televisie! 35
z
Het is de Deense variant van het Binnenhof in Den Haag, alleen lijkt het
er veel spannender en sexy er aan toe te gaan Over politiek tv-drama Borgen
z
SHOW
Africa
Keuringsdienst van waarde: zout
Zembla: de incasso-industrie
Het mooiste meisje van de klas
Merel Westrik krijgt eigen tulp
Buurman Maribelle pleegt zelfmoord
'Sylvie en Rafael proberen het weer'
donderdag 17 januari 2013
07:05 Little house on the
Prairie 08:05 Tommy Tele
shopping 13:05 Full house
13:35 Roseanne 14:05
Een nieuw huis in 60 minu
ten 15:10 Droomhuis op
het platteland 16:05 Little
house on the Prairie 17:05
Huizenjacht
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Business-Channel.nl 09:40
RTL Z Nieuws 14:20 On
dernemend Nederland
14:40 RTL Z Beursspel
15:00 RTL Z Nieuws 15:30
RTL Z opening Wallstreet
15:35 RTL Z Nieuws 15:50
RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
06:00 Dit is mijn toe
komst 06:31 RTLTelekids:
De Schatkamer, Bibaboer-
derij, Little people, Bobo,
Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Elias, Strawber
ry shortcake, PipaPanda, Jo-
kie, TitaToverfeest, Sprook
jes van Klaas Vaak, Chloe's
closet, Bobo 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Hallo
K3I, TitaToverfeest, Marjo
lein en het geheim van het
slaapzand, De Schatkamer,
Jungleclub, Vipo, Green-
Kids, The Voice Kids 17:10
Burgers' Zoo en Waarom
17:15 The nanny 17:45 The
bold and the beautiful
06:55 Move that body
07:30 Born2Cook 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Move that body 14:30
Born2Cook 15:05 Master-
Chef 16:10 Smaken ver
schillen 16:40 Every day
gourmet with Justine Scho-
field 17:10 Road to Avonlea
06:01 Disney XD: American
dragon, Amazing spiez, Het
Speelplein, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Het Speelplein, Ran
ger dierenjoumaal vanuit
Emmen, Phineas Ferb,
Amazing spiez, Davincibles,
Casper's griezelschool, Rek-
kit Rabbit, Quack Pack, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Zeke Luther, Ranger die
renjoumaal vanuit Emmen,
Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Sr Ferb, Kic-
kin' it, Amazing spiez, Da
vincibles, Kick Buttowski,
Phineas Si Ferb, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it,
Lab Rats, The suite life on
deck, Pair of kings, Just kid
ding
18:00 Beschuldigd, Scrip
18:00 Helden van 7:
18:10 The Ellen DeGe-
18:05 MasterChef, Kook-
18:00 Veronica's fun
ted reality serie
Operation repo,
neres Show, Talk-
wedstrijd
niest videos, Amu
Reality
show
sement
18:30 Politie Op Je Hie
18:15 According to Jim,
len, Serie repor
Comedy
tages
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder
19:30 RTL GP: Dakar
19:05 Judge Hatchett,
19:00 Achter gesloten
19:10 The big bang the
land
2013, Verslag
Reality
deuren, Scripted
ory, Comedy
19:35 The big bang the
19:20 Shownieuws
19:35 Judge Maria Lo
reality
pez, Reality
19:55 Dokters, Scripted
reality
ory, Comedy
20:00 Trauma centrum, 20:30 Beverly Hills cop
Realityprogramma III, Actiefilm
20:30 House, Ziekenhuis
serie
20:00 Sex and the city,
Komische drama
serie
20:30 What makes a fa
mily, Drama
20:30 Grenzeloos ver
liefd, Realitypro
gramma
20:00 Two and a half
men, Comedy
20:30 Big Momma's
house 2, Filmko
medie
21:30 House, Ziekenhuis
serie
21:30 Vakantieliefdes,
Reality
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
22:35 RTL GP: Dakar
2013, Verslag
22:20 Sex and the city,
Komische drama
serie
22:50 The Ellen DeGe-
neres Show, Talk-
show
22:25 Liefs uit... Mexico, 22:30 Border security,
Realityprogramma Reality
23:25 Bizar: De man van
70 centimeter,
Documentaire
23:35 Caught on came
ra, Reality
23:45 Dr. Phil, Talkshow
23:25 Achter gesloten
deuren (h), Scrip
ted reality
00:25 Tienermoeders
België
01:10 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:30 Destroyed in se
conds
01:00 Teleshop 7
00:40 Canterbury's law
01:30 Teleshop 8
01:31 Stoute meiden TV
01:01 Stoute meiden TV 02:01 Tommy Teleshop-
05:00 Car tracks
05:30 Woningwijs
00:20 Dokters (h)
00:55 Road to Avon
lea (h)
01:50 Smaken verschil
len (h)
02:15 Astro TV
02:45 Ghost whisperer
00:00 American pickers
00:55 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
03:55 Hart van Neder
land (late editie)
O
O
oo
O
O
10
O
Ni
O
O
O
N>
O
O
Ni
Ni
O
O
Ni
Ui
O
O
X
E TIPS
EN TV
Vlaamse natuurfïlmers en collega's van de
BBC trokken door Afrika en kwamen terug
met beeldmateriaal van verborgen oerwou
den, zeldzame dieren, onheilspellende geberg
ten en eindeloze woestijnen. Vijfdelige serie.
België 2, 20.40 uur
Badzout uit de Dode Zee zou goed zijn voor
huid en haar. De Keuringsdienst van waarde
onderzoekt of dat werkelijk zo is óf dat slim
me zakenlui verdienen met een verzinsel.
Nederland 3, 20.25 uur
Zembla duikt in de wereld van incassobedrij
ven, een snelgroeiende bedrijfstak in magere
tijden. Grootste schuldeiser is rijksoverheid,
die minder geduld heeft met schuldenaren.
Nederland 2, 21.10 uur
De Spaans-Nederlandse Nathalia van der Ark
(1964) bracht in de jaren zeventig en tachtig
hoofden op hol in het Brabantse Oosterhout.
Jaap Jongbloed regelde een reünie.
Nederland 1, 21.35 uur
overicGISM
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Het Weer,
Zeeuwse Top 40 clips, Boven
water, Verzeeuwigd 08:00 pro
grammering zoals tussen 07:00
en 07:5611:00 Omroep Zee
land Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Het Weer, Boven water, Re-
gioned, Verzeeuwigd 19:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:54
BUITENLAND
zie onze website: showentv
Televisie-presentatrice Merel Westrik krijgt
een eigen tulp. Westrik doopt de zogeheten
Merel Delight, een crèmekleurige tulp met
een lilapaarse vlam, vandaag op een tulpen
kwekerij in Spierdijk. Westrik is uitgekozen
omdat ze 'evenals de tulp een positieve en
vrolijke lente-uitstraling heeft'. De Merel De
light is pas vanaf 2014 mondjesmaat te koop.
Maribelle kreeg onlangs de schrik van haar le
ven. Haar buurman op Ibiza pleegde zelf
moord en de Volendamse zangeres, die op
het eiland woont, trof zijn levenloze lichaam
aan, aldus Party. De 72-jarige Miquel was vol
gens Maribelle ziek en eenzaam. Omdat hij
geen naaste familie meer had, heeft Maribelle
met haar echtgenoot de uitvaart geregeld.
Sylvie van der Vaart zou tegen het Duitse tijd
schrift Gala hebben gezegd dat zij en haar
man Rafael hun relatie nog een kans willen
geven. De tv-presentatrice wordt als volgt ge
citeerd: „Ik ben zo gelukkig. Wij gaan het
weer proberen met elkaar. Ik houd nog heel
veel van Rafael."
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbeelden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Kaat& Co 14:45
Wild at Heart 15:30 Kingdom
16:15 Meesterchef 17:15 Clips
17:35 Buren 18:00 Het journaal
18:12 Het Weer 18:15 Dage
lijkse kost 18:30 Blokken 19:00
Het journaal 19:40 ledereen
beroemd 20:05 Het Weer
20:10 Thuis 20:40 Koppen
21:05 Loslopend wild 21:30
Het spiegelpaleis 22:15 Het
journaal laat 22:30 De wereld
van Guinness World Records
23:16 Keno 23:17 Het Weer
23:20 Dagelijkse kost 23:35 le
dereen beroemd 23:55 Jour
naallus
09:00 TerZake 09:40 Reyers
Laat 10:20 Winterbeelden
12:30 Programmering Ketnet
14:20 100" 14:22 Villa Politica
16:22 100" 16:25 Desperate
Housewives 17:05 100" 17:07
Beroep: astronaut 18:00 100"
18:02 Cheers 18:35 100"
18:37 Blood, Sweat and Take-
aways 19:30 100" 19:32 Login
20:00 TerZake 20:40 Africa
21:35 Panorama 22:30 Reyers
Laat 23:10 De uil van Athena
07:00 Breakfast 10:15 Wanted
Down Under 11:00 Homes Un
der the Hammer 12:00 The
Sheriffs Are Coming 12:45
Cowboy Trap 13:15 Bargain
Hunt 14:00 BBC News at One
14:30 Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:10
Father Brown 16:00 Escape to
the Country 16:45 Perfection
17:30 Antiques Road Trip
18:15 Pointless 19:00 BBC
News at Six 19:30 Regional
News and Weather 20:00 The
One Show 20:30 EastEnders
20:57 BBC News and Regional
News 21:00 Waterloo Road
22:00 Silent Witness 23:00
BBC News at Ten 23:25 Region
al News and Weather 23:32
BBC Weather 23:35 Question
Time
07:05 Homes Under the Ham
mer 08:05 The Sheriffs Are
Coming 08:50 Cowboy Trap
09:20 Don't Get Done, Get
Dom 10:05 MasterChef: The
Professionals 11:05 You've
Been Scammed 11:35 HARD-
talk 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily
Politics 14:00 Masters Snooker
19:00 Eggheads 19:30 Great
British Railway Journeys 20:00
Masters Snooker 21:00 Winter-
watch 22:00 Winterwatch Uns
prung 22:30 Married in Britain
23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Sturm der Liebe
10:45 Brisant 11:00 Tagesschau
11:05 ARD-Buffet - Leben ge-
nielSen 12:00 Tagesschau 12:15
Sportschau live 13:00 ARD-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Nashorn, Zebra Co. 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:50 Heiter
bis tödlich - Fuchs und Gans
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt
19:50 Wetter vor acht 19:55
Börse vor acht 20:00 Tages
schau 20:15 Das fantastische
Quiz des Menschen 21:45 Pan
orama 22:15 Tagesthemen
22:45 Beckmann
Duitsland 2
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Notruf
Hafenkante 11:15 SOKO Wis-
mar 12:00 Heute 12:10 Dreh-
scheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00
heute - in Deutschland 14:15
ZDF SPORTextra 16:00 heute -
in Europa 16:10 Soko Kitzbühel
17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Not
ruf Hafenkante 20:15 Die Berg-
retter 21:45 heute-journal
22:12 Wetter 22:15 Maybrit III-
ner 23:15 Markus Lanz
Duitsland 3 WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen 09:20 Eins zu
eins - Gesprach aus Düsseldorf
09:45 hier und heute 10:00 Lo-
kalzeit 10:30 Aktuelle Stunde
11:10 Wolf, Bar Co. 12:00
Panda, Gorilla Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft
14:15 Mord ist ihr Hobby -172.
Montezumas Rache 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15
daheim unterwegs 18:00 Lo-
kalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit 18:50 Aktu
elle Stunde 19:30 Lokalzeit
20:00 Tagesschau 20:15 Tatort:
Der tote Chinese 21:45 WDR
aktuell 22:00 frauTV 22:30
Menschen hautnah: Mein Ge-
hirn lasst mich im Stich 23:15
Reservoir dogs
Discovery
07:20 American hotrod 08:10
Street customs 09:00 Desert
Car Kings 09:45 Auction Kings
09:50 Aircrash Confidential
10:40 Auction Kings 11:30 Ice
pilots 12:20 Fine dining with
Bear Grylls 13:10 Mythbusters
specials 14:00 How it's made
14:55 Mighty ships 15:50 River
monsters 16:45 Cafe racer
17:10 Wheeler dealers 18:05
Auction Kings 19:05 Extreme
engineering 20:00 Ultimate
survival 21:00 River monsters:
Untold stories 22:00 Body in
vaders 23:00 Salvage hunters
07:00 Megafactories 08:00 The
dog whisperer 09:00 Fish war
rior 10:00 UFO Europe: Untold
Stories 11:00 Nazi Underworld
12:00 The dog whisperer 13:00
Fish warrior 14:00 World's
toughest fixes 15:00 Megafac
tories 16:00 UFO Europe: Un
told Stories 17:00 Nazi Under
world 18:00 The dog whisperer
19:00 Alaska wing men 20:00
Megafactories 21:00 Family
guns 22:00 Apocalypse WWII
23:00 Family guns
22:25 Ridiculousness 22:50
Gamekings 23:15 Punk'd 23:35
Guy Code
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TVSMonde, le journal 08:40
Méditerranéo 09:05 Flash
09:10 Mixeur, les goüts et les
idéés 09:35 Jardins et loisirs
10:00 Flash 10:05 Chroniques
d'en haut 10:30 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Foudre
11:30 Plus belle la vie 12:00
Flash 12:05 Papilles 12:30 Ho-
pital vétérinaire 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:00 Fais
pas ci, fais pas <;a 15:30 Nos ar
chives secrètes 16:00 TV
SMonde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Envoyé spé
cial, la suite 17:45 Geopolitis
18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 La femme
cachée 20:05 Flash 20:10 Pho
to Suisse 20:30 Journal de Fran
ce 2 21:05 8 fois debout 22:45
La méchante 23:00 TV5Monde,
le journal 23:10 Journal de la
RTS 23:40 TV5Monde, le jour
nal Afrique 00:00 La grande li-
brairie
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje
07:50 Snorkels 08:10 My little
pony 08:35 Heidi 09:00 Sein
feld 09:50 Spin city 10:35 Fu
turama 12:35 Seinfeld 13:30
Spin city 14:20 Futurama 16:00
Psych 16:45 Scrubs 17:05
Dharma Greg 17:30 Anger
management 17:55 Family guy
18:20 Futurama 18:40 South
Park 19:00 Psych 19:45 Family
guy 20:05 Futurama 20:30
South Park 20:55 Scrubs 21:40
Off centre 22:00 Dharma
Greg 22:50 Seinfeld 23:40 Spin
city
Animal Planet TLC
07:40 What not to wear 08:35
Kate plus 8 09:30 Toddlers ti
aras 10:20 One born every
minute (US) 11:10 The amazing
race 12:00 Animal cops Phoe
nix 12:50 Bondi vet 13:15 The
Jeff Corwin experience 14:05
Michaela's animal road trip
15:00 Oprah: Behind the
scenes 15:50 Extreme coupon
ing 16:15 Brides of Beverly Hills
16:45 Say yes to the dress
17:10 What not to wear 18:00
The restorer guy 19:00 What
not to wear 20:00 Rich bride,
poor bride 21:00 Breaking am-
ish 22:00 A Gypsy life for me
23:00 Scorned: crimes of pas
sion
Nickelodeon
06:20 Roary de Racewagen
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob 07:30 Big time rush
07:55 Lucky Fred 08:20 T.U.F.F.
Puppy 08:30 Dora 08:55 Bub
ble Guppies 09:20 Timmy tijd
09:30 Tickety Toe 09:45 Struis
vogel Olive 09:55 Peppa 10:05
Pirn Pom 10:15 Umizoomi
10:35 Dirk Scheele 10:50 Go
Diego Go! 11:15 Pieter Post
11:30 Thomas de Stoomloco
motief 11:40 Shaun het schaap
11:45 My little pony 12:10 Vic
torious 12:35 Wingin' it 12:55
iCarly 13:20 Spongebob 13:55
Mr Bean 14:30 My life as a
teenage robot 14:55 Fairly odd
parents 15:40 Fanboy Chum
chum 16:00 Pinguïns van Ma
dagascar 16:25 Spongebob
17:15 Bucket Skinner 17:40
Ned's survivalgids 18:05 Big
time rush 18:25 Fred: The Show
18:40 Hotel 13 19:05 Cheeee-
se 19:15 Drake Josh 19:40
Ned's survivalgids 20:05 Spon-
gebob 21:00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Zoey 101 22:10
Het Huis Anubis 22:35 Degras-
si: The next generation 23:20
Big time rush 23:45 True Jack
son 00:10 Victorious 00:30
iCarly
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV
Breakfast club 10:00 3 from 1
11:10 Teen cribs 13:30 Made
14:15 16 and pregnant 15:25
Awkward 15:50 Plain Jane
16:40 Made 17:30 Degrassi:
The next generation 17:55
Awkward 18:20 16 and preg
nant 19:10 Plain Jane 20:00 Ri
diculousness 20:50 Jersey
shore 21:40 Geordie Shore
Eurosport
14:30 Biatlon: World Cup
15:45 Snooker: Masters 17:00
Tennis: Australian Open 19:00
Game, set Mats 19:30 Rally:
Dakar Rally Raid 20:00 Snooker:
Masters 23:00 Poker: European
Poker tour
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 iReport
10:00 World Business Today
11:00 Amanpour 11:30 Open
Court 12:00 World One 13:00
Piers Morgan Tonight 14:00
News Stream 15:00 World
Business Today 16:00 Interna
tional Desk 17:00 Global Ex
change 17:45 CNN Market
place Middle East 18:00 World
Sport 18:30 Open Court 19:00
International Desk 20:00 Quest
Means Business 20:45 CNN
Marketplace Europe 21:00
Amanpour 21:30 CNN News-
Center 22:00 Connect the
World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World
Sport
«j