32 I familieberichten 0 IDensenlinq.nl Ltotedej] ELIZABET COLIJN-VAN DEN HOUTEN - Bep - Marinus Jan se Rinus Hans Doeleman Janny Ventevogel-Visser Maria Theresia van Vooren-Lippens Pieternella Flips-Kooman - Nel - donderdag 17 januari 2013 De Heer is mijn Herder Rustig is ingeslapen onze lieve moeder en oma echtgenote van Johannes Colijn f in de leeftijd van 87 jaar. Wolphaartsdijk: Annelies en Sjako Dennis en Rianne Stefan en Melissa Miriam en Rick Vlissingen: Lia en Arie Carlien en Tim Jan-Arie en Nena Jordi en Karlijn Wolphaartsdijk: Ferdi Lewedorp, 15 januari 2013. Zorgcentrum "De Kraayert", k-236. Correspondentie-adres: Veerweg 57, 4471 NB Wolphaartsdijk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 januari van 10.30 tot 10.45 uur in "De Brug" te Wolphaartsdijk. Aansluitend vindt om 11.00 uur de afscheidsdienst plaats in de "Nicolauskerk". Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in "De Brug". On%e dank gaat uit naarpersoneel en medewerkers van Zorgcentrum "De Kraayert" voor de liefdevolle %org. Vol van mooie herinneringen nemen wij met veel liefde, warmte en dankbaarheid afscheid van onze zorgzame vader en opa sinds 9 april 2006 weduwnaar van Martina Janse - Boogert in de leeftijd van 86 jaar. 's-Heerenhoek: Ab en Rita Angelo Heinkenszand: Joyce en Leon 's-Gravenpolder: Gerry Wilhelminadorp: Marlies en John Correspondentieadres: K. Koningstraat 18 4453 BK 's-Heerenhoek Er is gelegenheid om afscheid van Rinus te nemen op vrijdag 18 januari tussen 19.00 uur en 20.00 uur, aan de Nassauhof 112 te Goes. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Daarna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de aula op de Algemene Begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Rustig zoals hij was, is onverwachts van ons heengegaan mijn levenspartner, vader, trotse opa en broer 10 februari 1941 t 14 januari 2013 Reina Douma Rob en Sara Sam Niki Inge Femke Ineke en Pieter Esther Marieke Noorddijk 3 4315 NA Dreischor De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 18 januari om 13.00 uur in het kerkcentrum van de Gasthuis Kerk, Havenplein 17 te Zierikzee. (ingang Hoge Molenstraat) Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Zierikzee, Stapelshofweg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd centrum. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze penningmeester en actief lid Riet Moelker-van de Stolpe Bestuur en leden van kegelclub T.O.G. Zierikzee, 16 januari 2013 Tot ons groot verdriet is na een ziekbed overleden onze lieve schoonzus en tante Janny Ventevogel-Visser Goes: Engel en Henny 's-Gravenpolder: Ans en Jan Goes: Cobie en Tonny Wemeldinge: Kees en Gerda Neven en nichten Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Colijnsplaat, t Vlissingen, 23 juni 1940 16 januari 2013 Rinus Ventevogel Pedro en Arlette Romeo, Sergio Marisa en Paul Singel 81 4382 LM Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 21 januari om 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Waterfront", Boulevard Bankert 108a te Vlissingen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging ab zodanig beschouwen. Met bewondering voor haar wilskracht en doorzettingsvermogen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder en schoonmoeder sinds 1988 weduwe van Omer van Vooren IJzendijke, 10 januari 1928 t Sluis, 15 januari 2013 Sluis: O.T.E. van Vooren Harold en Renée van Vooren-Herdink Correspondentieadres: Rondweg 12A 4524 KC Sluis Een woord van dank aan het UZ-Gent, Huisartsenpraktijk Sluis en de medewerkers van verzorgingshuis Rozenoord in Sluis voor de goede verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 19 januari om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de algemene begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Ton Harinck Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Broers en zussen Neven en nichten 15 januari 2013 Correspondentieadres: Zandweg 60,4389 TH Ritthem U kunt afscheid nemen van Ton in het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen, op maandag 21 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 22 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, in haar vertrouwde omgeving, overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grote oma weduwe van Kees Flips Yerseke, 22 februari 1928 t Vlissingen, 15 januari 2013 Kees en Jola Flips Marcel en Sonja, Jesse Hennie en Jos de Witte Bastiaan en Sharon, Raphael, Eline Joost Correspondentieadres: C.G.G. Flips, Grevelingenstraat 2, 4388 SB Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 januari om 18.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Ter Reede, huisje 15, voor de goede zorg en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 32