O Colotop de emotie... -O-ra familieberichten <1 H1ensenlinq.nl familieberichten I 21 t Miep Zonderland Maria Louisa Geertruida Elena Wilschut - van de Velde Lenie Tini van Hoesel-Stokbroeks Sietske Schijf-van Poelje Johanna (Joke) Christina Weijgers - Westra De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent q uitvaartzorg en overlijden Wat blijft is familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant amilieberichten maandag 21 januari 2013 Bedroefd geven wij u kennis dat na een voor haar moeizaam verlopen ziekbed, gesteund door de liefdevolle zorg van verpleeghuis 't Gasthuis te Middelburg en gesterkt door H. Sacrement der Zieken, in alle rust is overleden onze tante en vriendin 20 februari 1926 19 januari 2013 Fam. Zonderland Fam. Hamelink Fam. Scott Correspondentieadres: Herman Zonderland Kloosterkade 155 2628 HZ Delft De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in de kerk O.L. Vrouw ten Hemelopening, Koninginnestraat 7 4515 CH IJzendijke. Voorafgaande aan de uitvaartdienst is er gelegenheid van Miep afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene Begraafplaats aan de Mauritsweg te IJzendijke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Ik ga slapen, ben zo moe ogen dicht en naar mijn dierbare toe. Na laatste moeizame jaren is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe" oma weduwe van Jan Wilschut in de leeftijd van 88 jaar moeder van: Marga, Dinie, Ellen, Ingrid schoonmoeder van: Ko, Jan, Kees, Hans oma van: Ramon en Liseth Sabine en Mark Jessica en Patrick Daniëlle en Martine Nicky Kelly en Luuk Tim, Anouk "ouwe" oma van: Bas, Marit Sam Indy, Mack Branna We willen graag haar "meiden" van afd. de Meeuw van zorgcentrum Rand hof bedanken voorde liefdevolle zorg. Goes, 19 januari 2013 Correspondentieadres: Prinsenhove 24, 4336 HB Middelburg Op vrijdag 25 januari om 11.00 uur zullen we haar met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Diep geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve buurvrouw Wij zullen haar erg missen en wensen Alouis, kinderen en verdere familieleden veel sterkte. Jan Lucie en Ben Riet en Anton Epkeen Ilse Linda en Marten Annelies en Henk Marianne en Jos Wil Goes, 18 januari 2013 Jouw sterven is moeilijk te hegrijpen, afscheid nemen ging niet meer. te weten jou voorgoed te moeten missen, dat doet zo verschrikkelijk zeer. Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was zij er niet meer. onze lieve moeder, oma en dochter sinds 12 juni 2011 weduwe van Cees Schijf in de leeftijd van 67 jaar. Hans weert: Ronny Schijf Goes: Sandra Schijf-Paauwe Dennis Paauwe Jeroen Jordy Hansweert: C.C. van Poelje-Sanders 17 januari 2013 Eendracht 24,4417 CB Hansweert Sietske is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 22 januari van 16.30 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 23 januari om 15.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk. 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje Toon Hermans Oma Hagenaar Rust zacht lieve oma, de laatste stap is gezet. Eddie, Pei, Sophie Femke Rosalinde Jurgen Lauran Jasper Gaby Bas, Linda, Tess Evy Luuk Ruud Sharon Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van de Sacramenten van de Zieken, is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Dimphna Gerarda Maria Breugelmans echtgenote van Gerardus Karei Lodewijk Hagenaar ft 2 november 1924 - f 19 januari 2013 G.K.L. Hagenaar Kinderen en (achter-)kleinkinderen Kievitlaan 62 4461 RB Goes De gezongen uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 24 januari om 11.00 uur in de Parochiekerk van de Heilige Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Alleen gelegenheid tot schriftelijke condoleance. In liefdevolle herinnering 21 januari 2008 21 januari 2013 Maar wat voor lijden Joke hier op aarde heeft doorgemaakt, het valt in het niet, bij de schitterende heerlijkheid die God haar nu laat zien. Romeinen 8:18 uit Het Boek Ouders: Johan en Anneke Westra Zus: Jetty en Andries van Renesse - Westra en kinderen Broer: Emo en Anita Westra en kinderen J. en A. Westra, Groningen info@scu.nu C TSCl www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-0139990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21