IDensenlinq.nl URN WINKEL, Exclusief digitaal tastbaar gedenken nu vanaf 60 korting bij 2 personen met actiecode WEG40016 !""u" Vele gegarandeerde opstapplaatsen in uw regio! KRA5.NL 9 alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. J 5-daagse fietsvakantie inclusief, o.a. busreis, reisieiding, verblijf, ontbijt, diner én gebruik van E-bike! Met deze sportieve reis zult u kennis maken met de populaire Moezelstreek. Heerlijk fietsend over de vlakke routes geniet u van de afwisselende omgeving met een schitterende natuur, pittoreske wijndorpen en imposante burchten, waarna u kunt eindigen met een drankje op een gezellig terras. Als lezer van deze krant profiteert u bij boekingen t/m 31 januari 2013 van maar liefst 30 korting per persoon! Bovendien is het gebruik van de E-bike, met veel comfort en elektrische trapondersteuning, al bij de prijs inbegrepen! Stap op de pedalen en fiets mee! Fietsprogramma: 3 routes van 36-50 km per dag o.l.v. NL-sprekende reisieiding op een gloednieuwe E-bike mét elektrische trapondersteuning. Dag 1: comfortabele busreis naar ons hotel in Dieblich. Dag 2-4: Route 1: van Enkirch via Ediger Eller naar Briedern. Route 2: van Briedern via Cochem naar Dieblich. Route 3: van Dieblich naar Koblenz. Dag 5: terugreis naar Nederland. Hotel Pistono*** Dit gezellige 3-sterren familiehotel ligt in Dieblich en beschikt o.a. over een receptie, lift, café, restaurant wijnkelder, overdekt zwembad en een sauna (tegen betaling). Vertrekdata en prijzen Vertrek op ma. van 6 mei t/m 2 september 2013. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen vanaf 399 nu vanaf 369 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, brandstoftoeslag 5 per persoon, ervaren chauffeur, 4 nachten verblijf in Hotel Pistono met 4 x ontbijtbuffet en 4-gangendiner, gebruik van E-bike, het beschreven fietsprogramma o.l.v. een ervaren Nederlandssprekende fiets-/reisleider en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies, eventuele verplichte stadsgidsen, entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Optioneel: fietsverzekering 15 per fiets Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR46008 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR46008 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Voer bij 'stap 1' de actiecode WEG40016 in en u ontvangt 30 korting per persoon. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR46008 en actiecode WEG40016 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 31 januari 2013. waarom zou je meer betalen voor de lezers van deze krant! I maandag 14 januari 2013 I 19 Fietsen en genieten in de Moezelstreek!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 19