Colofon Wat blijft is familieberichtenonline.nl amifieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant lllensenlinq.nl familieberichten I 37 mm De Ui tvaart Informatie Hulplijn dinsdag 16 januari 2013 ÏÏM Voor uw warme belangstelling, steun en medeleven, op welke wijze dan ook, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa Pieter Lindenberg betuigen wij u onze oprechte dank. Dini Lindenberg Eddy en Nicole, Jorn, Twan Jolanda en Kees, Stefan, Patrick Yerseke, januari 2013 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Rienus Polderman betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, januari 2013 De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze geweldige moeder Marjo Poppe-Paauwe hebben ons diep getroffen en getroost. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Wim Poppe Wilbert en Karin Marije Yerseke, januari 2013 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Waar kan ik terecht voor terminale zorg? Kan ik zelf een grafmonument maken? Hoe regel ik de voogdij over mijn kinderen? 4 0800 - 44 44 000 f info@scu.nu V www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl - r de emotie. Q LP familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65