Piet Pieter Moison fll9nsenlinq.nl Pieter Sebastianus Gerardus Moison Wilt Veldkamp 36 I familieberichten dinsdag 16 januari 2013 In plaats van kaarten Wat niemand snapte, alleen'WIJ' Rust zacht lieve schat! Greet Zo kwaad je altijd kon wezen als ik mijn best niet deed, zo trots kon je altijd wezen als ik dat wel deed. Ik ga je missen Pappie. Demy Twee weken geleden nog armpje gedrukt, kon het alleen niet van je winnen, ik had je toch graag nog ingemaakt Daddy. Dylan Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven is hij plotseling uit ons leven. onze in de leeftijd van 45 jaar. Margreet Moison Demy Dylan Roxanne Sharon Pa Moison, in herinnering Ma Moison-van Elzakker Baco 'SÊ 4 14 januari 2013 Blaauwe Steen 3, 4461 BD Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Pieter, op donderdag 17 januari van 18.00 tot 19.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij jullie uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 18 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend begeleiden we hem naar de algemene begraafplaats aan de Valckenisseweg te Rilland. Na de begrafenis komen we samen op de favoriet plek van Pieter, op de Grote Markt te Goes, tegenover zijn café 'De Snor'. Jullie aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. In plaats van bloemen graag een donatie voor de 'Hartstichting'. Hiervoor staat een collectebus bij het condoleanceregister. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Waarom??? Onze Pieter Wij houden van je en zullen je zo erg missen. Pa, in herinnering en Ma Diana en Sjaak Bernadette v en Jeroen Arantza Marieke en Tjeerd We zijn ons maatje kwijtgeraakt. Mike en Edwin Zo onwerkelijk We gaan je erg missen! Mike, Vita en Puck Als donderslag bij heldere hemel is in.de bloei van zijn leven onze levenslustige schoonzoon, zwager en oom overleden. We zullen je missen Piet. Roel en Tabina Schoonzusters en zwagers Nichten en neven We zullen je gezelligheid missen in onze café's. Namens personeel en gasten van Café de Snor Pake Sake Café Café the Saloon beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten die blik, die stilte deed vaak zeer de man, vader en opa van vroeger was je niet meer maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "Dank je" voor al wat je hebt gedaan Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa - Willy - echtgenoot van Jeannette Leroux Beilen, 3-6-1942 Terneuzen, 13-1-2013 Jeannette Veldkamp-Leroux Frank en Silvia Veldkamp-D'Haenens Robin, Jeffrey Astrid Veldkamp en Angelo Pielaat Joey Johnny en Kati Veldkamp-De Cock Hannelore, Melissa Filip en Rozana Van Hecke-de Souza Yamilia Graaf van Vlaanderenstraat 22 4553 CV Philippine De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar huisartsenprijk Philippine, Stichting Thuiszorg, dokterS. Meihuizen en het personeel van Ter Schorre, unit D8, voor alle zorg en aandacht. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom Adriaan Cornelis Vermue - Adrie - A 2 oktober 1947 -1 14 januari 2013 C. Steijn-Vermue M. Steijn t M. Vermue C. Vermue-van Eij keren J. Vermue L. Vermue t R. Vermue-Snepvangers N. Remijn-Vermue N. Remijn C. Steijn-Vermue t J. Steijn M. Vermue t L. Boonman-Vermue P. Boonman t P. Vermue t N. Vermue-Oomen J. Rijk-Vermue M. Rijk T. Hommel-Vermue J. Hommel Neven en nichten Correspondentieadres: Westdijk 1 4451 RD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 19 januari om 12.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend om 14.00 uur de crematièplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum Maria-Oord te Hansweert voor de goede verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 64