OvarJa den 32 I familieberichten donderdag 17 januari 2013 mensenlinq.nl Johan Catseman Lieve Opa Johan Catseman Johan Catseman ELIZABET COLIJN-VAN DEN HOUTEN - Bep - Maria Theresia van Vooren-Lippens Martina Jacoba Rosseel-Cornelis t Voor jou ging het sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Intens verdrietig en veel te vroeg hebben wij afscheid'moeten nemen van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Marian de Smit in de leeftijd van 59 jaar Sint Kruis: Marian Catseman-de Smit Breda: Isabel en Pascal Fiene Sint Kruis: Menno en Eline Buitendijk^ 4528 EZ Sint Kruis De afscheidsbijeenkomst, Waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 21 januari om 13.30 uur in het Crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Dudzele. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 12.45 tot 13.20 uur in de hal van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Te klein ben ik om het te begrijpen, Te klein om je te verliezen, Maar groot genoeg om van je te houden. Dikke kus Fiene Wij zijn erg aangeslagen door het overlijden van Wij wensen Menno en Eline, Marian, Isabel en Pascal veel sterkte toe met dit zware verlies. Paz en Suzanne Michel en Melanie Mario en Linda Stijn en Jolanda Tijs en Nadia Stijn Harm en Veroni Stephan en Lobke Niek en Sophie John en Boukje Marijn en Katrien januari 2013 Maandag 21 januari is Straalbedrijf Catseman gesloten. Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is in alle rust overleden onze lieve schoonzoon, schoonbroer, oom en oudoom. Charel en Lucie de Smit-Sutin Schoonbroers en -zussen Neven, nichten, achterneefjes en -nichtje Schoondijke, 15 januari 2013 De Heer is mijn Herder Rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma echtgenote van Johannes Colijn f in de leeftijd van 87 jaar. Wolphaartsdijk: Annelies en Sjako Dennis en Rianne Stefan en Melissa Miriam en Rick Vlissingen: Lia en Arie Carlien en Tim Jan-Arie en Nena Jordi en Karlijn Wolphaartsdijk: Ferdi Lewedorp, 15 januari 2013. Zorgcentrum "De Kraayert", k-236. Correspondentie-adres: Veerweg 57, 4471 NB Wolphaartsdijk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 januari van 10.30 tot 10.45 uur in "De Brug" te Wolphaartsdijk. Aansluitend vindt om 11.00 uur de afscheidsdienst plaats in de "Nicolauskerk". Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "De Brug". On%e dank gaat uit naarpersoneel en medewerkers van Zorgcentrum "De Kraayertvoor de liefdevolle %org. Met bewondering voor haar wilskracht en doorzettingsvermogen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder en schoonmoeder sinds 1988 weduwe van Omer van Vooren IJzendijke, 10 januari 1928 t Sluis, 15 januari 2013 Sluis: O.T.E. van Vooren Harold en Renée van Vooren-Herdink Correspondentieadres: Rondweg 12A 4524 KC Sluis Een woord van dank aan het UZ-Gent, Huisartsenpraktijk Sluis en de medewerkers van verzorgingshuis Rozenoord in Sluis voor de goede verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 19 januari om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de algemene begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Johanna Maria van Zadelhof-Engelen weduwe van Friedrich Anton van Zadelhof Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Henrie van Zadelhof Hans van Zadelhof t Frits en Addie van Zadelhof-van den Berge Christel van Zadelhof Karin van Zadelhof t Kleinkinderen en achterkleinkinderen t Temeuzen, 13 januari 2013 Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 339 4536 GT Temeuzen De crematieplechtigheid is in besloten kring'gehouden. In het bijzonder bedanken wij de verzorgenden van Bachten Dieke voor de liefdevolle én persoonlijke verzorging van onze moeder en oma. Met verdriet delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma weduwe van Jacob J. Rosseel 11 juli 1910, Groede 15 januari 2013, Oostburg Sluis: J.J. Rosseel J.F. Lucieer in herinnering J.J. Nortier-de Putter Nicole en Kees Ingrid en Erwin Sluis: T.C. du Fossé-Rosseel J.J. du Fossé Raoul en Katinka, Joël, Léon Iris en Wim, Hannah, Benjamin Monique en Takis, Alexander, Stephanie Barbara en Wim, Jasmijn, Emma Correspondentieadres: J.J. Rosseel Visserstraat 10 4524 EZ Sluis De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 21 januari om 10.30 uur in de Protestantse Gemeente "De Brug", Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren voor de dienst van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zolang we ons kunnen herinneren, ben jij onze lieve Piepa en was jij als een vader voor ons. Opgegroeid boven 'jouw' Café de Snor, lagen we altijd apetrots mee te zingen in ons bed, als jij beneden weer een feestje aan het bouwen was en het dak eraf zong. Als je zin had om te komen, dan was je er. Als je zin had om te gaan, dan ging je, maar in alle leuke en zware periodes was jij er altijd voor ons. Fluitend floot jij altijd vrolijk je eigen wijs. Als jij iets wilde, kreeg je het altijd voor elkaar. Je ging voor de volle 100%. Wij viertjes zullen je liefde, vrolijkheid, goede zorgen en aanwezigheid enorm missen. Dikke kus, Roxanne Gaston. Sharon Saskia.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72