4 36 Ifamilieberichten Koos van den Bergen-Felëus Neeltje Willemina Jansen Jan Teunis van der Meijden Maria Maatje Moelker - van de Stolpe Riet Moelker-van de Stolpe Pieternella Mulder-Krijger Pieternella Mulder-Krijger dinsdag 16 januari 2013 O (Hens0niinq.ni Nog volop genietend van het leven. Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma |acoba Cornelia van den Bergen-Feleus Koos weduwe van Jaap van den Bergen Zij overleed op 14 januari 2013 in de leeftijd van 77 jaar. Wolphaartsdijk: Karin van den Bergen Erik en Sharon Tessa en Koen Iris en Job Astrid en Mare Jessica Middelburg: Rolf en Nelleke van den Bergen-Willeboordse Frank Ronald en Mariska Berkenstraat 110, Oost-Souburg Correspondentieadres: Abeelseweg 15,4335 JW Middelburg U kunt afscheid nemen van onze moeder en oma in Rouwkamer De Groot De Kam, Hoek Roozenburglaan/ Buitenhovelaan te Middelburg, op vrijdag 18 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 19 januari om 9.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante: Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Corrie en Wim t Kattendijke Floor en Nellie neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed, na een liefdevolle verpleging in het Gasthuis, afd. Molenwater Vlissingen, 23 februari 1921 t Middelburg, 15 januari 2013 M. Dekker (exec, test.) Correspondentieadres: Brahmslaan 1 4384 LP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 21 januari van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. O alle gij dorstigen! komt tot de wateren. Jesaja 55 Na een zinvol en voltooid leven heeft mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa het tijdelijke met het eeuwige verwisseld. Pastor V.E.G. Sion Omdat Hij leeft, ben ik niet bang voor morgen. *6 juni 1925 t 13 januari 2013 P.E. van der Meijden-Bitterberg Henk van der Meijden (t) Hans en Maria van der Meijden Jan van der meijden Dothy en Hette Visser-van der Meijden Lydia en Erwin de Boer-van der Meijden Klein-en achterkleinkinderen Arnelaan 7 4335 TA Middelburg Mijn man en onze vader is opgebaard in de Thomaskapel van de Volle Evangelie Gemeente Sion, Vrijlandstraat 98 te Middelburg, alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, donderdag 17 januari van 19.30 tot 20.30 uur. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden in bovengenoemde kerk, vrijdag 18 januari om 12.30 uur, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oudehavendijk 3 te Middelburg, na aankomst om circa 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de Thomaskapel. Geheel onverwachts hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve, fantastische moeder en oma Riet gehuwd geweest met Nikolaas Gijsbert Moelker 131 december 2006 in de leeftijd van 74 jaar. Dubai, Willem en Julie Laura Jamie Ben Ellemeet, Aad en Anja Janick Luka Hazel Ellemeet, 14 januari 2013 Correspondentieadres: Schelpweg 29 4323 TA Ellemeet De afscheidsplechtigheid voorafgaand aan de crematie zal vrijdag 18 januari om 16.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze schoonzus en tante Willy Steur-Moelker t Aartje en Geert Prummel-Moelker Gijs en Suus Moelker-Vermeulen Piet en Tini Moelker-Prummel Neven en nichten Schouwen-Duiveland, 14 januari 2013 De Heer is mijn herder Mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Omringd door haar kinderen, die zij lief had, is op 84-jarige leeftijd overleden, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Amemuiden 18 januari 1928 t Middelburg 14 januari 2013 Sinds 16 augustus 2002 weduwe van Bastiaan Pieter Mulder Colijnsplaat: Rinus en Petra Mulder Middelburg: Casper Mulder Veere: Ad en Erika Mulder Vrouwenpolder: Marina Mulder Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: van Borselelaan 23,4351 NR Veere Wij willen de medewerkers en Dr. P. de Laet van verzorgingstehuis Buitenrust, afd. de Branding, bedanken voor hun liefdevolle aandacht en verzorging. -Er is gelegenheid afscheid te nemen van onze moeder op 18 januari a.s. in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg van 19.30 - 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 19 januari om 13.30 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Daarna zullen wij moeder naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te Middelburg om 15.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig zijn we dat na een langdurige ziekte door de HEERE uit ons midden is weggenomen, mijn laatste schoonzuster en onze tante Amemuiden: Francois Poortvliet Neven en nichten Dorpsstraat 6 4341 NA Kleverskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 36