OysrJHdüu 32 I familieberichten II1ensenlinq.nl Rinus van Rijswijk Johannes de Witte Wannes Wannes Johanna Adriana Nieuwdorp-Geldof Annie vrijdag 18januari 2013 Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven ook al is het niet gebleven 't blijfi altijd een deel van jou Jij was het mooiste in mijn leven. Tiny Omringd door allen die hij liefhad en op wie hij zo trots was is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze allerliefste pa en super opa 15 juli 1929 t 16 januari 2013 Wat zullen we je missen. Tiny van Rijswijk-Butz Ilona, Mitchel, Jimmy Daan en Anne, Rosa Lee, Davy Joe Claudia en Marcel, Brian, Leroy President Rooseveltlaan 143 4383 SB Vlissingen Deze dagen geen bezoek aan huis en telefoon. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid van Rinus te nemen, op maandag 21 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar dr. Legemate en het T.V.G. van Stichting Werkt voor Ouderen voor de goede zorg en begeleiding. Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Rinus van Rijswijk Wij wensen Tiny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Bep Hollebrandse-Butz Piet Hollebrandse Gilles Butz Sarie Kapelle-Butz Jan Kapelle Nel van Gemert-Butz Kees van Gemert Lies Butz-Roskam Daan Butz Ad Butz Irene Butz Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin fanny Ventevogel-Visser Hanny en Chris de Nooijer Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame vader, schoonvader, opa en ouwe opa weduwnaar van Adriana Maria Leendertse Koudekerke, 30-4-1921 Veenendaal: Koudekerke: Koudekerke: t Vlissingen, 16-1-2013 Lenny en Bert Annet en Martin Marijke en Meije Riet en Bram Baukje en Harm Gijs, Art Geert Jos en Hennie Bastiaan en Sharon Raphaël, Eline Joost Correspondentieadres: Dishoekseweg 29 4371 NB Koudekerke De rouwdienst wordt gehouden op maandag 21 januari om 11.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "De Klim-op", Kerkstraat 2 te Koudekerke. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Klim-op". Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van verpleeghuis Picassoplein voor de liefdevolle verzorging. We waren met z'n elven nu zijn er nog maar twee Op 16 januari is onze laatste broer.zwager en oom overleden We zijn dankbaar voor de vele goede herinneringen. Sjaan Jo en Henk Ciska neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Marinus Janse weduwnaar van Tina Janse-Boogert In de leeftijd van 86 jaar. Nel Janse-Slooten Adri Janse Koos Janse-Boogert Cobi Janse-Koppejan Jan Janse Bram Janse Hubi Janse-Glerum Neven en nichten Goes, 15 januari 2013 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve moeder Pieternella Eikenhout - Pietje - weduwe van Adriaan Izaac Burgel Kats, 16 augustus 1920 - Goes, 17 januari 2013 Ermelo: Adrie Burgel Hoedekenskerke: Wies Burgel Correspondentieadres: Havenstraat 28 4433 AM Hoedekenskerke Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 19 januari van 15.30 tot 16.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 21 januari om 13.00 uur in "De Buffer", op de eindpunt voorziening van de Stoomtrein, Waardweg 4 te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Buffer" gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. t Beetje bij beetje moest je ons verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer Mijn vrouw, onze moeder die er altijd voor ons was is niet meer Nu je voorgoed van ons bent heengegaan Gedenken wij in dankbaarheid voor wat je hebt gedaan. Bedroefd en dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Addy Vette-Stobbelaar in de leeftijd van 79 jaar. Hansweert: Frans Vette IJsselstein: Christian en Emile Vermeirssen-Vette Middelburg: Wijnand en Daniëlla Vette-Verstraeten Joost, Marloes 's-H.H.kinderen: Erica en Hans Huige-Vette Manon, Elien Goes, 16 januari 2013 Zorgcentrum Gasthuis Correspondentièadres: Europastraat 13 4417 BH Hansweert De plechtige uitvaartdienst wordt maandag 21 januari om 11.00 uur gehouden in de R.K. Kerk, Kerklaan 9 te Hans weert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. afdeling van de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in gebouw De Haven, Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Gasthuis te Goes voor de goede verzorging. Als je je voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn. Als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn. Als je dan muziek hoort en het blijken engelen te zijn. Dan ben je niet heengegaan, maar naar huis gegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor de liefdevolle jaren, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma sinds 14 februari 1995 weduwe van Willem Elias Nieuwdorp Zeist, 10 december 1926 Goes, 15 januari 2013 Wim Nieuwdorp, in herinnering John Nieuwdorp Anneke Nieuwdorp-de Schipper Reinie, Tim, Marieke Jan-Kees Nieuwdorp Elma Nieuwdorp-Koole Anouk, Hilde Onze dank gaat uit naar haar huisarts dokter Rijken en naar het team van 'Sint Maarten in de Groe' voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Populierenstraat 17 4462 BD Goes Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 19 januari van 16.30 tot 17.00 uur, op haar eigen kamer nr. 215 in 'Sint Maarten in de Groe', Laantje van Westdorp 1 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden geleid door ds. A. Jobsen op maandag 21 januari om 14.00 uur in 'Het Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Het Geerteshuis'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32