Pieter de Pooter Cl H1ensenlinq.nl familieberichten I 35 üysrJa dan Dirk Karst Kors (Dik) de heer D.K. Kors oud-radioloog h Francoise Waegenaar Maria Maatje Moelker - van de Stolpe Riet Pieternella Mulder-Krijger Cornelia Wage Jan Cornelis Visser dinsdag 16 januari 2013 Nog volop genietend van het leven. Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Jacoba Cornelia van den Bergen-Feleus Koos weduwe van Jaap van den Bergen Zij overleed op 14 januari 2013 in de leeftijd van 77 jaar. Wolphaartsdijk: Karin van den Bergen Erik en Sharon Tessa en Koen Iris en Job Astrid en Mare Jessica Middelburg: Rolf en Nelleke van den Bergen-Willeboordse Frank Ronald en Mariska Berkenstraat 110, Oost-Souburg Correspondentieadres: Abeelseweg 15,4335 JW Middelburg U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma in Rouwkamer De Groot De Kam, Hoek Roozenburglaan/ Buitenhovelaan te Middelburg, op vrijdag 18 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze lieve opa, vader, schoonvader, mijn man is overleden Batavia 28-02-1933 - Terneuzen 12-01-2013 We blijven sateetjes eten en zullen je nooit vergeten Eesje Kors - Konink Esther en Evert Jan de Theije, Max Okke Selma Kors en Wim Molemaker, Simon Rosa Alexander en Lobke Kors - van Gils, Yonne, Siebe Catoo Dik ligt opgebaard in Uitvaartcentrum Monuta. U kunt hem persoonlijk gedag zeggen op donderdag 17 januari van 19:00 - 20:00. Bellamystraat 28c Terneuzen. We nodigen u uit om samen afscheid te nemen op 18 januari om 16:00 in de aula van het uitvaartcentrum. Na afloop ontmoeten we elkaar in de koffiekamer. Thuisadres: Dinkelstraat 34, 4535 EC Terneuzen Geen bloemen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van De heer Kors was de eerste radioloog in Zeeuws-Vlaanderen. Hij was sinds halverwege jaren '70 tot halverwege jaren '90 werkzaam in Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en al geruime tijd met pensioen. Wij wensen allen die hem dierbaar waren, veel sterkte toe. Raad van Bestuur, medische staf en medewerkers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma Alfonsine Emerentia van Dorsselaer-Boon weduwe van Johan van Dorsselaer Zij overleed in de leeftijd van 68 jaar. St. Jansteen: Danny en Chantalle Mike, Ryan Jara i' 14 januari 2013 Correspondentieadres: Vinkebroeksestraat 3 a, 4564 RB St Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 20 januari van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 21 januari om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium tè Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn ma, schoonmoeder en onze oma weduwe van Lucien Maas Merqey (Fr.) op 10 februari 1930 t Oostburg op 14 januari 2013 IJzendijke: Marianne en Danny kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Boulevard 28 4515 BS IJzendijke Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 18 januari om 10.00 uur in het Verpleeghuis "De Stelle", Veerhoeklaan 7 te Oostburg. Onze dank gaat uit naar het personeel van het Verpleeghuis "De Stelle afdeling Boterbloem. Geheel onverwachts hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve, fantastische moeder en oma gehuwd geweest met Nikolaas Gijsbert Moelker f 31 december 2006 in de leeftijd van 74 jaar. Dubai, Willem en Julie Laura Jamie Ben Ellemeet, Aad en Anja Janick Luka Hazel Ellemeet, 14 januari 2013 Correspondentieadres: Schelpweg 29 4323 TA Ellemeet De afscheidsplechtigheid voorafgaand aan de crematie zal vrijdag 18 januari om 16.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig zijn we dat na een langdurige ziekte door de HEERE uit ons midden is weggenomen, mijn laatste schoonzuster en onze tante Arnemuiden: Francois Poortvliet Neven en nichten Dorpsstraat 6 4341 NA Kleverskerke Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geschokt omdat het zo snel ging geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van in de leeftijd van 84 jaar. Paulien en Pieter Jennie en Fred Kevin en Nathalie Janaik en Viënna Corrie en Martien Martien Barbara en Martin Brandon en Esmeralda Tanny Frank Peter en Erlinde, Yaëlla, Indy, Noa, Guusje Martine, Bo en Bente Pieter en Jacqueline Hannie Marianne, Wesley, Jean Paul 13 januari 2013 Zegveldstraat 8 4505 AM Zuidzande De samenkomst vindt plaats op vrijdag 18 januari om 13.30 uur in het kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Zuidzande. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het kerkcentrum. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 januari van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis in Oosburg. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat op 75 jarige leeftijd is overleden SluiskilM.F.M. Visser-Jurriëns SluiskilMarie-Thérèse en Benjamin de Putter-Visser Robbert, Gilles Sas van GentFrangoise Visser Kevin 10 januari 2013 Landstraat 3 4541 GB Sluiskil De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 63