H1ensenlinq.nl familieberichten I 19 Mr. Albertus Abraham Jan Maat Mr. A.A.J. Maat Mr. A.A.J. Maat Maarten Johannes Gijzel Leen Stout Job de Smidt Jan Maat Jan Maat Albertus Abraham Jan Maat Job de Smidt maandag 21 januari 2013 Jan blijft bij ons zoals hij was zo positief en met grote moed een pad gegaan waarvan het einde onbereikbaar bleek... Wij zullen onze geliefde man, vader en opa heel erg missen. Oud advocaat en procureur te Oostburg Zuidzande Oostburg 5 oktober 1944 19 januari 2013 Groede: Jet Maat - van den Hoek 's-Heer Arendskerke: Roeland en Floor Femke en Meike Tilburg: Marieke en Stijn Maud*, Emma, Lieke en Bauke Arnhem: Cathelijne en Bertho Lucas en Kalle Correspondentieadres: Markt 6, 4503 AG Groede Op zaterdag 26 januari om 13.00 uur nemen wij afscheid van Jan in de Grote Kerk Groede. Hierna is er ruimte voor condoleance en samenzijn tot 15.30 uur. Jan zal daarna in besloten kring gecremeerd worden. Wilt u bloemen meenemen, dan het liefst een enkele. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen', gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jan is zesentwintig jaar onze voorzitter geweest. Al die jaren was hij met zijn innemende peroonlijkheid, humor en vriendschap de drijvende kracht achter onze vereniging, die hij ook een periode op landelijk niveau vertegenwoordigde. Wij zullen hem zeer missen en wensen Jet, de kinderen en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Het bestuur van de Maatschappij tot het Nut van 't Algemeen Departement Groede Opgericht in 1841 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Jan was onze juridische adviseur, enthousiast vrijwilliger en vriend. Hij laat een leegte achter. Wij wensen Jet, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Het bestuur van de Stichting Grote Kerk Groede De trouwtekst: Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad psalm 119:105 Na een arbeidzaam leven, is na een kort ziekbed overleden onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van W. P. Gijzel - Dekker overl. 16-12-2010 Biezelinge, t Goes, 2 oktober 1921 18 januari 2013 P. Gijzel (in herinnering) en M. Gijzel - Janse (in herinnering) A. Rottier - Gijzel (in herinnering) en A. Rottier (in herinnering) N. Mol - Gijzel en J. Mol (in herinnering) G. Rottier - Gijzel en J. Rottier (in herinnering) E. Maat - Dekker (in herinnering) en J. Maat (in herinnering) W. Dekker (in herinnering) P. Tramper - Dekker (in herinnering) en J. Tramper (in herinnering) J. de Kok - Dekker en J. de Kok (in herinnering) J. Goedegebure - Dekker (in herinnering) en A. Goedegebure (in herinnering) I. Dekker (in herinnering) en J. Dekker - Goedegebure A. Dekker (in herinnering) C. Dekker en M. Dekker - Paardekoper J. Dekker en R. Dekker - Koppejan I. Goedegebure - Dekker en H. Goedegebure Neven en nichten Park Beukenhof 25,4421 BV Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 21 januari van 14.00 - 14.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 22 januari om 13.00 uur in de Chr. Ger. kerk aan de Biezelingse- weg 6 te Biezelinge. Voor de dienst is er alsnog gelegenheid tot afscheidnemen. Na de dienst begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De bewoners van de Sardijntoren zijn geschokt door het toch nog plotseling overlijden van hun medebewoner Wij herinneren Leen als een zeer vriendelijke man die met regelmaat uiting gaf aan zijn artistieke belangstelling. Wij wensen Ankie en de overige familieleden heel veel sterkte toe. Namens alle bewoners, Bestuur WE Sardijntoren Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig delen wij u mede dat plotseling is overleden onze geliefde broer, zwager, oom en oudoom. De herinnering aan een markant persoon is geboren. A Borssele, 4 september 1933 - Goes, 18 januari 2013 Eede: Piet de Smidt in herinnering Edith de Smidt-de Coster Michel en Kelly, Kato Heinkenszand: Kees de Smidt Cobie de Smidt-Bazen Lianne en Kees, Jeffrey, Marvin Marco en Marja, Mark, Kimmy Gorinchem: Ria de Smidt Kaaiweg 22,4454 PN Borssele Dinsdag 22 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Job in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden donderdag 24 januari om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in rouwcentrum Van der Hooft te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Jet van den Hoek in de leeftijd van 68 jaar Marlies van Staveren - Maat Rinus van Staveren Carla Maat Hans Maat Astrid Maat - Maas Irene Jobse - Maat Job Jobse (in herinnering) Neven en nichten Oostburg, 19 januari 2013 Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze dierbare collega Jan had alle eigenschappen die je bij een collega hoopt te vinden. Jan was aimabel, collegiaal, erudiet en had gevoel voor humor. We zullen zijn warme persoonlijkheid enorm missen. We wensen Jet, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Brugge de Vleesschauwer van Hevele Advocaten Sjaak, Frank, Laurent, Joan, Janet, Peter, Linda en Annika Heden bereikte ons het droevige bericht dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan ons zeer gewaardeerde lid Wij verliezen in Jan een zeer aimabel, fijn en goed probuslid, die in de korte tijd dat hij, sedert 10 februari 2011, lid van onze club was zich heeftdoen kennen als iemand die de levenswijsheid in zich had met een ieder te kunnen accommoderen. Wij wensen Jet, de kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Namens bestuur en leden van de Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen: Jan I. Pleijte, voorzitter; Dick Doeze Jager, le secretaris. Oostburg, 19 januari 2013 Heden overleed onze altijd meelevende en behulpzame buurman Wij wensen de familie sterkte toe. fam. Bos fam. Dekker fam. vd Heuvel fam. Maljaars fam. Maranus fam. Nieuwenhuijse fam. Noordhoek fam. Quist fam. Simonse fam. Witte fam. Zweemer Borssele, 19 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 19