Veile aandacht (llensenlinq.nl donderdag 17 januari 2013 familieberichten I 33 Kees Roose Pieter rust zacht lieve Pieter Kees Roose Familieberichten Met heel veel verdriet hebben we met liefde losgelaten mijn lieve man, onze allerliefste papa en geweldige opa Cornell's Willem 23 november 1927 t 15 januari 2013 Wat in ons hart leeft sterft nooit Rita Roose-Joosse Ellen en Gerry Bas Chris en Sonny Martin (in herinnering) De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op maandag 21 januari om 14.30 uur in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer. Correspondentieadres Boulevard Bankert 552 4382 AC Vlissingen Liever geen bezoek aan huis olC Niet te begrijpen, niet te bevatten Geschokt zijn wij door het veel te vroege overlijden van Wij wensen Margreet, Demy, Dylan, Roxanne, Sharon, Oma Jo en familie heel veel sterkte toe, We zullen er altijd voor jullie zijn. Albertien en Angelique Goes, 15 januari 2013 Theo, Bart&Virine, Sandra, Marlies, Marije, Renske, Maria, Veerle Ik genoot van het leven, en heb jullie liefgehad Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Marij Erkens-Smeets echtgenote van Wim Erkens A Bingelrade, t Middelburg, 12 januari 1949 15 januari 2013 Middelburg: Wim Erkens Middelburg: Ellen Erkens Marij n f, Splinter, Ster re Oost-Souburg: Annika en Coen van Balen-Erkens Channa, Mick Correspondentieadres: Verwerijstraat 35,4331 TB Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 11.30 uur in de aula van crematorium 'Zoomstede', Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Met elkaar bewaren we de goede herinnering aan onze lieve, altijd vriendelijke broer, zwager en oom die is overleden op de leeftijd van 85 jaar. Velen met ons zullen hem missen. Ria Zus en Jan Piet en Joke en al onze kinderen en kleinkinderen Koudekerke, 15 januari 2013 Zolang we ons kunnen herinneren, ben jij onze lieve Piepa en was jij als een vader voor ons. Opgegroeid boven 'jouw' Café de Snor, lagen we altijd apetrots mee te zingen in ons bed, als jij beneden weer een feestje aan het bouwen was en het dak eraf zong. Als je zin had om te komen, dan was je er. Als je zin had om te gaan, dan ging je, maar in alle leuke en zware periodes was jij er altijd voor ons. Fluitend floot jij altijd vrolijk je eigen wijs. Als jij iets wilde, kreeg je het altijd voor elkaar. Je ging voor de volle 100%. Wij viertjes zullen je liefde, vrolijkheid, goede zorgen en aanwezigheid enorm missen. Dikke kus, Roxanne Gaston. Sharon Et Saskia. Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Pieter Moison Wij wensen Margreet, Roxanne, Sharon, Dylan, Demy en familie veel sterkte toe in de komende moeiljke tijd. Teams van: Café Matisse Heartbreak Café Wij zijn zeer geschokt door het plotseling overlijden van Pieter Moison We wensen Margreet, Roxanne en Gaston, Sharon en Saskia, Demy en Thijs, en Dylan alle sterkte toe in de komende tijd Familie Oosthoek Dennis Mijnsbergen Café Oranjeboom 's-IJeer Hendrikskinderen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Pieter Moison Wij wensen Margreet, Roxanne, Sharon, Dylan, Demi, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens Stichting Samenwerkende Horeca Grote Markt Goes Plotseling is overleden Pieter Moison Bestuurslid van de Sponsorstichting G.O.E.S. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en overige familieleden veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Voetbalvereniging G.O.E.S. Goes, 17 januari 2013 We zijn verdrietig en geraakt door het toch nog zo plotseling overlijden van Marij Erkens In mei 2012 namen wij afscheid van Marij als collega. Een prachtig afscheid, dankbare collega's en relaties, dankbaar voor het vele werk dat zij op financiën voor SCOOP heeft verzet. De rechterhand van Dick Janse, altijd op haar post, waakzaam, beschikbaar, altijd bereid ons te adviseren. We hebben Marij enorm gewaardeerd voor de wijze waarop zij haar functie heeft vervuld. Intens verdrietig zijn we dat Marij is overleden. We hadden haar, Wim en hun gezin nog zo'n mooie tijd gegund, ze hadden nog zoveel plannen. Marij gaan we enorm missen. Wie zij was en wat ze voor ons als collega heeft betekend, blijven we koesteren. Wij wensen Wim, hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens medewerkers en Raad van Toezicht van SCOOP, Dick van den Bout Uit onze familiekring is weggenomen onze geachte neef Adriaan Johannes bij de Vaate Wanneer ons leven Christus is, is sterven winst. Neven en nichten Verdrietig zijn we door het overlijden van onze collega Marij Erkens Haar oprechte, warme belangstelling voor ons persoonlijk en haar gevoel voor humor hebben wij als bijzonder fijn ervaren. Collega's financiële administratie SCOOP Elma, Mieke, Rian en Dick WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. ZZE Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Jrieymtewnrrde UIT VA ART VERZORGSTER E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 33