Janna Margaretha Weijland - de Wit Susan Brasser-Verhage Suzanna Brasser-Verhage 20 Ifamilieberichten (I IHensenlinq.nl André Franse Paulus Hoek Cornelia Maria Alma Paul Hoek Marinus Ruster Pieternella van der Schouw Rinus Ruster Rinus Ruster Gilbert Goethals Dankbaar dat ze zolang in ons midden mocht zijn, altijd meelevend, is rustig ingeslapen onze lieve moeder, oma, overoma en zus sinds 4 mei 2002 weduwe van Karei Weijland Gorinchem, 25 augustus 1915 Terneuzen, 15 jauari 2013 Hulst: Janna Weijland Frank Rammeloo (in herinnering) Gwendolyn en Jaimy Simon en Victor Digna Wesley Shabuj en Marinka Aydan Kruiningen: Karei Weijland Netty Weijland - Ie Bleu Mariëlla en Pascal Niels en Demi Janine en Albert Kyra en Jordy Renesse: Joop de Wit Coos de Wit - Dorreman Terneuzen, 15 januari 2013 Correspondentieadres: Albert Zweitzerstraat 36 4416 CX Kruiningen Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend personeel van De Veste, en het verpleeghuis Ter Schorre A-31beiden in Terneuzen. Zatedag 19 januari, hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Lieve Oma Neuzen, Klein- en achterkleinkinderen, een warme deken om je heen. Betekenis van grote waarde. De inhoud kende jij alleen. Zoveel liefde, voelbaar van groot naar klein. Dank je wel, dat jij onze oma mocht zijn. Liefs, Je Klein- en achterkleinkinderen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante in de leeftijd van 93 jaar. Middelburg, Koudekerke, Koudekerke, Koudekerke, Middelburg, Middelburg, M.. Brasser-Koole L. Brasser-Brasser L. Brasser K. Kleinepier J. Hollebrandse-Brasser P. de Lange-Brasser neven en nichten Vlissingen, 18 januari 2013 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde, meelevende tante en oud-tante op de leeftijd van 93 jaar. Biggekerke S. Lampert-Verhage P. Lampert sr Acher-neven en -nichten Domburg, 18 januari 2013 maandag 21 januari 2013 Het leven is overgegaan in herinneringen. In de vroege ochtend van zaterdag 19 januari is, in het bijzijn van zijn kinderen, rustig ingeslapen onze vader, schoonvader en opa 15 maart 1943 119 januari 2013 Geersdijk: Berlinda en Loek Meivin, Jonne Goes: Marco Correspondentieadres: Burgemeester P. Wissestraat 7 4494 NS Geersdijk Wij willen de familie van pa en het personeel van Allévo bedanken voor alle jaren die zij voor pa hebben gezorgd. Onze vader en opa is overgebracht naar Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b in 's-Gravenpolder. Op woensdag 23 januari kunt u daar afscheid nemen van 15.00 tot 15.30 uur. Aansluitend zal om 16.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna kunnen wij in de koffiekamer van het crematorium nog even samenzijn. Ook als wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, bent u van harte welkom. Uit ons zicht verdwenen, maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik, maar nooit uit ons hart. Diep bedroefd geven wij u kennis, dat na een kort ziekbed, toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 83 jaar. echtgenoot van Middelburg, C.M. Hoek - Alma Paula en John Ramona en Curthley Jailey, Solisha, Miquela Marije en Idzard Tygerone Ria en Noes Camilla Juan en Mendy Chelsea Zico 4335 EZ Middelburg, 19 januari 2013 Willem Barentszoonstraat 20 Woensdag 23 januari van 19.00 tot 19.30 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man en onze vader in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Donderdag 24 januari om 14.00 uur wordt er een samen komst gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium. Na de crematie bent u in de gelegenheid persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg: Rie en Leen (in herinnering) Griep Jeanne en Wim de Bree Joke en Wim Groenewegen Nel en Harry in herinnering) Rijkse Lenie en Hans Bergs Riet en Jan Alma Teteringen: Annette en Peet Besuijen neven en nichten Als het leven je ontglipt en de dood is zo dichtbij dan verdwijnt de woede en voel je je vrij. De strijd is gestreden je hebt je best gedaan de pijn zou verdwijnen je wist dat je moest gaan. Als de trom is stil gevallen wie slaat dan nog de maat? De melodie klinkt echter door zoals in ons hart geschreven staat. Diep bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen mijn liefhebbende man, onze vader, schoonvader en opa Borssele, 15 augustus 1943 Vlissingen, 18 januari 2013 echtgenoot van Nel Ruster - van der Schouw Carla en Johan Wesley en Romy, Justin Alicia en Marco Ronald en Caroline Melissa 4336 EC Middelburg, 18 januari 2013 Rentmeesterlaan 19 Dinsdag 22 januari van 19.00 tot 19.30 uur is er gelegenheid afscheid te nemen van Rinus in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Woensdag 23 januari om 14.30 uur wordt er een herinneringsdienst gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in het crematorium. Na de crematie bent u in de gelegenheid persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na eerst mijn vader en moeder is het nu mijn broer die de strijd tegen de slopende ziekte heeft verloren. Tot ons verdriet is hij van ons heengegaan mijn broer, zwager en onze oom. Borssele: Leny de Visser - Ruster Rinus de Visser Andres en Sandra, Yuri Lisette en Jan Kees, Evy en Sam Heden overleed onze zwager en oom Rika en Cor t Jan t en Ria Jo en Dolf Niet geheel onverwacht maar met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medebewoner Zijn inzet voor Deurloo zullen wij blijven herinneren. Ons medeleven gaat uit naar zijn kinderen en verdere familie. De bewoners van het appartementencomplex Deurloo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20