O in0nseniinq.ni 20 Ifamilieberichten maandag 14 januari 2013 Öl/S/Jsdsil Wij zullen onze buurvrouw Ank Blatter missen Arie Johannes Eckhardt Arie Johannes Eckhardt Jan Lammers Juliana Frederika van Maale Jan Lammers Jan Lammers Katrien van Beers Christina de Ruijsscher Jan Minnaar Petronella Adriana Johanna van den Berg Roeland Hendrikus Lambregts Emmenez-moi au bont de la terre Emmenez-moi au pays de merveilles II me semble que la misère Serait moins pénible au soleil Charles Aznavour Pascal en Gonda onze gedachten zijn bij jullie Klarien Zeegers, Wil Kuiper en Dram Francke, Winnie van Thienen, Koos van der Zouwen en Johan Leijnse, Gerard en Ilse van Gelder, John Sluysmans, Hans en Adri van der Meule, Wim en Ingrid Wijnands, Hans en Willy Helmich, Yvonne Deist, Jan Kees de Nooijer, Siegfried en Anneloes Steglich, Pien Kreekelaar en Eric de Koning, Juul en llonka van der Meer en kinderen. Want mijn gedachten zijn niet uw gedachten en uw wegen zijn niet mijn wegen, luidt het woord des HEREN. fesaja 558 Vol verdriet om de leegte die hij achterlaat, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten hebben, geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: H.P.N. Eckhardt-Padmos Yerseke: Marleen de Jonge-Eckhardt Rinus de Jonge Johnny en Diana, Jordi, Jesse Arno Vrouwenpolder: Jolanda van Grondel-Eckhardt Hans van Grondel Julian, Madeion, Quirijn 11 januari 2013 Begonialaan 8 4401 HN Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. S. Dierx, wordt woensdag 16 januari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen. Vedrietig zjn wij om het overlijden van onze lieve zwager en oom: in de leeftijd van 91 jaar. Bruinisse: J.D. de Korte N.H. de Korte-Padmos (in herinnering) Burgh-Haamstede: C M. Padmos C. Padmos-Haeck (in herinnering) neven en nichten Burgh-Haamstede, 11 januari 2013 s Veel te snel hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef, zwager en oom, echtgenoot van Antoinette van Zanten Oom John Leijsen Bart en Marijke Vrolijk-van Zanten Karen en Rino Gelok, Marten, Marilène Emma en Menno Janssens Bart Kokkie van Zanten Bas Holierook Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Thuis in haar vertrouwde omgeving is op 89 jarige leeftijd overleden sinds 1 april 1983 weduwe van George Edmond Mattheeuws Axel, 9 januari 2013. Ingevolge haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Met al zijn wilskracht en moed heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na de fijne jaren die wij samen mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn allerliefste echtgenoot en onze vader Tilburg, 2 juni 1961 Goes, 11 januari 2013 Antoinette van Zanten Jelle Lammers Bart Lammers Dunoweg 22 4356 EK Oostkapelle email: vanzantena@hetnet.nl De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 17 januari 2013 om 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 4337 XD, Middelburg, alwaar gelegenheid is tot condoleren. In besloten kring zal Jan worden gecremeerd. Als u Jan wilt gedenken kunt u dat doen met een donatie op rekeningnummer 54.40.54.040 van KWF Kankerbestrijding te Amsterdam. Met groot verdriet en verslagenheid hebben wij op 11 januari afscheid moeten nemen van onze levenslustige jongste broer en schoonbroer Hij mocht maar 51 jaar worden en had nog zo veel mooie plannen voor de toekomst. Wij wensen Antoinette, Jelle en Bart alle sterkte toe. Godelieve en Michiel Mostermans-Lammers Evert en Miny Lammers-Grasveld Roel en Bernadette Lammers-Mannaerts en kinderen Vy Onverwacht ging een tennismaat van ons heen. We zullen haar missen op de baan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe namens de damessponsorteams van Steakhouse De Lachende Koe Huisman advocaten Jac Rijk Tennishal Goes Vincent, Wil en medewerkers Des Hemelspoort blijft open staan. Ik zie van ver de stralen. Het licht dat nooit zal ondergaan. Ik hoor de lojkoralen. O lief, o Goddelijk medelij die poort staat open ook voor mij. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van In de leeftijd van 100 jaar en 6 weken. Middelburg: Irma Uil-Minnaar Tammo Uil - in herinnering Middelburg: Ayilly Minnaar - in herinnering Domburg: Lea van Leeuwen-Minnaar Cor van Leeuwen Middelburg: Agna Minnaar klein- en achterkleinkinderen 11 januari 2013 Hof Klarenbeek 2f 4332 BJ Middelburg. Er zal een korte overdenking worden gehouden op donderdag 17 januari a.s. om 15.00 uur, welke geleid zal worden door Ds. J. Nauta, in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Wij danken het verzorgend personeel van Hof Klarenbeek voor de goede zorg die aan onze moeder is gegeven. 't Laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie 't aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die zij achterlaat. "Vaarwel" en "Rust in vrede". Na een kortstondige ziekte, met veel pijn, is tot onze grote droefheid van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder -Nel echtgenote van in de leeftijd van 79 jaar. Roel Lambregts Marian en Johnny Bianca en Sebastiaan Quinten Daniël Roeland en Ingeborg Damian en Ashley Micha Hulst, 11 januari 2013 Henri Dunantstraat 22 4576 DE Koewacht Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Nel, dinsdag 15 januari van 19.30 tot 20.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent uitgenodigd voor de afscheidsdienst, donderdag 17 januari om 9.30 uur in het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Alleen schriftelijke condoleance n\

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 20