Piet 4 mi Pieter Moison H1ens9nlinq.nl V? El OysrJadsii Pieter Sebastianus Gerardus Moison Pieter Pieter PIETER Pieter Moison Vaarwel lieve Pieter... PIETER Pieter Moison 34 Ifamilieberichten dinsdag 16 januari 2013 V fr-ï I In plaats van kaarten Wat niemand snapte, alleen'WIJ' Rust zacht lieve schat! Greet Zo kwaad je altijd kon wezen als ik mijn best niet deed, zo trots kon je altijd wezen als ik dat wel deed. Ik ga je missen Pappie. Demy Twee weken geleden nog armpje gedrukt, kon het alleen niet van je winnen, ik had je toch graag nog ingemaakt Daddy. Dylan Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven is hij plotseling uit ons leven. onze in de leeftijd van 45 jaar. Margreet Moison Demy Dylan Roxanne Sharon Pa Moison, in herinnering Ma Moison-van Elzakker Baco 14 januari 2013 Blaauwe Steen 3, 4461 BD Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Pieter, op donderdag 17 januari van 18.00 tot 19.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst, waarvoor wij jullie uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 18 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend begeleiden we hem naar de algemene begraafplaats aan de Valckenisseweg te Rilland. Na de begrafenis komen we samen op de favoriet plek van Pieter, op de Grote Markt te Goes, tegenover zijn café 'De Snor'. Jullie aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. In plaats van bloemen graag een donatie voor de 'Hartstichting'. Hiervoor staat een collectebus bij het condoleanceregister. Condoleances uitsluitend schriftelijk. Waarom??? Onze Pieter Wij houden van je en zullen je zo erg missen. Pa, in herinnering en Ma Diana en Sjaak Bernadette v en Jeroen Arantza Marieke en Tjeerd We zijn ons maatje kwijtgeraakt. Mike en Edwin Als donderslag bij heldere hemel is in de bloei van zijn leven onze levenslustige schoonzoon, zwager en oom overleden. We zullen je missen Piet. Roel en Tabina Schoonzusters en zwagers Nichten en neven Zo onwerkelijk We gaan je erg missen! Mike, Vita en Puck We zullen je gezelligheid missen in onze café's. Namens personeel en gasten van Café de Snor Pake Sake Café Café the Saloon Een groot hart, een goed hart. Toch liet het je in de steek. Voor altijd in ons hart. Een vriend die ons veel liefde gaf en steunde in moeilijke tijden. Jozien en Luuk Niets zal in de Snor nog hetzelfde zijn door dit grote gemis, we zullen je nooit vergeten Rietje Alex Jan Jaqueline Brenda Bijzonder, Gewoon. Gewoon een bijzondere vent. Altijd ging je door. JeT T Maats. Jaap Baas Marco Harthoorn Foort de Schipper Dennis van Weele Rens Janssens Ard Brugge Lucas Wiskerke Harald Kesteloo Marco en Diana Franklin de Pre Jerry en Jannet Vincent Wagenaar Hans Kleppe Hans van Velzen Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Tranen gelachen, onnozel gedaan... Lieve Piet, bedankt voor alles. We zullen je missen! Elisabeth Silvan Mark en Michel Dirk-Jan en Carolien Hugo en Mirella Joost en Anneke Jarno Martin Mariëlla Michelle Margreet, kinten en Oma Jo; wij zijn er voor jullie! André, Els, Robbin en Noëlle Bedankt voor je fijne vriendschap Je blijft voor altijd in ons hart. Gerard en Ine Wilco Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Wij wensen Margreet, de kinderen, oma Jo en verdere familie heel veel kracht om dit verlies te dragen. Christiaan, Monique en Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48