klein- en achterkleinkinderen, een warme deken om je heen. Betekenis van grote waarde. De inhoud kende jij alleen. Zoveel liefde, voelbaar van groot naar klein. Dank je wel, dat jij onze oma mocht zijn. Liefs, Je Klein- en achterkleinkinderen. We nemen afscheid van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Antonius Snaterse Toon - weduwnaar van Rosalia Wilhelmina Snaterse-van Hese 's-Gravenhage, 27 maart 1925 Goes, 18 januari 2013 Judith en Will Hanna Wouter en Judith Tristan Menzo Arnold en Minja Anne Marije Luuk George en Jolande Anouk en Willem Milou Joost Correspondentieadres: Liesbethstraat 37 4458 BV 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 24 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 62