prominent Bon voor een gratis catalogus over lekker zitten specialist in lekker zitten 167 modellen in alle stijlen van klassiek tot modern voor elke lichaamslengte vanaf 295,- Designstoelen Scandinavisch mm. A'.r: r. Sta-op stoelen Bijzetstoelen Winkels in de buurt Snel naar binnen voor een kop warme chocolade melk in uw relaxstoel? Relaxstoelen Thuis proefzitten i Gratis catalogus Zonder postzegel opsturen naar: Prominent, Antw. nr. 707, 8070 WB Nunspeet 'Geldig bij aanschaf van een fauteuil of bankop maat. De gratis stoel is er één uit de budgetserïf. Vanaf 790,- Vanaf 390,- JA, stuur mij de gratis uitgebreide catalogus vol zitcomfort NaamDhr j^J Mevr Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail wk03_pi_pzc Vanaf 590,- Vanaf 390,- Breda Grenssteen 15 Capelie a/d IJssel Hoofdweg 4 Goes Albert Plesmanweg ic Spijkenisse lucebertstraat 38 Ridderkerk Noordenweg 6 Roosendaal Oostplein 17a Vlaardingen una Gerard Burgerlaan 1+3 Prominent heeft 47 winkels. Er is dus altijd een winkel bij u in de buurt. Gratis parkeren voor de deur en gratis koffie. Adressen: www.prominent.nu Niets is lekkerder dan tijdens een gure winterdag lekker thuis te komen. Heerlijk warm en behaaglijk, met een kop thee of warme chocolademelk. U geniet van zo'n moment nog meer in een relaxstoel die past bij uw lichaam. Prominent zorgt er deze week voor dat niet alleen u, maar ook uw huisgenoot of bezoek comfortabel zit. Deze week ontvangt u bij uw aankoop een extra relaxstoel... Helemaal gratis!* Vanaf 295,- Niets is zo prettig als de stoelen vrijblijvend bij u thuis uit te proberen. Zo ziet u gelijk of het past in uw interieur. Vrijblijvend advies: 0341 - 26 06 76 Bestel de gratis uitgebreide catalogus boordevol informatie over gezond zitten en de complete collectie van Prominent. Bestel gratis: 0341-26 06 76

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 6