coioton De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten IHens9nlinq.nl familieberichten I 21 Jacobus Proos Ko Proos Jacobus Proos Dirk Leonard Manusama de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Jan de Koeijer maandag 14 januari 2013 Opgewekt en zorgzaam, nimmer klagend, altijd dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Het wilde niet meer. Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa ~Ko~ in de leeftijd van 81 jaar Annie Proos - Knuist Petra Mark Bart Karin en Paul Onze welgemeende dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum "Ter Valcke", voor de liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Goes, 11 januari 2013 Zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: Brederodestraat 13 4481 AD Kloetinge De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Geen bloemen Liever een gift aan het K. W.F. Het doet ons verdriet dat onze zwager en oom, is gestorven, maar gelukkig is verder lijden hem bespaard gebleven. We hielden veel van hem. Biervliet: Nel en Kees de Keyzer - Knuist Goes: Nel en Peter Moens - Bakker Biervliet: Leyntje en Ko de Koster - Knuist Kloetinge, 11 januari 2013 Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van A. Proos - Knuist C. Meulbroek - Proos f W.M. Meulbroek f Middelburg: P. Proos t M. Proos - Hoogerland Goes: A. Proos E. Proos - van de Kreeke f Kloetinge: C.M. Proos M. Proos - van de Velde t Goes: J. Proos M. Proos - Bosman Goes: M. Proos f W. Proos - Braam Oostkapelle: M.A. Begthel - Proos W. J. Begthel Neven en nichten Kloetinge, 11 januari 2013 Gods liefde is niet te meten. Hemelhoog is Gods liefde, tot aan de wolken reikt zijn trouw. Psalm 57:11 Bedroefd om zijn heengaan, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Bandoeng, 8 mei 1927 f Oost-Souburg, 11 januari 2013 Oost-Souburg: K. Manusama - Natadikoesoemah Middelburg Dirk en Jeanet Manusama - van Dam Ruben Daniël Mirjam Oost-Souburg: Bart Manusama Vlissingen Jan Manusama Sonny en Shanon Linsey Vlissingen Fransien Manusama Ferry en Judith Rumesa, Jairus Danny en Gemmeke Juana, Valencia, Roano Eindewege Carla Manusama en Peter Blok Jessie en Yari Oost-Souburg: Jos en Monique Manusama - Klaassen Soraya en Sebanja Jaella en Charmain Chiara Oost-Souburg: Ferry en Nora Wattimena - Manusama Milano Djemila Charena Wij willen de medewerkers van Iriz thuiszorg bedanken voor hun liefdevolle aandacht en verzorging. Correspondentieadres: Zeewijksingel 21,4388 EN Oost-Souburg De vertroostingdienst wordt gehouden op dinsdag 15 januari om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Cherem", Burgemeester Stemerdinglaan 123a te Oost-Souburg. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 16 januari om 10.30 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal omstreeks 13.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Dag en nacht bereikbaar Eigen rouwcentrum uitvaartverzorging tevens informatiecentrum Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Een moment van vreugde verdrijft honderd zorgen. Graag willen wij u bedanken voor uw steun en medeleven na het overlijden van P. M. de Koeijer - Everse Aicha de Koeijer en familie Goes, 14 januari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21