ALL-INCLUSIVE MIDDELLANDSE ZEE CRUISE r KRAS.NL E3KRAS.NL 'mmM BOEK ONLINE of bel 0900-9697 Reis mee door het karakteristieke Andalusië transfers 50 P-P sn 21/1 naar öe iHfODAGtH! Exclusief voor u te boeken t/m 31 januari! INCLUSIEF vliegreis per KLM transfers l/ 7 nachten cruise y alle maaltijden en diverse drankjes aan boord Dagprogramma Vertrekdata en prijzen j| WEBWINKEL Gratis excursie naar het Alpujarras- gebergte! Ontdek o.a. Nice, Monaco, Barcelona, Tunis, Rome, Florence en Pisa! waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel PZC Compleet verzorgde 8-daagse zeecruise per MS Sovereign* NL ook nl/infodag Zie www.kras.nl/32966 Leer Andalusië écht kennen met deze speciaal voor u geselecteerde rondreis! Ontdek de karakteristieke witte dorpjes, de temperamentvolle flamencodans, heerlijke tapas en prachtige landschappen. Onder leiding van Nederlands sprekende reisleiding verkent u o.a. het hooggelegen Ronda, het adembenemende Sevilla, het sfeervolle Córdoba en het imposante Granada, inclusief vele excursies én entree voor het wereldberoemde Alhambra! Tevens ontvangt u een excursie naar het berggebied van de Alpujarras t.w.v. 20,50 p.p. geheel gratis bij boekingen t/m 31 januari! Dag 1: vliegreis van Amsterdam naar het charmante Malaga. Dag 2: in Ronda bezichtigen we de Puente Nuevo die over een diepe kloof de oude en nieuwe stad met elkaar verbindt. Daarna bewonderen we het sfeervolle Jerez de la Frontera. Dag 3: in het prachtige Sevilla staan de oude joodse wijk Santa Cruz met de smalle straatjes, de Santa Maria kathedraal en het paleis Alcazar centraal. Dag 4: op naar Córdoba, met de beroemde moskee de Mezquita. Dag 5: vandaag wanen we ons in de renaissance met de prachtige bouwwerken in de oude steden Baeza en Ubeda. Dag 6: de hele dag in Granada, waar we uitgebreid aandacht besteden aan het wereldberoemde Alhambra met haar prachtige paleizen en tuinen. Dag 7: vrije dag in Granada. Als lezer van deze krant krijgt u de excursie naar het Alpujarras-gebergte gratis! In dit onherbergzame gebied van de Sierra Nevada, zult u versteld staan van de schitterende uitzichten en pittoreske bergdorpjes. Dag 8: transfer naar de luchthaven voor de terugvlucht naar Amsterdam. Vertrek op vrijdag van 22 februari t/m 29 maart. Vertrek op donderdag van 4 april t/m 31 oktober. Lezersprijs 8 dagen vanaf €579 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: vlucht Amsterdam-Malaga v.v., luchthavenbelastingen, brandstof heffing, rondreis per comfortabele touringcar, Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in toeristenklasse hotels in kamer met bad of douche en toilet, ontbijt, 4 x diner (dag 1,4,5 en 7), het beschreven excursieprogramma, entree Alhambra en excursie naar het Alpujarras-gebergte. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies, overige entreegelden en verplichte stadsgidsen (totaal ca. 55 p.p.), gebruik headset Alhambra (ca. 1,50 p.p.), fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten a 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR21252 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21252 en u ontvangt de excursie naar het Alpujarras-gebergte gratis! Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 31 januari 2013. waarom zou je meer betalen Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Pfijzen zijn exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Vrijwel elke donderdag van 28/3 t/m 22/8 Maart v.a. 699 Juni April v.a. 749 Juli Mei v.a. 719 Augustus Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2-persoonsbinnenhut. v.a. 729 v.a. 799 v.a. 799 maandag 14 januari 2013 categorie reizen rondreizen 8-daagse rondreis Spanje incl. vliegreis, verblijf, NL-spr. reisleiding, div. maaltijden én excursies v.a. 579,- p.p. Alléén bij KRAS.NL inclusief vliegreis per KLM en transfers! Bij ons bent u dus écht het voordeligste uit! Bovendien hebben wij al jarenlang een bijzonder goede samenwerking met de rederij Pullmantur, waardoor u echt supervoordelig kunt genieten van een heerlijk luxe all-inclusive-vakantie! U kunt al mee vanaf slechts 699, en dan heeft u (deels optioneel) volop tijd voor o.a. Nice, Monaco, Barcelona, Tunis, Rome, Florence en Pisa! Vorig jaar was deze cruise razend populair, snel reageren is dus noodzakelijk! Dag 6: Civitavecchia, nabij de Eeuwige Stad Rome met o.a. het Vaticaan, de Trevi-fontein en het immense Collosseum. Dag 7: ontdek Italiaans Livorno nabij Florence en Pisa. Dag 8: ontscheping in Genua, transfer en vliegreis terug. MS Sovereign* Dit schip beschikt over restaurants, bars, zwembaden, spa, fitness, casino en theater. Klantbeoordeling 8,3. vliegreis naar Milaan, transfer naar Genua, inscheping. Villefranche, optioneel naar Nice of Monaco. Barcelona met o.a. de Sagrada Familia en de Montjuic. een relaxdag op zee, geniet van de vele, luxe faciliteiten. La Goulette, nabij Tunis, Carthago en Sidi Bou Saïd. Dag 1: Dag 2 Dag 3: Dag 4 Dag 5: Itut

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 24