t I I I I i I I f I l8 I familieberichten IHensenlinq.nl Eddy Visch Eddy Visch Ome Eddy Lieve Ed Rust zacht Alida Johanna Krijger Dick Duinhouwer maandag 21 januari 2013 _L Als een goed kaptein zijn route uitgezet zijn koers gevaren en toen het te zwaar werd eervol ten onder gegaan om zo voor eeuwig in zee op te gaan Eddy Intens verdrietig hebben wij na een lange strijd op 18 januari 2013 afscheid moeten nemen van mijn grote liefde en onze allerliefste papa Utrecht 02-11-1966 Heinkenszand 18-01-1213 Mariëlle Visch - van Damme Vera en Pie ter Jan Fleur Joy Ciske 'IS* Van Schengestraat 26 4451 AS Heinkenszand Eddy is thuis bij ons, daar waar hij hoort. Eddy zou graag herinnerd worden zoals hij was, vandaar dat wij deze dagen alleen met hem willen doorbrengen. We nemen afscheid van Eddy op woensdag 23 januari om 13.00 uur in Brasserie Stelleplas, Stelleweg 5 4451 RL Heinkenzand waar u van harte welkom bent. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren. Hierna begeleiden we Eddy in besloten kring naar het crematorium. In plaats van bloemen graag een donatie aan stichting "De Kinderen". Na een moedige maar oneerlijke strijd is van ons heengegaan onze schoonzoon, zwager en oom Heinkenszand Jannie en Lau van Damme Wolphaartsdijk Miranda en Frans Geijs - van Damme Quinten Yentl we gaan je heel erg missen! Quinten en Yentl Liefs Vero, Mitchel en Kilian Uw handen hebben voor ons gewerkt Uw hart hart heeft voor ons geklopt Altijd stond u klaar Voor ons en voor een ander Altijd hartelijk en warm U heeft ons een mooi voorbeeld gegeven Nooit was iets teveel U bezat zoveel liefde En wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat Op de plaats waar eens onze dierbare (o)pa zat U blijft altijd in onze harten voortbestaan Ook al is het heel erg moeilijk zonder u verder te gaan. Na een periode van afnemende gezondheid, is op. 92-jarige leeftijd ingeslapen, onze lieve vader en opa Petrus (Piet) Vermeulen 22 augustus 1920 f 18 januari 2013 sinds 9 december 1993 weduwnaar van Neeltje Goedhart Wim en Jeannette Vermeulen Werner en Carolina Jordy en Rowena Danielle en André Rayno en Ivy Ina en John Gillissen-Vermeulen Ellen en Sebastiaan Elodie, Waquin, Leylani Ilse en Bart Anneke en Eli Klaassen-Vermeulen Björn Cobie en Gerrie de Meij-Vermeulen Sandra en Robert Shari Monique en Edwin Sjakie, Puk, Jochie Laura, Semmi Peter Vermeulen Sjaak en Jolanda Vermeulen Jenny, Kevin en Georgina Anita Vermeulen Fabienne en Jozef Delano en Siserah Margo Vermeulen Woensdag 23 januari is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum Overtoom-Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Donderdag 24 januari zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in cremato rium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever en Dr. van den Driest voor de goede zorgen. Correspondentieadres: Padweg 314388 EL Oost-Souburg - Pa hield van bloemen - Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om het afscheid, geven wij u kennis van het overlijden van onze tante in de leeftijd van 92 jaar. Lucie Giel en Hetty Diny Cobie en Frans Achterneven en -nichten Oost-Souburg, 11 januari 2013 Correspondentieadres: Joke Smitlaan 16,4385 JJ Vlissingen De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. We nemen afscheid van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Antonius Snaterse Toon weduwnaar van Rosalia Wilhelmina Snaterse-van Hese 's-Gravenhage, 27 maart 1925 Goes, 18 januari 2013 Judith en Will Hanna Wouter en Judith Tristan Menzo Arnold en Minja Anne Marije Luuk George en Jolande Anouk en Willem Milou Joost Correspondentieadres: Liesbethstraat 37 4458 BV 's-Heer Arendskerke De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 24 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Psalm 121 (onberijmd) Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma Tannetje Bentschap Knook-Deij sinds 29 juni 2012 weduwe van Jan Pieter Bentschap Knook 23-12-1937 t 19-1-2013 Wemeldinge: Sjaak en Jenny Angelique en Marco Natasja Driewegen: Elja en Chris Martin en Ursula, Sanne, Lara Carien en Willem, nOx Wemeldinge: Jeannet en Arno Jan en Rosan Anne en Dirk Wemeldinge: Marianne en Emiel Leonie, Nanda, Merel, Jorrit, Marit, Sigrid, Jelle Correspondentieadres: Spoorlaan 23 4424 CJ Wemeldinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag 23 januari van 14.00 tot 14.30 uur in de bovenzaal van Cederhof, Ceder laan 9 te Kapelle. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die zich voor onze ouders hebben ingezet. In het bijzonder denken we aan de mensen van Allévo, alle medewerkers van de dyaliseafdeling van het ADRZ te Goes en de medewerkers van Cederhof te Kapelle voor de liefdevolle verzorging. Er is niets dat voorgoed verdwijnt Als men de herinnering bewaart. Wij wensen Hannie. Marcel, Sylvia. Arnold, Sylvia, Julian, Robin. Manon en Anouk veel sterkte toe. Remy, Ellen, Bart en Elke Lievense Richard en José Meerdink Jan Constandse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 18