I11ensenlinq.nl Pieter Moison Pieter Moison vader van onze leerling Dylan Jan Cornells van der Wielen Jan Jan van der Wielen Jan Cornelis van der Wielen Jan dinsdag 16 januari 2013 I 35 Er is niets dat voorgoed verdwijnt, als men de herinnering bewaart Wij wensen Margreet, Roxanne, Sharon, Demy, Dylan, Oma Jo en familie heel veel sterkte toe. Abel, Jenneke en Aimy Goes, 14 januari 2013 Het plotseling overlijden van onze compagnon, die aan de basis heeft gestaan van Café Time-Out, Pieter Moison heeft ons zeer geschokt. We wensen zijn echtgenote Margreet, zijn kinderen, Demy, Dylan, Roxanne en Sharon en verdere familie veel sterkte met dit verlies! Café Time-Out Angela, Jos, Trudy, Wim, Stephanie en Jeroen "Mooi is het leven Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Pieter Moison Wij wensen Margreet, Roxanne, Sharon, Dylan, Demy, familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens team cafe Pubbles en cafe Lambik Vitas Parinussa Geheel onverwachts is overleden Ongeloof, onwerkelijk, verdrietig en diepgeraakt zijn woorden die door ons heen gaan bij het vernemen van dit bericht. We wensen Dylan en familie veel sterkte de komende tijd. Leerlingen en personeel Edudelta College Goes Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze leerlinge Demy, de heer P.S.G. Moison plotseling is overleden op 14 januari 2013. Wij wensen Demy en haar familie veel sterkte met dit enorme verlies. Namens het personeel en de leerlingen van vwo 4 van Het Goese Lyceum, Locatie van Dusseldorpstraat drs. L.K. de Kraker, rector Het Goese Lyceum 15 januari 2015. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom Adriaan Cornells Vermue - Adrie - A 2 oktober 1947 - 14 januari 2013 C. Steijn-Vermue M. Steijn M. Vermue C. Vermue-van Eijkeren J. Vermue L. Vermue t R. Vermue-Snepvangers N. Remijn-Vermue N. Remijn C. Steijn-Vermue t J. Steijn M. Vermue t L. Boonman-Vermue P. Boonman P. Vermue t N. Vermue-Oomen Rijk-Vermue M. Rijk T. Hommel-Vermue J. Hommel Neven en nichten Correspondentieadres: Westdijk 1 4451 RD Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 19 januari om 12.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 11.45 tot 12.15 uur gelegenheid om afscheid van Adrie te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum Maria-Oord te Hansweert voor de goede verzorging. In je hart wonen mensen Die daar helemaal thuis zijn En die daar blijven wonen Zelfs als ze gestorven zijn Met veel verdriet geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en mijn opa in de leeftijd van 63 jaar. Trudie van der Wielen - van der Weele Samira in liefdevolle herinnering Marieke en Johan Thijs Samira en Lennard 14 januari 2013 Roggenplaat 103 4301 WZ Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden zaterdag 19 januari om 10.30 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafjplaats te Zierikzee. Voor de dienst is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Trudie, kinderen en kleinkind veel sterkte met het verwerken van dit verdriet. Etten-Leur: Adrie van der Wielen Kees Broos Zierikzee: Maatje Bergmans - van der Wielen Hans Bergmans Corrie Leijdekker - van der Wielen Chris Leijdekker Jannie van der Wielen Willy van Geesbergen - van der Wielen Harry van Geesbergen (in herinnering) Burgh- Rita Hart - van der Wielen Haamstede: Leen Hart (in herinnering) Neven en nichten Zierikzee, 14 januari 2013 Ontroerd hebben wij kennis genomen, dat uit onze familiekring is weggenomen, onze lieve zwager en oom in de leeftijd van 63 jaar. Zierikzee: Riet Fierens-van der Weele Huib Fierens - in liefdevolle herinnering Diny en Steven Dinique, Chimaine Marianne en André Arjan, Jolanda Jacolien en Jos Melissa Burgh: Jannie van der Weele Willem Siesse Naomi Scharendijke: Maarten van der Weele Betty van der Weele-Kramer Jean-Paul Mandy Zierikzee, 14 januari 2013 Totaal onverwacht vernamen wij het plotseling overlijden van onze sportvriend Pieter Moison Voor de Sponsorclub G.O.E.S. was hij een welhaast onmisbare schakel. Een maatje met een rood-wit hart die altijd bereid was om de handen uit de mouwen te steken. Pieter we zullen je missen en niet vergeten! We wensen zijn echtgenote Margreet, zijn kinderen, Demy, Dylan, Roxanne en Sharon en verdere familie veel sterkte met dit verlies! Bestuur Sponsorstichting Sponsorclub G.O.E.S. Jos, Adrie, Marten en Jeroen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35