familieberichten COl Of O f^amj|jeberichten fcuaiuhjirig De Uitvaart Informatie Hulplijn de emotie... Êl 'PP Wat blijft is Cl (I1ensenlinq.nl familieberichten I 33 Monique Pul Monique Pearce Monique Pearce Kees Roose w m Florus Koppejan (Floor) Truus de Feijter - Vos Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden familieberichtenonlirie.nl vrijdag 18januari 2013 Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, Je zegt: "Ik ben wat moe! Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje tóe. Toon Hermans. Verdrietig, maar opgelucht dat verder lijden nu over is, delen wij u mee dat mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, onze dochter, zus, schoonzus en tante veel te jong, op 39-jarige leeftijd, is ingeslapen. echtgenote van Phillip Pearce mama van Danny en Stephan Phillip Danny en Stephan Irmgard en Rijk Pul Ingrid Marissa en Mike Shayne en Ineke Ilona 4335 KD Middelburg, 16 januari 2013 IJssel straat 62 Dinsdag 22 januari om 12.30 uur wordt er een dienst ter herinnering aan Monique gehouden in de aula van het crematorium, Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangsthal van het crematorium. Na de dienst is er in het crematorium gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Monique heeft te kennen gegeven geen bloemen te willen maar, indien u iets wilt geven, graag een donatie te ontvangen voor het Erasmus MC Vriendenfonds. Wij danken artsen en verpleegkundigen van de afdeling oncologie van het Admiraal de Ruijter ziekenhuis, de medewerkers van Zorgstroom en de huisarts voor de goede zorgen die zij aan Monique hebben gegeven. Wij zijn diep getroffen door het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Monique was ruim elf jaar bij ons in dienst. Aanvankelijk als thuishulp en verzorgingshulp en sinds 2006 als verzorgende. We zijn haar zeer dankbaar voor haar inzet voor onze cliënten. We wensen haar man en kinderen alsmede de verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Op 16 januari ontvingen wij het droevige nieuws dat de moeder van onze leerlingen Stephan en Danny na een slopende ziekte is overleden. Wij wensen haar man, Stephan en Danny veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Nehalennia SSG H.J. van Arenthals rector P.K. de Kreij, locatiedirecteur kruisweg Wij zijn ontroerd en verdrietig Monique Pearce moeder van Stephan en Danny is overleden. Wij wensen onze klasgenoten en hun vader heel veel sterkte toe. Vakcollege 1 mentoren Astrid Regter en Jolanda Krikke teamleider Wouter van Bennekom Mavo 3 mentor Merel de Kam teamleider José Zwigtman Niet geheel onverwacht maar toch geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner Wij verliezen in hem een zeer aimabel huisgenoot. Ons medeleven gaat uit naar Rita en haar naasten. De bewoners van het appartementencomplex Deurloo Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. In plaats van kaartjes Velen hebben met ons meegeleefd tijdens het korte ziekzijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Vanuit de liefde van de Heere betekende hij ook veel voor andere mensen, dit is gebleken uit de vele reacties. Wij danken u hartelijk voor alle belangstelling in welke vorm dan ook. Jopie Koppejan-Hoogedeure Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tevens wensen wij u een gezegend 2013. 's-Gravenpolder, januari 2013 In moeilijke tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, bloemen, een kaart of even langskomen. Alle mensen die op wat voor wijze dan ook met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma. Bedankt! Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Arie de Feijter Danny en Elly Marijke, Niels, David Co en Hellen Linda, Esther, Amber Ineke en Dick Cees Zierikzee, januari 2013 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie si:#5- Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33